Jump to content
Sign in to follow this  
Owner

Czy warto inwestować w Polskie domeny?

Recommended Posts

Witam,

 

Mam zagranicznego kolegę, który bawi się w startupy na rynku austriackim i niemieckim. Ostatnio napisał do mnie maila z pytaniem, czy warto zainwestować w Polskie domeny? Pomóżcie znaleźć argumenty za, jakieś przykłady transakcji, prognozy dotyczące rynku i wszystko co może być dobrym argumentem. Kolega reprezentuje dość fajny kapitał o ile się nie mylę, więc może się to opłacić każdemu z nas :)Burzę mózgów czas zacząć!!

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma za bardzo o czym dyskutować bo sytuacja nie zmieniła się od 2000r. :)

Krótkie komercyjne słownikowe adresy są warte dużo pieniędzy ale na rynku pierwotnym już ich nie ma a świadomość wzrosła... więc trzeba się liczyć z mniejszym ROI gdy kupisz sensowny adres za XX XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Mam zagranicznego kolegę, który bawi się w startupy na rynku austriackim i niemieckim. Ostatnio napisał do mnie maila z pytaniem, czy warto zainwestować w Polskie domeny? Pomóżcie znaleźć argumenty za, jakieś przykłady transakcji, prognozy dotyczące rynku i wszystko co może być dobrym argumentem. Kolega reprezentuje dość fajny kapitał o ile się nie mylę, więc może się to opłacić każdemu z nas :)Burzę mózgów czas zacząć!!

 

Pozdrawiam,

 

 

Kolega może trafić na dobry okres, kiedy wielu domeniarzy czyści portoflio i jest sporo okazji do kupienia dobrych, krótkich domen w canch miedzy 1-5 tys pln.

 

jeżeli ktoś ma kapitał i czas może teraz zainwestować w domeny osób, które z uwagi na przerosnięte portfolia nie mogą ze wszystkim swoimi domenami czekać na KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli kolega ma odpowiedni kapitał to spokojnie może inwestować w krótkie, generyczne domeny. Im zastosowanie domeny bardziej komercyjne tym lepiej. Dopóki będą istniały domeny, dopóty takie adresy będą w cenie.

Pozdrawiam

ORES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×