Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

Dokładnie tak, no może troszkę bardziej finezyjne logo by się przydało, ale jest naprawdę całkiem nieźle :ph34r:

Na ten moment poprawienie logo to mój priorytet.Chciałbym żeby logo serwisu pojawiało się przy firmach, które nie wgrają swojego (teraz pojawia się info "brak logo").

Bardzo chciałem żeby strona była prosta i przejrzysta.Od momentu publikacji serwisu wyleciało dużo rzeczy, które moim zdaniem były niepotrzebne.

Zastanawiam się również czy nie wywalić tych elementów graficznych które są po bokach ?

Dzięki za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na ten moment poprawienie logo to mój priorytet.Chciałbym żeby logo serwisu pojawiało się przy firmach, które nie wgrają swojego (teraz pojawia się info "brak logo").

Zastanawiam się również czy nie wywalić tych elementów graficznych które są po bokach ?

Dzięki za opinie.

Zamiast info brak logo może wstawiaj domyślnie swoje jesli będzie.

Co do elementów po bokach to podobnie wygladają wzorniki blatów kuchennych i innych oklein na szafki itd. Te bym wywalił a pomyślal nad czymś fajnym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój pierwszy serwis (katalog firm) Wykładzina.pl

Nie jest to jeszcze wersja finalna (brakuje m.in. płatności internetowych) ale od jakiegoś czasu jest już w sieci.

Bardzo przyjemny katalog, naprawdę ciężko jest się do czegoś przyczepić, no może oprócz tych grafik przedstawiających fragmenty dywanów, które mimo wszystko bardziej przypominają wycieraczki ;) Robocze logo strony nie jest najgorsze, jednak odbiega trochę "poziomem" od reszty strony, dlatego dobrze robisz chcąc je zmienić. Mi osobiście w oko wpadł taki mały detal, mianowicie ikonka znajdująca się obok informacji o ilości wpisów w katalogu stron. Stwarza ona wrażenie nieudolnie "wyciętej". Sama ikonka też średnio pasuje do obrazowanych danych, kojarzy się bardziej z jakimiś wynikami/prognozami. Zaznaczyłem na screenie o co mi konkretnie chodzi.

1.jpg

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajny projekt i domena również

jednak jak dla mnie a raczej wyszukiwarki - brakuje dynamicznych tytułów stron, opisów i słów kluczowych, na każdej podstronie ten sam title, description, keywords trochę słabo

co do pozostałych sugestii to w liście wpisów (firm) ograniczyłbym opis do określonej liczby znaków, a cały opis firmy mógłby być dostępny w szczegółach (tu też przydałby się seo url - w linku np tytuł wpisu)

bardzo fajny slide z firmami, można by go umiejscowić u góry strony np w planowane miejsce banerów na całej szerokości strony, sądzę że byłaby to dobra zachęta na wpisy premium

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi osobiście w oko wpadł taki mały detal, mianowicie ikonka znajdująca się obok informacji o ilości wpisów w katalogu stron. Stwarza ona wrażenie nieudolnie "wyciętej".

Dzięki, nie zauważyłem tego.

Sama ikonka też średnio pasuje do obrazowanych danych, kojarzy się bardziej z jakimiś wynikami/prognozami.

Też nie bardzo mi się podoba.Będę się zastanawiał nad jej zmianą.

w liście wpisów (firm) ograniczyłbym opis do określonej liczby znaków, a cały opis firmy mógłby być dostępny w szczegółach

bardzo fajny slide z firmami, można by go umiejscowić u góry strony np w planowane miejsce banerów na całej szerokości strony, sądzę że byłaby to dobra zachęta na wpisy premium

Ograniczenie opisu jest na liście rzeczy do poprawienia... tak samo slide (ucina niektóre wizytówki).Jednak zostanie on w tym miejscu w którym teraz jest.

 

Dziękuję za wszystkie rady i opinie.

Edited by rako

Share this post


Link to post
Share on other sites

up ->

hydepark nie jest większy od docelowych kategorii tylko format kategorii istnieje

dział->poddział->poddział

a niestety dział nie zlicza tematów z podpoddziałów do liczby działów ^^

i jest kilkaset tematów łącznie, a wyświetla 2 ;) męczę się z tym kodem już 2 dzień i nie daje rady tego naprawić ... ;/

Edited by creator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uruchomiłem testowo serwis KOZACKO.PL . Pozostało parę dociągnięć + w trakcie tworzenia dedykowany css .

