Jump to content
Interson

AZ.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Witam

 

 

Jak najbardziej w Panelu Klienta można podać numer zagraniczny.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie kiedyś dzwonili z zapytaniem czemu wytransferowałem od nich domeny i z ofertą indywidualnego cennika ;-)

Ja również otrzymałem taki telefon i ofertę. AZ jako jedyny podmiot zajmujący się rynkiem wtórnym domen posiada możliwości profesjonalnego hostingu. Na miejscu AZ wykorzystałbym ten atut i przykładowo zrobił promocję:

- jeśli utrzymujesz u nas 50 lub więcej domen PERSONAL hosting otrzymasz GRATIS!

- jeśli utrzymujesz u nas 100 lub więcej domen BUSINESS hosting otrzymasz GRATIS!

Podziękowali za propozycję, ale na razie nie widzę, żeby coś w tej kwestii się ruszyło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy serdecznie Drogich Forumowiczów,

 

 

W nawiązaniu do wpisu użytkownika "kwalejko" pragniemy prosić o samodzielną aktualizację danych w Panelu Klienta w zakładce Mój Profil -> Dane użytkownika. Można również wysłać prośbę o zmianę danych na adres domena@az.pl.

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół AZ.pl

Jesteście chorzy.

 

Na co wam numer telefonu jak macie maila?

 

Spróbujcie wysłać reklamy, a numer zostanie zablokowany.

 

Spróbujcie nachalnie dzwonic w okolicach przedłużania domen, a zostaniecie zbanowani.

 

Czy ta aktualizacja danych osobowych została zgłoszona do GIODO?

 

PS Jak wszedłem do panelu to miałem podany numer - pewnie stacjonarny,. jak wpisałem numer komórki, to napisało, żeby dla potwierdzenia wpisał SMS, który rzekomo został wysłany na ten numer. Niestety, SMS-a nie dostałem od kilku godzin. mam was w poważaniu!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi Pan z pomocy technicznej AZ bardzo grzecznie powiedział przez telefon, że mam prawo zakupioną u nich za darmo domenę wytransferować, nie trzymają nikogo na siłę.

I tak OPEN-MANDRIVA.PL (jest to nazwa fundacji tworzącej mandriva linux) - zarejestrowali dla mnie za darmo - i przeniosłem na Premium.pl :)

 

Domeny za darmo - tylko w AZ.pl - polecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master, na co ci domena fundacji non-profit?

 

Ja byłem kilka lat fanem i użytkownikiem Mandriva Linux. Po roku 2010 zeszli na psy, ale kiedyś był to świetny Linux - ja byłem szefem portali MandrivaLinux.pl, Mandriva-Linux.pl, StrefaMandrivy.pl, MandrivaClub.pl, MandrivaPlanet.pl i NaszaMandriva.pl - hobbistycznie. Jak oni mnie w konia zrobili - ogłosili zmianę nazwy dystrybucji - zakupiłem MandalaLinux.pl i Mandala-Linux.pl . Unieważnili wyniki głosowania. Teraz otworzyli funkację OPEN MANDRIVA - otrzymałem za darmo http://open-mandriva.pl .

 

Dystrybucja Linuksa - dzisiaj "trup" - ale ja śledzę jej losy. Wycofałem się, ale może jeszcze kiedyś bloga utworzę.

Z Linuksów mam jeszcze http://DOBRYLINUX.pl - ale nie opłaca mi się on na razie.

 

Fundacja NON-PROFIT, tak, ale jak mi dają za darmo swoją domenę, to wezmę, a nuż mi się przyda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy opcji Narzędzia > Hurtowa edycja folderów brakuje mi opcji Tworzenia nowego folderu, która dostępna jest przy przenoszeniu pojedynczej domeny pomiędzy folderami.

 

Ponadto Hurtowa edycja folderów prosi o podanie max 100szt. natomiast formularz zaakceptował 900 sztuk. Myślę, że śmiało można zmienić ten tekst z 100szt. na 1000szt. a nie stresować klientów i wymagać od nich paczkowania domen po 100szt. przy przenosinach :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolejny raz otrzymuję prośbę o zapłatę za domenę, która już dawno opłaciłem i mam w panelu... Proponuję to naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam serdecznie

 

 

kolejny raz otrzymuję prośbę o zapłatę za domenę, która już dawno opłaciłem i mam w panelu... Proponuję to naprawić.

 

Powyższa sprawa zostanie wyjaśniona indywidualnie z Klientem.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.PL

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

AZ jak zwykle, idzie w dobrym kierunku, wszystko fajnie, nowa promocja, a tu coś niedopracowane, tam się coś nie zgadza.

 

Prxzesyłacie maila z tytułem:

 

Przechwyć i zarejestruj 3 domeny .PL za DARMO!

 

korzystam.png

 

...a link oczywiście przenosi na stronę, na której człowiek znikąd widzi:

 

Przechwytywanie - Duża szansa, wybierane dla wartościowych domen - 28,90 zł za skuteczne przechwycenie

Sekunda Później - Ekonomiczna wersja z jedną próbą przechwycenia - 10,00 zł za skuteczne przechwycenie

 

To jest to, co w pierwszym momencie rzuca się w oczy.

 

Co prawda wcześniej jest napisane:

 

'

Przechwytywanie Domen. Jedno Przechwycenie za DARMO!"

 

 

No ale bądź tu mądry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Drodzy Forumowicze,

 

dziękuję za uwagi. Po wybraniu linku „korzystam” pojawia się strona dedykowana przechwyceniom, jest ona wspólna dla wszystkich przechwyceń i oprogramowana tak, aby obejmować również zasady cyklicznych czy czasowych promocji takich jak promocja wspomniana powyżej.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdą Państwo zawsze w regulaminach promocji, są one aktualne i zawierają informacje dotyczące zarówno warunków jak i cen promowanych usług.

