Jump to content
Sign in to follow this  
ArekS

WorkinWarsaw.com, BestPhones.pl

Recommended Posts

Jakies niespecjalne te domeny moim skromnym zdaniem, aczkolwiek nie pokusze sie o ich wycene :)

 

ps: workwarsaw.com - wolna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem lipa.

dzięki za pomoc:)

 

Jakies niespecjalne te domeny moim skromnym zdaniem, aczkolwiek nie pokusze sie o ich wycene :)

 

ps: workwarsaw.com - wolna :)

 

ok może jednak podpowiesz mi ile za nią powiedzieć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myśle,ze sztuczne podbijanie tematu nie podniesie wartości tych domen

 

0 PLN

co masz na mysli sztuczne podbijanie? chce tylko wiedziec ile jest warta zdaniem forumowiczow a dowiaduje sie tu wszystkiego tylko nie tego, ale dzieki za kolejny fachowy komentarz pozdrawiam Cie i zycze udanych sprzedazy

Share this post


Link to post
Share on other sites
co masz na mysli sztuczne podbijanie? chce tylko wiedziec ile jest warta zdaniem forumowiczow a dowiaduje sie tu wszystkiego tylko nie tego, ale dzieki za kolejny fachowy komentarz pozdrawiam Cie i zycze udanych sprzedazy

Chyba przesadzasz. Zdecydowanie. Każdy z ww. forumowiczów dał Ci w jasny sposób do zrozumienia ile są warte te domeny w oczach kogoś, kto trochę sprzedał lub chociaż przestudiował forum.

 

Sugerujesz, że ktoś jest chętny na Twoją domenę:

może jednak podpowiesz mi ile za nią powiedzieć
chce je pilnie sprzedac

Wobec tego zaproponuj 1000zł i czekaj na odpowiedź. Jak wynegocjujesz z tego 500zł, to pochwalisz się w odpowiednim dziale i przyjmiesz zasłużone gratulacje :)

 

P.S. Link z 1 postu kieruje mnie na stronę główną AM.

P.S.2 A patrząc na realia, to bardziej trafiona domena brzmiałaby PolishWorkers.pl, czy PolnischeArbeiter.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×