Jump to content
Sign in to follow this  
mofokeng

FinancialExpert.pl

Recommended Posts

Witajcie, domena financialexpert.pl (zarówno liczba mnoga, jak i wersja z myślinikiem zagospodarowane branżowo) zarejestrowana dziś z palca - co o niej myślicie?

 

- mnóstwo wyników w google,

- wiele zajętych końcówek; com, eu, net, org, info, co.uk, cz, de, fr, ru,

- archive z 2007 roku, pośrednictwo finansowe firma z lublina,

- pod financialexperts.pl firma świadcząca usługi inwestycyjne z siedzibą w warszawie,

- pod financial-expert.pl duża firma oferująca usługi finansowe m.in. w gdyni i gliwicach.

 

tak więc mimo angielskiego keyworda, zwrot chyba dość prestiżowy i rozpowszechniony u nas

 

mofokeng, jestem ciekaw Waszych opinii

Edited by mofokeng

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena fajna, jedna z lepszych jakie ostatnio widziałem na forum. Podejrzewam, że warta co najmniej średnie xxxx, choć pewnie z "krawaciarzy" można by i więcej, dużo więcej wydusić :)

Jeżeli polityka monetarna nie padnie w najbliższych latach to stałeś się posiadaczem domeny, która dla wielu będzie warta uwagi.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

może poza FinancialExperts.pl oraz Financial-Expert.pl jeszcze zainteresuje tych od FinancialExpert.uk.com to polska firma działająca na terenie UK, cieszy mnie że ta domena ma duuużo więcej potencjalnych grup docelowych niż początkowo sądziłem; ubezpieczenia, inwestycje, kredyty hipoteczne, dotacje unijne, etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena, ktoś (np. financial-expert.pl lub financialexperts.pl) dał ciała, że nie interesował się jej losem, tym bardziej, że (jak widać) była w pewnym momencie dostępna w cenie rejestracji.

 

Myślę, że warta średnie XXXX, może więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra domena, wyceniam tak jak przedmówcy na niskie/średnie x xxx (w przypadku klienta końcowego). Chociaż ja sam mam sporo podobnych domen i póki co nie ma wielkiego zainteresowania.

 

 

# financialmanagement.pl

# zarzadzaniefinansami.pl + IDN

# biznesexpert.pl

# investmentmanagement.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witajcie, domena financialexpert.pl (zarówno liczba mnoga, jak i wersja z myślinikiem zagospodarowane branżowo) zarejestrowana dziś z palca - co o niej myślicie?

 

- mnóstwo wyników w google,

- wiele zajętych końcówek; com, eu, net, org, info, co.uk, cz, de, fr, ru,

- archive z 2007 roku, pośrednictwo finansowe firma z lublina,

- pod financialexperts.pl firma świadcząca usługi inwestycyjne z siedzibą w warszawie,

- pod financial-expert.pl duża firma oferująca usługi finansowe m.in. w gdyni i gliwicach.

 

tak więc mimo angielskiego keyworda, zwrot chyba dość prestiżowy i rozpowszechniony u nas

 

mofokeng, jestem ciekaw Waszych opinii

 

 

No ładna domena Ci się trafiła. Niskosrednie xxxx do wyciągnięcia! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena być może fajna,ale umieszczenie pod nią jakiegokolwiek serwisu,bez odpowiednich środków na promocję i reklamę, wydaje mi się mało prawdopodobne,tym bardziej za 4x...średnie XXX to wszystko...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×