Jump to content
Sign in to follow this  
doggystyle4

Mistyfikacja *PL

Recommended Posts

Mistyfikacja*PL

 

Wydaje mi się, że niczego sobie nazwa dla branży Wypożyczalnie strojów / Przebrania Karnawałowe. Jak wycenicie frazę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To słowo ma dla mnie wydźwięk nieco pejoratywny, w kierunku oszustwa, nie jestem pewien czy akurat stroje...choć kto wie, może właśnie dlatego tak ?

 

Bo jeśli nie, to nie wiem pod co. Może poza jakąś 'polityką'. Nie wiem czy bym nie zarejestrował wiedziony odruchem - tylko że potem co...? :blush:

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macierewicz powinien się skusić a już szczególnie jak do kompletu będziesz miał brzoza.pl :blush:

A tak na serio domena słaba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niewybredny żart, szczególnie w okresie świątecznym.

 

Wiadomka, że l.mnoga tu bardziej robi robotę. Mi się adres podoba, może ze wzg. moje osobiste poglądy. Zarejestrowałbym, powodzenia.

 

Kompletnie nie podzielam Twojej propozycji na przeznaczenie domeny, bardziej widzę ją jako stronę o tematyce, przyjmując mainstrimową terminologię tzw. teorii spiskowych, NWO itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś mistyfikacje.pl i bez żalu puściłem wolno po roku.

 

Wydaje mi się, że l.p. jest lepsza, więc może będziesz miał więcej szczęścia ode mnie i znajdziesz na nią swojego KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owa domena kojarzy mi się z programem Bogusława Wołoszańskiego bodajże sensacje XX wieku. I myślę na taki portal nadawałby się idealnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten temat ma siłę sprawczą, nie wierzę w przypadki. Dlatego między innymi nie uważam tragedii Smoleńskiej, za czysto losowe zdarzenie.

 

Mistyfikacje.pl

created: 2012.04.07 13:18:55
, ale na Boga w Consulting Service ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten temat ma siłę sprawczą, nie wierzę w przypadki. Dlatego między innymi nie uważam tragedii Smoleńskiej, za czysto losowe zdarzenie.

 

Mistyfikacje.pl , ale na Boga w Consulting Service :ph34r:

No nieźle... Widać, że ludzie wciąż dają się łapać.. Nawet bywalcy tego forum.

7. Warunkiem uczestnictwa w Promocji jest obowiązek dokonania przynajmniej jednego odnowienia domeny zarejestrowanej w Promocji przed upływem pierwszego rocznego okresu rejestracji.

RejestracjaDomen i ich "Program Jasne Zasady" ^_^

1443290094.png

 

Dziękuję wszystkim za opinie i kierunki przeznaczenia domeny.

 

P.S. Dopiero zobaczyłem, że moja domenka ma założoną opcję ;) Zawsze to in plus ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×