 

Zatem zachęcam serdecznie do skorzystania z promocji w AZ.pl :)

 

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.PL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Cytuję:

" Przy opcji Narzędzia > Hurtowa edycja folderów brakuje mi opcji Tworzenia nowego folderu, która dostępna jest przy przenoszeniu pojedynczej domeny pomiędzy folderami.

 

Ponadto Hurtowa edycja folderów prosi o podanie max 100szt. natomiast formularz zaakceptował 900 sztuk. Myślę, że śmiało można zmienić ten tekst z 100szt. na 1000szt. a nie stresować klientów i wymagać od nich paczkowania domen po 100szt. przy przenosinach :P"

 

Dziękujemy za sugestie :)

Sugestie zostały już zgłoszone do Naszych programistów celem realizacji.

Wkrótce pojawią się zmiany.

 

 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie

Kamila Sitek

Asystentka Dyrektora AZ.PL

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem dość istotną nieprawidłowość (wg mnie) w funkcji podpowiadania domen dostępnych na giełdzie w czasie wyszukiwania domeny do rejestracji. Kiedy na stronie głownej chcemy zarejestrować domene i wpiszemy w okno wyszukiwania np. informatyk , to oczywiście wyświetla się niżej lista popularnych domen z informacją, które są zajęte, a które wolne. Dalej mamy listę sugerowanych podobnych domen wolnych do rejestracji. A jeszcze niżej listę podobnych domen na giełdzie.

 

Tu pojawia się problem, bo lista ta wyświetla tylko domeny .pl i .com.pl. Nie ma na niej domen funkcjonalnych i regionalnych.

Tym sposoben dla wyszukiwania "informatyk" na liście domen na giełdzie, którymi może być zainteresowana osoba szukająca, pojawiają sie w tej chwili cztery domeny ze słowem "programista" w .pl i com.pl. Ale domen informatyk z końcówkami funkcjonalnymi i regionalnymi lista nie pokazuje mimo, że są na giełdzie Az.

 

Myślę, że wielu użytkowników będzie wdzięcznych za zmianę kryteriów podpowiadania domen na giełdzie.

Edited by Thor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

Dziękujemy za sugestię, postaramy się udoskonalić wyszukiwarkę na Giełdzie.

 

Pozdrawiam

 

Kamila Sitek

 

P.s. Użytkowniku Thor, bardzo proszę o podanie nazwy domeny jakiej w tej chwili nie wyświetla

wyszukiwarka Giełdy Domen, bowiem sprawdziłam informatyka i nie znalazłam takiej domeny na Naszej Gieldzie.

Edited by ksitek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak co tydzień promocja WEEKEND i...

 

 

Promocja weekendowa nie jest aktywna w panelach, które wytransferowały domenę poza AZ.pl.
Twój kod jest poprawny

 

... gratulujemy strzału w stopę!

 

Czemu to ma służyć? Przyrostowi nowych kont w AZ.pl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna niemiła niespodzianka... kody promocyjne, które otrzymałem za zakup usług na AZ.pl nie działają jeśli ktoś wytransferował jakieś domeny z Az... :blink:

Lada dzień a AZ zacznie usuwać konta osób, które wytransferowały jakieś domeny... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lada dzień a AZ zacznie usuwać konta osób, które wytransferowały jakieś domeny... :mellow:

 

Ciekawe jak będzie wygladało usuwanie jak ktoś tam utrzymuje jeszscze domeny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każda próba pobrania kodów authinfo w AZ kończy się moim mega wku**** - czy naprawdę nie mogę dostać ich OD RAZU na mój e-mail? Kilka ostatnich pobrań kodów odbywało się w ten sposób, że po kilkunastu godzinach dostawałem je e-mailem (bez żadnego potwierdzania danych itp), a dzisiaj telefon z pytaniami o potwierdzenia danych osobowych i kontaktowych. Pytam się po co? Czy jeśli bym podał złe dane to bym nie dostał tych kodów? Jakbym nie odebrał telefonu, to też bym ich nie dostał? Po prostu kolejna (i wciąż ta sama) żenada ze strony AZ :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie odbieram telefonów od nich.

 

Ponadto postanowiłem, że będę pobierał codziennie jeden kod authinfo (a trochę domen tam mam; gdy się skończą to przeniosę tam inne domeny i dalej będę praktykował ten proceder).

Może wtedy zastanowią się nad swoimi praktykami (chociaż wątpię).

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie odbieram telefonów od nich.

 

Ponadto postanowiłem, że będę pobierał codziennie jeden kod authinfo (a trochę domen tam mam; gdy się skończą to przeniosę tam inne domeny i dalej będę praktykował ten proceder).

Może wtedy zastanowią się nad swoimi praktykami (chociaż wątpię).

Ja po prostu napisałem ładnego maila, że praktyki te są niezgodne z regulaminem NASK (i tutaj oczywiście cytat odpowiedniego paragrafu) i że trzeba będzie złożyć skargę do NASK i... jak ręką odjął, pobieram kody od razu (tzn. jedynie po wpisaniu kodu otrzymanego sms-em).

 

Cały czas powtarzam, ochrona konsumenta w tym kraju jest na poziomie buszu afrykańskiego.

Edited by umberto
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • wycenamajatku.pl   WycenaMajatku.pl 500 zł    
    • L-4.PL   Sell: https://www.aftermarket.pl/domena/l-4.pl/
    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×