Jump to content
Sign in to follow this  
an0

WyrobyOrtopedyczne.pl

Recommended Posts

Poprosiłbym Was o opinie na temat domeny WyrobyOrtopedyczne.pl oraz przybliżenie jej przypuszczalnej wartości wg. Was.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu ale wyroby kojarza mi sie z przemysłem miesnym i paroma innymi ale nie z ortopedia....:wacko:

nie widze sensu w tej domenie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czemu ale wyroby kojarza mi sie z przemysłem miesnym i paroma innymi ale nie z ortopedia....:wacko:

nie widze sensu w tej domenie

Jest coś takiego jak wyroby medyczne/ wyrób medyczny. Jest ustawa na ten temat, jest też izba gospodarcza wyrobów medycznych. Generalnie wszystko co wykorzystuje się w medycynie - aparatura, narzędzia, itd, powinny spełniać odpowiednie wymogi aby można je było nazwać wyrobem medycznym.

 

Wracając do domeny, to ja bym jej nie zarejestrował.

 

*WyrobyMedyczne.pl

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seles, nie neguje okreslenia bo takowe, tj.wyrob, mozna przypisac niemal wszystkiemu. Pozostaje tylko kwestia uzytecznosci obiegowej danego okreslenia. Bo o ile w powszechnym obiegu dobrze sie maja wyroby cukiernicze czy tez wyroby garmazeryjne o tyle wyroby ortopedyczne juz dawno zastapiono okresleniem sprzet ortopedyczny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście spotkałem się z dużym sklepem na którego szyldzie widniał takowy napis.. stąd też pomysł.

 

A co do mięsa to bardziej kojarzą mi się "przetwory" niżeli "wyroby".

 

Jakieś sugestie co do wartości?

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×