Jump to content
Sign in to follow this  
Sodeko

escrow w dropped

Recommended Posts

Czy następująca metoda jest w 100% bezpieczna dla kupującego czyli dla mnie :

 

" Metoda transferu: Podanie kodu AuthInfo po dokonaniu wpłaty "

 

Czy pieniądze trafią dopiero na konto sprzedającego po poprawnym zweyfikowaniu authinfo i transferze domeny na moje konto ?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy następująca metoda jest w 100% bezpieczna dla kupującego czyli dla mnie :

 

" Metoda transferu: Podanie kodu AuthInfo po dokonaniu wpłaty "

 

Czy pieniądze trafią dopiero na konto sprzedającego po poprawnym zweyfikowaniu authinfo i transferze domeny na moje konto ?

 

Pozdrawiam

 

tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, 100 % bezpieczna.

Ostatnio przeprowadzałem taką transakcję.

 

Następuje jednoczesna wymiana dóbr: $ <-> domena

( wcześniej system bierze je na siebie )

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiec jeszcze raz przy tej opcji , ja wpłacam pieniądze ktore jeszcze nie trafiaja na jego konto lecz dostawe info ze pieniadze zostaly wplacone , on podaje mi authinfo nastepnie tranfer , akceptacja transferu pieniadze wplywaja na jego konto , a domena do mojego portfolio ? przepraszam ale okazja jest az niebywała dlatego pytam o bezpieczenstwo w/w transakcji w razie braku posiadanie authinfo przez sprzedajacego w jaki sposob zostana zwrocone mi pieniadze ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiec jeszcze raz przy tej opcji , ja wpłacam pieniądze ktore jeszcze nie trafiaja na jego konto lecz dostawe info ze pieniadze zostaly wplacone , on podaje mi authinfo nastepnie tranfer , akceptacja transferu pieniadze wplywaja na jego konto , a domena do mojego portfolio ? przepraszam ale okazja jest az niebywała dlatego pytam o bezpieczenstwo w/w transakcji w razie braku posiadanie authinfo przez sprzedajacego w jaki sposob zostana zwrocone mi pieniadze ?

 

Prawie wszystko się zgadza - tylko że Authinfo sprzedawca wpisuje w specjalnym formularzu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
razie braku posiadanie authinfo przez sprzedajacego w jaki sposob zostana zwrocone mi pieniadze ?

 

Pewnie zostana zwrocone na twoje konto AM, wystawiajac aukcje ta metoda sprzedawca zobowiazuje sie na dostarczenie kodu auth w ciagu 7 dni od konca aukcji, wiec powinien go posiadac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no wlaśnie mam watpliwosci czy posiada nie jest to jakis top generyk ale bardzo dobra domena. Tym bardziej ze ostatnie kilka tygodni prob kupna domen w "dobrych" cenach okazało sie wielkim oszustwem. no nic czekam na wystawienie przez sprzedawcy aukcji z wynegocjowana kwotą. dziwi mnie takze to ze nie ma wogole zadnego polaczenia miedzy whois a osoba wystawiajaca chyba ze to posrednik.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no wlaśnie mam watpliwosci czy posiada nie jest to jakis top generyk ale bardzo dobra domena. Tym bardziej ze ostatnie kilka tygodni prob kupna domen w "dobrych" cenach okazało sie wielkim oszustwem. no nic czekam na wystawienie przez sprzedawcy aukcji z wynegocjowana kwotą. dziwi mnie takze to ze nie ma wogole zadnego polaczenia miedzy whois a osoba wystawiajaca chyba ze to posrednik.

 

W takim przypadku Escrow jest dobrym pomysłem, bo jak sprzedawca nie poda kodu authinfo albo coś zakombinuje to cała transakcja będzie anulowana.

 

Trochę jest to tylko czasochłonne, bo sprzedawca na podanie authinfo ma aż 14 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W takim przypadku Escrow jest dobrym pomysłem, bo jak sprzedawca nie poda kodu authinfo albo coś zakombinuje to cała transakcja będzie anulowana.

 

Trochę jest to tylko czasochłonne, bo sprzedawca na podanie authinfo ma aż 14 dni.

 

Do tego dolicz czas wypłaty z dropped.pl. Więc jeśli, się okaże, że ta oferta sprzedaży to żart to zablokujesz sobie środki na 14+10 dni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

narazie sie nie odzywa , czuje ścieme nawet z Londynu... już mam troche środków których wypłate anulowalem w Dropped bo przy 12 dniu mnie szlag trafil i anulowałem wiec będzie ich jeszcze więcej ale domena warta zachodu :) dam znac jak coś sie ruszy a poki co dziekuje za pomoc w tej kwestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×