Jump to content
Sign in to follow this  
epson

Faworek*pl

Recommended Posts

Witam.

 

Jak Wam się widzi owa domena? (liczba pojedyncza)

Co można z nią zrobić? (forum? portal dla cukiernika? brand dla zupełnie innej branży?)

Jaką cenę wystawić dla ewentualnego KK?

 

Faworek*pl

 

IMG_1161_1.jpg

 

faworki_013m.jpg

 

Faworek w obiektywie :wacko:

 

 

Z góry dzięki za wszystkie opinie, wyceny, wypowiedzi i podpowiedzi :)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
(dla cukiernika brand )

Lubię takie domeny.

Nadzieja w młodym narybku cukiernictwa. Bo ci co od lat zagniatają ciasto na faworki raczej nie będą zainteresowani.

 

Minisite bym postawił.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że, domena jest uniwersalna jeśli chodzi o branże związaną z cukiernictwem.

Można ją na wiele sposobów zagospodarować.

... z tym że, jest to moja domena i nie jestem obiektywny wobec niej w moich wypowiedziach :)

 

Zapraszam do kolejnych komentarzy.

 

Minisite bym postawił.

Właśnie mi przypomniałeś, że hosting muszę opłacić :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba ta domena. Na cukierniczy brand idealna :) Zastosowania inne niż związane z cukiernictwem i kulinariami nie przychodzą mi w tym momencie do głowy, ale z pewnością jakieś sensowne istnieją. Powodzenia :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę że, domena jest uniwersalna jeśli chodzi o branże związaną z cukiernictwem.

[...]

 

Jest względnie uniwersalna. W Polsce Południowej [1/3 Polski?] nie wiadomo "o co z nią biega" :wacko:

 

 

Jeśli chodzi o regiony, w których ta nazwa funkcjonuje, to liczba pojedyncza tego keywordu nie jest, tak uważam, jego mocną stroną.

Nie przekonuje mnie więc jego liczba pojedyncza.

 

Dla mnie osobiście brzmi on podobnie jak słowo "rękawiczka" [zachowując odpowiednie proporcje i nie porównując "siły" tych dwóch keywordów].

 

 

Jeślibym przyjął, że nie mam związków np. z Małopolską tylko z Mazowszem to jeden faworek" [oczyma wyobraźni widzę go leżącego smutno na talerzu] kojarzyłby mi się mówiąc szczerze, "bidnie".

 

Można zapytać: a "cukierek"? Kilka klas wyżej.

 

Wg mnie, faworek nie jest traktowany jak substytut słodyczy. To jest jeden z wielu wyrobów cukierniczych a moim zdaniem cała jego moc zawarta jest w liczbie mnogiej.

 

Mówiąc więc szczerze, pośród całej masy słodkości, jeden faworek byłby raczej dla mnie symbolem głodu. Inaczej niż cukierek, którym [jednym] można kogoś albo siebie poczęstować i w uśmiechu anielskim na tym spokojnie poprzestać.

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ładna i poza ślinką wywołała też pozacukiernicze skojarzenia. Z kategorii pudelek, plotek czy takie tam... Widziałaś na Faworku ? Faworyt, faworyta,faworyzować, lub nie...

 

No ale może po prostu to był długi dzień.

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ładna i poza ślinką wywołała też pozacukiernicze skojarzenia. Z kategorii pudelek, plotek czy takie tam... Widziałaś na Faworku ? Faworyt, faworyta,faworyzować, lub nie...

 

No ale może po prostu to był długi dzień.

 

W.

 

Mnie się kojarzy ze słowem "Favourite" lub Skodą Favorit :)

 

A na poważnie to fajna domena i jak wspomniał wlodecky poza serwisami plotkarskimi pasuje na jakiś hosting, zdjęcia, fotoblogi, fotofora itp.

 

Albo i dla mnie to był długi dzień :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Widziałaś na Faworku ? Faworyt, faworyta,faworyzować, lub nie...

 

[...]

 

 

To byłoby niezłe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×