Jump to content
Sign in to follow this  
newseller25

skinhead.pl

Recommended Posts

kurcze

tak naprawde to komercyjnie :D

ale...

po tym swiecie krazy wielu delikatnie rzecz ujmujac odmiencow

nie obrazajac nikogo

jesli ktos odwazylby sie postawic na czyms takim forum jakis portal

moze daloby sie coz z tego wyluskac:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niewątpliwie domena z potencjałem ale czy znajdzie się na nią KK, który wyłoży odpowiednie pieniądze, to raczej wątpię. Ma jakiś ruch type-in?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja myślę, że KK się znajdzie ale jeśli chodzi o pieniądze to podejrzewam, że nie wyłoży zbyt wiele.. Obym się mylił :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się domena podoba,ale o wycenę ciężko :D W każdym razie jakby była u mnie to od KK chciałby 3-4 k .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

 

Niewątpliwie domena z potencjałem ale czy znajdzie się na nią KK, który wyłoży odpowiednie pieniądze, to raczej wątpię. Ma jakiś ruch type-in?

 

Domena ma bardzo niewielki ruch. Kilka wejść dziennie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze, że jeszcze do tegorocznego lata skinheadzi byli to dla mnie łysi półgłówkowie, którzy głosili hasła i prawdy objawione po, których usłyszeniu większość z ich dziadków, którzy niejednokrotnie przelewali swą krew w obronie Ojczyzny walcząc z nazistami, przewróciłaby się w grobie.

 

Będąc jednak w Zwardoniu poznałem "tradycyjnego skinheada" (Skinheads'69), który nie nawoływał do nienawiści, rasizmu, antysemityzmu itd.

 

Odbyliśmy dość długą i kulturalną dyskusję na temat tej subkultury, po krótce streszczę czego się dowiedziałem.

 

Nurt odwołuje się do korzeni, które jak niewielu ludzi wie wywodzą się z Jamajki (też byłem zdziwiony ;)) której mieszkańcy migrując do Wielkiej Brytanii przywieźli ze sobą swój specyficzny styl i muzykę - ska na wyspy gdzie uległo to przemieszaniu z panującą tam ówcześnie subkulturą modsów.

 

Poza specyficzną muzyką i ubiorem, która wyróżnia ich z tłumu, można ich porównać do antyglobalistów i antyrasistów. Nie akceptują faszyzmu i komunizmu, opowiadają się przeciwko jakimkolwiek rządom, zniewoleniu ludzi przez wielkie korporacje, wyzyskowi itd.

 

Po tej rozmowie zmieniłem swój sposób patrzenia na tych ludzi (nie mówię tu o nazi skins, narodowcach itd., których filozofii nie pojmuję).

 

Co się tyczy domeny to ten przydługi wstęp był po to, aby powiedzieć, że jeśli trafi się osoba z powyższej subkultury to nie powinno być dla niej problemem wyłożyć za domenę nawet średniego x.xxx. W większości są to ludzie wykształceni z dyplomami dobrych uczelni (człowiek, z którym rozmawiałem był po AGH w Krakowie), którzy chcą zerwać z wizerunkiem jaki mają w Polsce.

Do tego celu domena ta nadałaby się idealnie.

 

Tyle ode mnie, mam nadzieję, że nikogo moim wpisem nie uraziłem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×