 

Zapraszam do oglądania :)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Uruchomiłem testowo serwis KOZACKO.PL . Pozostało parę dociągnięć + w trakcie tworzenia dedykowany css .

 

Zapraszam do oglądania :)

 

Świetny skrypt! Zapiernicza, jest filtrowanie, prosta rejestracja! Skąd wziąć taki wypasiony system do zarządzania? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
niezle jak na robote hobbysty :D

 

Dzięki nie mniej jeszcze dużo pracy przy nim :)

 

Swoją drogą była dyskusja na forum iż przyciski udostepniania obrazków na facebook nie przynoszą widocznych rezultatów w ruchu na stronie lecz ja zerkając na statystyki widzę zupełnie inną sytuację ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Swoją drogą była dyskusja na forum iż przyciski udostepniania obrazków na facebook nie przynoszą widocznych rezultatów w ruchu na stronie lecz ja zerkając na statystyki widzę zupełnie inną sytuację :)

 

Poczekaj. Będziesz zaskoczony :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Gdzie mozna kupic ten skrypt?

 

Zapraszam na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno mnie tu nie było, ale pochwalę się i moim serwisem :)

 

CookieMaster.pl

 

Darmowa aplikacja, przelicznik kulinarny, wirtualna książka kucharska, możlwiość wymieniania się przepisami :)

 

Domeny: cookiemaster.pl (na Polskę) i cookiemaster.org (na Resztę Świata, niestety .com było nie do kupienia jak na mój budżet)

 

Projektowałem logo i stronę, sprawdźcie i polećcie swoim żonom, dziewczynom, naprawdę przydatna rzecz w pieczeniu i gotowaniu, przynajmiej moja dziewczyna tak mówi ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno mnie tu nie było, ale pochwalę się i moim serwisem :)

 

CookieMaster.pl

 

Darmowa aplikacja, przelicznik kulinarny, wirtualna książka kucharska, możlwiość wymieniania się przepisami :)

 

Domeny: cookiemaster.pl (na Polskę) i cookiemaster.org (na Resztę Świata, niestety .com było nie do kupienia jak na mój budżet)

 

Projektowałem logo i stronę, sprawdźcie i polećcie swoim żonom, dziewczynom, naprawdę przydatna rzecz w pieczeniu i gotowaniu, przynajmiej moja dziewczyna tak mówi ;)

 

Pozdrawiam

 

 

Gratuluję fajnego pomysłu - napewno żona skorzysta ;)

 

Słoń ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno mnie tu nie było, ale pochwalę się i moim serwisem :)

 

CookieMaster.pl

 

Darmowa aplikacja, przelicznik kulinarny, wirtualna książka kucharska, możlwiość wymieniania się przepisami :)

 

Naprawdę fajna aplikacja. Życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
moja nowa stronka, dopiero co postawiona, za jakiś czas przetestuje jak działa koszt reklamy=zwrot reklamy+zarobek http://www.mojbrzdac.pl

 

Najbardziej podoba mi się adres z przekierowania jak-bedzie-wygladalo-twoje-dziecko.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieje, że google trochę pod pozycjonuje pod to hasło je ;)

(pierwsza moja próba tego typu pozycjonowania, więc sam zobaczę co z tego wyjdzie, jak google doda już domenę do wyszukiwarki)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja kolejna perelka:

Fotkarium.pl

Dziala jeszcze pod edytorek.pl i fotownia.pl :)

 

Jesteśmy po dużej aktualizacji, wiec podbijam:

- jest FBConnect,

- można już otwierać i poprawiać nie tylko zdjęcia z dysku, lecz również internetowe fotki oraz obrazy z podłączonej kamerki,

- zmieniła się nawigacja (mamy intuicyjne przewijanie kursorem myszy bez scrolli z podglądem w ekraniku nawigacyjnym),

- poprawiliśmy kadrowanie fotek o szablony rozmiarów zdjęć do odbitek fotograficznych i rozmiary popularne w internecie. Dodatkowo Fotkarium sprawdzi czy aktualna rozdzielczość zdjęcia jest odpowiednia do wybranego rozmiaru,

- dodaliśmy ramki graficzne, automatycznie dopasowujące się do wielkości Waszego zdjęcia,

- dodaliśmy również cliparty, które możecie dowolnie umieszczać na Waszych zdjęciach (oczywiście możecie zmieniać ich wielkość, położenie, obracać...),

Zobaczcie co jeszcze się zmieniło.

 

Zapraszam do odwiedzin Fotkarium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×