Jump to content
Sign in to follow this  
kubolo

LicencjaPilota.pl

Recommended Posts

Witam.

Aby zdobyć licencję pilota trzeba się mocno wysilić, także budżetowo, gdyż są to duże kwoty. Pierwszy etap, licencja turystyczna, to ok 20k PLN, natomiast aby zostać pilotem pasażerskich linii lotniczych potrzeba 200k PLN i baardzo dużo przelatanych godzin. Jest kilka dużych firm oferujących kurs, myślicie, że któraś mogłaby być zainteresowana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety mało wyników, mało linków sponsorowanych ale domena ładna. Cieżko będzie o klienta ale ja bym trzymał domene. Myslę,ze sie trafi klient.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna niszowa domena. Tylko, że w domenach klienta nie ocenia się po butach, a po wartości domeny dla niego. Napewno da się na niej zarobić i warto ją trzymać. Na chwilę obecną napewno można sprzedać tą domenę od ręki za XXX zł. W przyszłości możliwe X XXX zł do XX XXX zł, zależy od klienta i umiejętności negocjacji. Zaparkuj, opłacaj i czekaj kilka lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wątpisz, że szkoły lotnicze chętnie wzięłyby taką domenę za XXX zł?

 

 

Akurat za szkolalotnicza.pl oczekiwalbym x.xxx od reki od zaraz. Natomiast licencjapilota.pl jest wg mnie duzo mniej warta. Jej bym akurat nie zarejestrowal. Ewentualnie tylko do kompletu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
skoro od reki "mozna" ja sprzedac za xxx, to ciekawe za ile od reki by poszla szkolalotnicza.pl albo licencjalotnicza.pl

 

akurat licencjelotnicze.pl naleza do mnie :)

 

podobnie jak uprawnienialotnicze.pl, lotnictwocywilne.pl i jeszcze jakies podobne...

 

uwazam, ze to dobre domenki, ale typowo na przetrzymanie, narazie nie zamierzam sie pozbywac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×