Jump to content
Sign in to follow this  
kamcio99

slowniczek.pl

Recommended Posts

Macie racje powinienem poczekać do wpłynięcia kasy na konto "dropped" i dopiero prosić o opinie - domena już jest opłacona :blink:

 

wiec teraz czekam na wyceny i opinie?:D

 

Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

a dlaczego poprzedni wątek został skasowany? bardzo ciekawe wypowiedzi w nim się znajdowały. także chciałem skomentować, no, ale teraz już nie ma czego.

 

domena jest super, moje gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a dlaczego poprzedni wątek został skasowany?

 

Hm, ciekawa sprawa... kolejny przykład nadgorliwości. Ja go tylko zablokowałem i zamierzałem odblokować po opłaceniu, a tu zniknął...

 

Powtórzę więc opinię – bardzo ładna domena do wielu zastosowań, zdecydowanie warta rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, ciekawa sprawa... kolejny przykład nadgorliwości. Ja go tylko zablokowałem i zamierzałem odblokować po opłaceniu, a tu zniknął...

Jest tu taki nadgorilwy:-)

Domena bardzo ładna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym się zgłosił z propozycją odsprzedania do jakichś portali jak onet, interia itp. , które oferują jakieś translatory - może będą zainteresowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez szukałem chyba wystarczyło poczekać i odblokować temat a nie odrazu kasować.

 

bardzo ładna domena do wielu zastosowań, zdecydowanie warta rejestracji.

o jakich zastosowaniach myślisz? ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
o jakich zastosowaniach myślisz? ?

 

Może to być coś jak acronymfinder, albo słowniczek terminów komputerowych czy dowolnych innych – a przy większym rozmachu, strona ze zbiorem takich słowniczków (zdaje się, że ktoś tu miał slowniczki.pl – ja bym dokupił choćby na przekierowanie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×