Jump to content
Sign in to follow this  
maxy

HRP.pl

Recommended Posts

Mam ofertę od kupującego i nie wiem czy oddać czy poczekać jeszcze trochę.

W sumie oferta jest na poziomie "do przyjęcia" ale być może warto poczekać. Na domenę miałem w tym roku kilka zapytań od różnych kupujących.

Ile byście wołali za tą domenę ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam ofertę od kupującego i nie wiem czy oddać czy poczekać jeszcze trochę.

W sumie oferta jest na poziomie "do przyjęcia" ale być może warto poczekać. Na domenę miałem w tym roku kilka zapytań od różnych kupujących.

Ile byście wołali za tą domenę ?

 

Niskie xx xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
sporo wyszukań tego zestawienia liter w Polskim internecie.

 

Dlatego i ja sądzę że 10 000 to absolutne minimum

 

Również tak uważam i niestety tylko tyle właśnie klient oferuje.

Osobiście wolał poczekać na lepszą ofertę ale inne domeny wołają jeść a karmić trzeba.

Jeżeli więc ktoś z forumowiczów ma ochotę i środki aby w nią zainwestować to ustawiłem kup teraz na 12k

https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=710544

Oferta ważna do jurta godz 10:00.

 

Pozdrawiam i dzięki za wycenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałbym do hrp.com.pl :) IMHO dawno temu powinni się zainteresować tym adresem, może da im to niepowtarzalną okazję do zakupu za te 10k? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisałbym do hrp.com.pl :) IMHO dawno temu powinni się zainteresować tym adresem, może da im to niepowtarzalną okazję do zakupu za te 10k? :)

 

Tyle naczytałem się tutaj negatywnych opinii na temat wysyłania maili i reklamowania w ten sposób domen, że raczej nie skorzystam. Być może zresztą to właśnie oni obecnie chcą ją kupić. A jak nie to ich strata. Kiedyś odkupią od kogoś za dużo większe pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli więc ktoś z forumowiczów ma ochotę i środki aby w nią zainwestować to ustawiłem kup teraz na 12k

Jestem na 99,99% przekonany, że za takie pieniądze nie znajdziesz tu chętnego domainera na zakup, co innego gdybyś napisał 2k PLN w D2D, wtedy z 2-3 osoby mogły by się do Ciebie zgłosić (ale to też nic pewnego).

 

Dla KK myślę, że 7k PLN to minimum (brałbym spokojnie te 10k PLN, jeśli ktoś chce za nią tyle dać).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem na 99,99% przekonany, że za takie pieniądze nie znajdziesz tu chętnego domainera na zakup, co innego gdybyś napisał 2k PLN w D2D, wtedy z 2-3 osoby mogły by się do Ciebie zgłosić (ale to też nic pewnego).

 

Dla KK myślę, że 7k PLN to minimum (brałbym spokojnie te 10k PLN, jeśli ktoś chce za nią tyle dać).

 

Sebastian

alpine5

 

Za 2-3 K z miłą chęcią kupiłbym sam podobne domeny.

Myślę, że są tutaj osoby które inwestują wyłącznie w dobre nazwy i dla nich to może być dobra inwestycja.

 

Oczywiście ja wezmę to 10 jeżeli nie będę miał innej oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, a także poprzedników kwota, którą Ci proponowano jest jak najbardziej do wzięcia i cieszenia się z niej patrząc na rachunek bankowy.

 

Działa jedna firma pod .com.pl, no i co z tego? Nie znaczy, że oni ją kupią(wiele takich sytuacji znam z autopsji[niby .pl lepsza, a i tak nie chcą .pl], można przekombinować zbytnio szarpiąc się z ceną). Gdyby to były trójki typu: ing, wbk, pko, gpw to można byłoby trzymać, a tak...

 

Cieszyłbym się z tych 10k.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×