Jump to content
Sign in to follow this  
SELES

delirium.pl

Recommended Posts

Mi kojarzy się jedynie z utworem:

 

 

Chyba dlatego, że czasy świetności tego kawałka, to również jedne z najfajniejszych lat mojego życia.

 

Oczywiście delirium kojarzy mi się również z delirium alkoholowym, ale nie miewam takowego, więc ciężko mi się wypowiadać ;)

 

Nie wyceniam, bo nie mam pojęcia jaką kwotą rzucić.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
To poproszę o podpowiedż kto może być KK dla tej domeny?

 

Klinika Odwykowa, Ośrodek pomocy uzależnionym itp. Poza tym fajnie wyglądałaby jako brand - przynajmniej ja mam takie odczucie, że ludzie mogliby to kupić.

 

Wyceny jednak się nie podejmę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Poza tym fajnie wyglądałaby jako brand - przynajmniej ja mam takie odczucie, że ludzie mogliby to kupić.

[...]

W dobrą stronę idziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klinika Odwykowa, Ośrodek pomocy uzależnionym itp. Poza tym fajnie wyglądałaby jako brand - przynajmniej ja mam takie odczucie, że ludzie mogliby to kupić.

 

Moja wyobraźnia jest zbyt płytka aby sobie to wyobrazić, ale oczywiście życzę powodzenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brand delirium? hmmm.. ciekawy pomysł ;)

Na pub z nieco prowokacyjna nazwą pasuje.

Ale puby, zwłaszcza nowe nie płacą zazwyczaj więcej niż średnie x xxx zł

Przynajmniej ja lepszych transakcji nie pamiętam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pub z nieco prowokacyjna nazwą pasuje.

No tak, idziesz do delirium a wracasz z delirium tremens ;)

Ale w sumie na upartego, na coś kontrowersyjnego taka nazwa może się nadać, ale trudno oczekiwać wysokich kwot.

Share this post


Link to post
Share on other sites
na coś kontrowersyjnego taka nazwa może się nadać, ale trudno oczekiwać wysokich kwot.
Zgadzam się, domena nawet mi się podoba (w kierunku medycznym) - ale kasa też nie wiedzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla producenta alkoholu (z dolnej półki) jak znalazł ;) Krótka, prosta w zapisie - ale z pewnym obciążeniem i nie nadająca się do wszystkiego. Nie wyceniam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się domena nie podoba specjalnie i nie wiem co Wy w niej widzicie. Uważam, że bardzo ciężko będzie ją sprzedać, a już wyjątkowo trudno uzyskać z niej kwotę, która zadowoli właściciela (a jak wiadomo SELES nie sprzedaje tanio swoich domen).

Klientem może być tylko ktoś, kto się bardzo uprze żeby wykorzystać ją na nowy brand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena nie powala, jakbym był jej właścicielem, to nie płakałbym jakbym się rozstał z tą domeną już przy niskich x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena z takich gdzie sprzedaż za 1000 zł by nie zdziwiła,ale i przy 5-6 k też sprzedaż byłaby przyjmowana z tzw. ok .

 

Fajna nazwa dla zespołu muzycznego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena z takich gdzie sprzedaż za 1000 zł by nie zdziwiła,ale i przy 5-6 k też sprzedaż byłaby przyjmowana z tzw. ok .

 

Fajna nazwa dla zespołu muzycznego ;)

Czyli xxx do wyciągnięcia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×