Jump to content
jamesbond

sztukapodrywania.pl

Ocena  

27 members have voted

  1. 1. Czy domena sie podoba?

    • tak
      18
    • nie
      5
    • nie mam zdania
      4
  2. 2. Czy łatwa w zapamiętaniu?

    • tak
      21
    • nie
      6
    • 0


Recommended Posts

Jak wam sie podoba ta domena, i co moze powstac pod takim adresem?

Choćbyś wiedział wszystko o domenach ale nie znasz sie na podrywaniu, prosze nie odpisuj.

Do dyskusji zapraszam expertów.

 

Z tego co mi wiadomo, to @pb do nich nalezy bo zamiast robic projekty uganial sie za dziewczynami.

Dlatego licze, ze zabierze glos. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba się nie zrozumieliśmy.

Pytałeś jaki serwis to odpowiedziałem że taka domena to tylko na serwis o podrywaniu.

Nie ma innych opcji dla takiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mało jest na forum ekspertów z dziedziny podrywania, wiec wydawac by sie moglo ze z domena dobrze trafilem.

Jak napisze e-booka to dam wam znizke tym nieodzywajacym sie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mało jest na forum ekspertów z dziedziny podrywania, wiec wydawac by sie moglo ze z domena dobrze trafilem.

Jak napisze e-booka to dam wam znizke tym nieodzywajacym sie :)

To dopiero jest Piana.. hehe

sztuka podrywania, no tak mleko pod nosem... z mleka piana

z chęcią bym taki serwis w Twoim wykonaniu poczytał, na stare lata może sie bym czegoś nauczył :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sztuka podrywania "sztuk" :) , to jak "sztuka latania, - trudna, i uprawiają ją rzemieślnicy oraz artyści :D

Powiem jako były ekspert i praktyk w dziedzinie :D , bo obecnie w szczęśliwym, trwałym związku NA ZAWSZE:

 

nazwa podoba mi się, chociaż uważam, że barierą nie do pokonania dla niektórych "samców", w kwestii sięgnięcia po jakikolwiek poradnik z tego obszaru, będzie ich własne "ego", czyli tzw. męska duma ...

Teraz myślę tak sobie, że w dobie emancypacji kobiet, pewnie one sięgnęłyby chętnie po taki poradnik :P

 

Inna sprawa, że Grzegorz ma rację: wąski zakres tematyczny dla domeny, ale przecież, być może właśnie to stanowić będzie jej plusik ..? Ona jest o czymś konkretnie, czyli na pewno nie o wszystkim i niczym ;) .

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama nazwa jest łatwa do zapamiętania, bez wątpienia wpada w ucho.

Może domeną zainteresują się kolesie, którzy na Allegro wciskają zakompleksionym Panom poradniki NLS (Neuro-Linguistic Seduction), czyli poradniki o neurolingwistycznym uwodzeniu kobiet. Domena dobra też na serwis z ebookami na temat podrywu.

 

P.S. Kiedyś jak czytałem jakieś forum o kulturystyce znalazłem kolesia, którego motto brzmiało:

"bajerka jest. ciałko też sie ma zajebiste. sie gra, sie ma" i dla takich pajaców serwis byłby na pewno wartościowy. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dopiero jest Piana.. hehe

sztuka podrywania, no tak mleko pod nosem... z mleka piana

z chęcią bym taki serwis w Twoim wykonaniu poczytał, na stare lata może sie bym czegoś nauczył :P

1. Zaczales pisac nie na temat w watku sylyx'a wiec zwrocilem ci na to uwage.

2. http://www.di.pl/index.php?showtopic=8309

O procederze podkradania domen piszesz w stylu "ja zauwazylem, ja prowadze dochodzenie, ja nie powiem jeszcze kto...".

Skoncz swoje dochodzenie i pozniej napisz swoj raport, dobrze? Bo inaczej to marnuje sie czas na czytanie postów bez zadnych informacji.

 

A co do mleka pod nosem, to nie bede sie wdawal w pyskówke z toba. Admini powinni na takie zaczepki zareagować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×