Jump to content
Sign in to follow this  
creator

Megaupload.eu

Recommended Posts

Witam,

 

Od wczoraj jest głośno z powodu zamknięcia Megaupload.com

Posiadam taką domenę tylko z rozszerzeniem .eu

Czy jest obecnie coś warta? megaupload.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy jest obecnie coś warta? megaupload.eu

 

Tak... darmowy bilet na samolot do USA czyt. ekstradycja :)

 

A tak serio to według mnie straciła na wartości po wczorajszej akcji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem.... od wczoraj weszło na nią 3500 unikalnych userów, wcześniej ta liczba nie przekraczała 10

Edited by creator

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się wydaje że właśnie zyska na wartości właśnie z powodu zamknięcia .com :)

Masz na niej zwiększony ruch ?

 

 

edit : tym bardziej sądzę że jej wartość wzrośnie.

Edited by pshemec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parking widzę dałeś, ale popracuj nad jego ustawieniami bo obecny jest standardowy i nie przyciąga uwagi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zależy mi zbytnio na tych kilku dolarach z parkingu... dam przekierowanie na aukcje do sedo

 

P.S. Wczoraj miałem przekierowanie tego megauploada na moją ministronkę i w 1 dzień z uu z przekierowań adsense zapłacił 7euro za kliki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zależy mi zbytnio na tych kilku dolarach z parkingu... dam przekierowanie na aukcje do sedo

 

P.S. Wczoraj miałem przekierowanie tego megauploada na moją ministronkę i w 1 dzień z uu z przekierowań adsense zapłacił 7euro za kliki

.. tym bardziej daj sobie spokój z parkingiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. tym bardziej daj sobie spokój z parkingiem.

Parking dałem przez przypadek bo myślałem że jak zmienie dnsy na sedo to będzie przekierowywało na aukcje a zamiast tego zrobił się parking, teraz cofam dnsy na mój serwer i dam przekierowanie na adres strony www z aukcją "make offer"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do trendu ze spadającym ruchem również nie mam wątpliwości, jednak zastanawia mnie czy nie znalazł by się chętny na otworzenie serwisu podobnego do megaupload bo prawdopodobnie pod domeną megaupload.com już nigdy nic nie stanie. No ale nic tego czy inwestor się znajdzie się nie przewidzi. Mogę przy okazji powiedzieć, że jeżeli ktoś tu zebrany znalazł by kogoś kto był by chętny zakupu mojej strony jestem wstanie dać 10% od ceny sprzedaży "na piwo".

Share this post


Link to post
Share on other sites
że jeżeli ktoś tu zebrany znalazł by kogoś kto był by chętny zakupu mojej strony jestem wstanie dać 10% od ceny sprzedaży "na piwo".

Czyli wyceniasz swoją domene na min XX PLN, grubo ;)

 

Każda domena tutaj zebrana na forum czeka na projekt / inwestora itp. Wrzuc lepiej jakis manifest na stronę póki jest ruch - to Twoja szansa, powiedz Światu co masz do powiedzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby kogoś interesowało - dostałem na sedo ofertę 70$ za tą domenę (i jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się że sedo bierze z tego 50$ prowizji :wacko: ) tak czy tak za tą kwotę nie sprzedaję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby kogoś interesowało - dostałem na sedo ofertę 70$ za tą domenę (i jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałem się że sedo bierze z tego 50$ prowizji :wacko: ) tak czy tak za tą kwotę nie sprzedaję.

oklaski.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMHO to nie Kim chce ją kupić, jego firma ma inne problemy - zresztą to nie typ człowieka który by targował się o firmową domenę dając kilka euro :) - a nawet jeżeli to sprzedaj tanio i przysłuż się słusznej sprawie :) Od tego konkretnie klienta nie wydusisz raczej więcej niż 300 E. Ja bym sprzedał, domena nie ma realnego komercyjnego zastosowania dla człowieka z zewnątrz (no chyba że zostaniesz udziałowcem MU albo będzie robił SCAM i naciągał ludzi), MU nie wróci już pod tą nazwą, nie da się sprzedawać dostępu do niedziałającej usługi.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zależy mi zbytnio na tych kilku dolarach z parkingu... dam przekierowanie na aukcje do sedo

 

P.S. Wczoraj miałem przekierowanie tego megauploada na moją ministronkę i w 1 dzień z uu z przekierowań adsense zapłacił 7euro za kliki

 

Przepraszam ale czy nie jest to dział "wycena i opinia" bo mam wrażenie ,że chyba dział "Historia mojej Domeny"...???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Visitors to this Sedo offer page:

1,890 (previous 31 days)

Previous offers for this domain:6

 

Nieźle, ale cena "kup teraz" wydaje się być za wysoka, choć nie takie cuda i kwoty za domeny się zdarzały. Chyba nie ma znaczącego serwisu związanego z uploadem na domenie .eu, bo na takie rzeczy to jest .com, więc pomijając fakt, że nazwa jest raczej "trefna", to może nie być już nikogo, kto chciałby zainwestować w taką domenę kasę, na jej poważne wykorzystanie (choć jak już wspominałem, różnie to bywa).

 

Kim Dotcom ma przed sobą proces, więc ta nazwa będzie jeszcze na topie przez jakiś czas, a potem będzie cisza, więc lepiej ustalić rozsądną cenę "kup teraz" i jeszcze chwilę poczekać, a potem przystać na to, co oferują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×