Jump to content
Sign in to follow this  
ceicehaigrek

pomyslowy.pl

Recommended Posts

Witam, nie wiem czy we właściwym dziale piszę więc jakby co z góry przepraszam.

 

Więc posiadam domenę pomyslowy.pl Kupiłem ją za xxx i postanowiłem z niej zrobić użytek.

Postawiłem na niej portal. Główną rolę ma pełnić jednak forum tego portalu.

Zachęcam do odwiedzenia strony. Wrzucajcie swoje pomysły.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po odwiedzeniu dopiero trzeciego linka wiedziałem co to za strona, o czym traktuje. Tragedia, taka sytuacja jest niedopuszczalna. Sama nazwa serwisu dosyc wymowna, trzeba jednak popracowac nad pierwszym wrazeniem - strona sie zaladuje i po dwoch sekundach wiem do czego ten serwis sluzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po odwiedzeniu dopiero trzeciego linka wiedziałem co to za strona, o czym traktuje. Tragedia, taka sytuacja jest niedopuszczalna. Sama nazwa serwisu dosyc wymowna, trzeba jednak popracowac nad pierwszym wrazeniem - strona sie zaladuje i po dwoch sekundach wiem do czego ten serwis sluzy.

 

Nie żebym się mądrzył, ale zaraz na pierwszej stronie domyśliłem się o co kaman :P

 

Bardzo ciekawy projekt muszę Ci przyznać. Z zainteresowaniem poczytałem sobie o pomysłach na randkę :P

Sam pisałeś ten tekst czy skądś go skopiowałeś?

 

Formuła serwisu jak najbardziej na tak. Popracowałbym jedynie nad szatą graficzną, która mogłaby być troszkę nowocześniejsza zważywszy na charakter strony.

 

Aha - i podoba mi się jeszcze logo. Niezły pomysł również z tą żarówką.

 

Trzymam kciuki za rozwój stronki. Powodzenia!

 

PS. To już namawianie do przestępstwa :P

 

Kup w markecie budowlanym wielkie nożyce do cięcia metalu, następnie weź dziewczynę na dach 10-cio lub więcej piętrowego bloku (użyj nożyc do cięcia kłódki) i oglądajcie miasto z jego dachu.

 

Edit: Za dużo tego słowa pomysł było :)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jednak podzielam zdanie @Administratora, pierwsze wrażenie jest najwazniejsze, baner górny /w takiej formie jak jest/ powinien być raczej linkiem do strony głównej, a jeśli chcesz, by był do forum tak jak teraz, to jakąś mniejszą czcionką w logo dorzuciłbym napis "forum na", czy coś takiego, ale to raczej nie jest usability. Poza tym, jeśli to możliwe pomyślałbym o linkach seo friendly.

Moment.. już wiem o co kaman;) Będąc na forum i klikając w logo pomyslowy.pl przenosimy się na stronę główną ale forum, nie na główną serwisu. Tak ma być?

A to (ze strony głównej):

"Pierwszą firmę sprzedała i postawiła na inny biznes

Poszła na profesjonalny kurs jubilerski, aby otworzyć firmę zajmującą się tworzeniem biżuterii."

- na pierwszy rzut oka raczej wygląda to na jakiś przykładowy "gotowiec" (zainstalowany moduł z przykładową prezentacją) ponieważ dziwnie się to czyta, nie wiadomo, czy tu czegoś brakuje, nie wiadomo o kogo chodzi. Brakuje po prostu imienia przed "poszła na profesjonalny kurs".

 

Generalnie pomysłowy serwis :) Podoba mi się.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za odp. :) Wszelkie sugestie są jak najbardziej mile widziane. Portal dopiero stawia swoje pierwsze kroki więc na pewno wiele mu do "ideału" brakuje. Ale artykułów i wpisów sukcesywnie będzie przybywać, a z czasem zostaną dopracowane wszystkie mankamenty.

Jeśli chodzi o artykuły to wiadomo kwestia gustu i to czy dany temat go zainteresował. Wszystkie arty mają podane źródła lub autora :P

Cieszy, że pomysł się podoba - reszta jest do zrobienia :P

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×