Jump to content
Sign in to follow this  
warex

Az.pl Prosi o zapłate za domene którą dawno opłaciłem LoL

Recommended Posts

Witam dzis dostałem email od az żeby opłacić domenę którą już dawno przeniosłem do AM.Zaraz gdy dokonałem zakupu wpłaciłem pieniążki za pomocą mbanku.A po pięciu dniach kod i do AM....

Dostał ktoś coś takiego :)

 

 

A dziś email dostaje:

 

Do dnia dzisiejszego nie stwierdziliśmy wpłaty na usługi zamówione w AZ.pl.

 

Prosimy o przesłanie potwierdzenia (skan wpłaty, zrzut ekranu z wpłatą, załącznik) na adres ksiegowosc@az.pl. Potwierdzenie można również wysłać faksem pod numer 914243799.

 

Jako załącznik przesyłamy fakturę Pro Forma. Prosimy o uregulowanie płatności w terminie 7 dni.

Po otrzymaniu wpłaty/potwierdzenia wpłaty dostarczymy do Panelu ID ...... fakturę VAT i zrealizujemy przedłużenie abonamentu.

 

 

Olać to czy pisać do nich.Jak już domenę przeniosłem do AM...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę,że powinieneś napisać lub zadzwonić i wyjaśnić sprawę.

Dodzwonić było nie do zrealizowania. Nie wiem jak teraz ale nie zakładam poprawy w tej formie kontaktu z AZ. Lepiej pisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale wogole nr. faktury jest inny niż ten co oni podają LoL ehh.Nawet by sobie sprawdzili że nie ma już tej domeny u mnie na koncie.Chyba to logiczne że jak nie opłacę to nie przeniosę tylko wróci do puli po 14 dniach...Szkoda słów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko kochany wyjdzie że będę bulił jeszcze raz 9,87 Przecież do sądu nie pójdę bo za 10pln to sobie można.

A email o 3 rano wysłany na nocki pracują :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko kochany wyjdzie że będę bulił jeszcze raz 9,87 Przecież do sądu nie pójdę bo za 10pln to sobie można.

A email o 3 rano wysłany na nocki pracują :)

 

Spokojnie . Take it easy Twoja sprawa jest do wygrania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A pytanie z innej beczki jest ktoś tańszy od AZ.pl żeby był na wieszku kod.Zeby nie było komplikacji z trans do dropped

wierzchu

sorry ale to raziło strasznie...

 

A jakie komplikacje widzisz w przenoszeniu domeny z AZ do dropped? 5 dni czekasz - taki wymóg.

Około 9,50 zł (z kodem promocyjnym) to chyba nie dużo za domenę... Taniej raczej nie znajdziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

otrzymał Pan notyfikację o niepłaconych usługach, ponieważ zamówienie na rejestracje zostało wygenerowane kilkukrotnie, za każdym razem wygenerowała się nowa proforma, o innym numerze. Opłacił Pan jedną proformę, a pozostałe wygenerowane za tą sama usługę widniały jako nieopłacone. Jeżeli dana usługa jest zrealizowana można zignorować powiadomienie. AZ.pl nie działa na zasadzie firm windykacyjnych. Tylko do opłaconych proform wystawiamy Faktury VAT. Historia zamówień jest widoczna na liście Faktur proforma dostępnych z zakładki Finanse -> Faktury proforma w Pańskim Panelu Klienta.

 

Notyfikacje są wysyłane w godzinach nocnych, aby nie obciążać serwera pocztowego.

 

Jeżeli nadal ma Pan wątpliwości, proszę przesłąć konkretne zapytanie na adres domena@az.pl z numerem ID Klienta lub pełnym numerem wspomnianej proformy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzień dobry,

 

otrzymał Pan notyfikację o niepłaconych usługach, ponieważ zamówienie na rejestracje zostało wygenerowane kilkukrotnie, za każdym razem wygenerowała się nowa proforma, o innym numerze. Opłacił Pan jedną proformę, a pozostałe wygenerowane za tą sama usługę widniały jako nieopłacone. Jeżeli dana usługa jest zrealizowana można zignorować powiadomienie. AZ.pl nie działa na zasadzie firm windykacyjnych. Tylko do opłaconych proform wystawiamy Faktury VAT. Historia zamówień jest widoczna na liście Faktur proforma dostępnych z zakładki Finanse -> Faktury proforma w Pańskim Panelu Klienta.

 

Notyfikacje są wysyłane w godzinach nocnych, aby nie obciążać serwera pocztowego.

 

Jeżeli nadal ma Pan wątpliwości, proszę przesłąć konkretne zapytanie na adres domena@az.pl z numerem ID Klienta lub pełnym numerem wspomnianej proformy.

A nie wydaje się Pani że wielokrotne wysyłanie faktury dotyczącej tej samej domeny to nic innego jak pewien rodzaj nachalności z Waszej strony? tym bardziej że przed wysłaniem kolejnej pracownik powinien sprawdzić czy domena została opłacona czy też nie...to że faktury generowane są z automatu nie zwalnia Was z obowiązku kontroli nad interesem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×