Jump to content
Sign in to follow this  
networker

karnet.pl

Recommended Posts

Witam

 

w związku z zapytaniem pewnego klienta przypomniałęm sobie domenie

 

karnet.pl

 

jaka waszym zdaniem przedstawia ona wartość i jakie ma możliwości wykorzystania ?

 

bede wdzięczny za każdą opinię

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest radse

Piękna domena i śmiało można za nią oczekiwać przynajmniej 20 tys. od klienta końcowego.

Powodzenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym już powiedział że powyżej 50-ątki można oczekiwać ;) Wspaniały generyk.

 

Ja nie jestem aż takim optymistą. Karnet jest frazą znacznie węższą niż bilet. Domena dobra i warta pięciocyfrowej cyfry, ale moim zdaniem dużo skromniejszej niż 50 tys.

Share this post


Link to post
Share on other sites
szalejecie ;)

 

ale to w sumie dobrze

 

no właśnie...

a pewnie za rok domena zawiśnie w mikołlajkowej promocji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

d razu skojarzyła mi się z "informatorem kulturalnym" z Krakowa "Karnet"

 

swoją droga byłem przekonany że taki maja adres,od jakiegoś czasu rozdają go za darmo kiedyś był płatny

Share this post


Link to post
Share on other sites
no właśnie...

a pewnie za rok domena zawiśnie w mikołlajkowej promocji ;)

 

 

nie wiem, co będzie za rok. ale patrząc na efekty promocji ( nabywców znajdują tlyko domeny z 500 na 250 ) to szczerze wątpie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym miał taką domenę i otrzymał propozycję zbliżoną do 1,5k PLN, to bym sprzedał.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym miał taką domenę i otrzymał propozycję zbliżoną do 1,5k PLN, to bym sprzedał.

 

Sebastian

alpine5

 

Chyba sobie żarty robisz ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba sobie żarty robisz ?

 

Też myślę, że to chyba żarty... jakbym miał sprzedać taką domenę za 1,5 K to wolałbym ją przez 10 lat opłacać, ale nie sprzedawać tak tanio !!!

Trzeba się cenić... domen na rynku coraz mniej... a za kilka lat to w ogóle nawet przeciętne domeny będą już dawno zagospodarowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... jakbym miał sprzedać taką domenę za 1,5 K to wolałbym ją przez 10 lat opłacać, ale nie sprzedawać tak tanio !!!

Aby po tych 10 latach sprzedać ostatecznie za mniej niż 1,5k PLN...

 

Ja w tej domenie nie widzę po prostu nic fantastycznego i taka jest moja wycena.

 

Rozumiem, że jak do wyceny daje tu domenę znana osoba, to trzeba z przyzwoitości dołożyć jednego iksa, ale ja nie muszę ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdybym miał taką domenę i otrzymał propozycję zbliżoną do 1,5k PLN, to bym sprzedał.

 

Sebastian

alpine5

Ludzie wy chyba nie zdajecie sobie sprawy z wielkości rynku domenowego.Dla przykłady wymyślcie jakąś dziwną nazwę i spróbujcie zarejestrować domenę.Zajęta?Tak jak myślałem.Moim zdaniem domena warta kupę kasy.

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aby po tych 10 latach sprzedać ostatecznie za mniej niż 1,5k PLN...

 

Ja w tej domenie nie widzę po prostu nic fantastycznego i taka jest moja wycena.

 

Rozumiem, że jak do wyceny daje tu domenę znana osoba, to trzeba z przyzwoitości dołożyć jednego iksa, ale ja nie muszę ;)

 

Sebastian

alpine5

 

Oceniam potencjał domeny, a nie znajomość osób... jakby była do wycena domena np. karneto.pl to powiedziałbym 0 PLN.

Ale zarabianie na domenach nie może być "frajerstwem"... to tak samo jakby ktoś proponował za np. samochód wart 100 tys. zł kwotę 40 tys. zł, ponieważ nie gustuje w takich modelach... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale zarabianie na domenach nie może być "frajerstwem"... to tak samo jakby ktoś proponował za np. samochód wart 100 tys. zł kwotę 40 tys. zł, ponieważ nie gustuje w takich modelach... ;)

Wybrałeś zupełnie nieodpowiedni przykład do porównania - samochody (jak i wiele innych dóbr) można precyzyjnie wycenić z toleracją powiedzmy +/- 5-10%

 

Domeny są warte tyle, ile jest w stanie za nie ktoś zapłacić (czy to inny domeniarz czy też KK). W innym wypadku są warte tyle ile wymyślił sobie za nie ich abonent (wtedy może cieszyć się nimi w swoim panelu administracyjnym i do nich wzdychać)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rozumiem, że jak do wyceny daje tu domenę znana osoba

 

masz niewiele postów mniej ode mnie - możnaby więc rzec, ze również jesteś dość znany ;)

 

mozę i są jednostki, które w ten sposób próbują się udzielać, ale jakoś tak serce i rozum mówi mi, że nie jest to zbyt częste. może jestem w błędzie, a może karnet.pl jest ciekawą domeną

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i jest ciekawą domeną, ale nie dla mnie. Z resztą inny użytkownik, kilka postów wcześniej wycenił ją podobnie do mnie, ale "baty" za subiektywną opinię (niską wycenę) dostają się mojej skromnej osobie ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może i jest ciekawą domeną, ale nie dla mnie.

Sebastian

alpine5

 

 

to jakie są dla Ciebie ciekawe ? ala-ma-kota-koloru-czarnego.eu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×