Jump to content
Sign in to follow this  
eresti.com

montaz-lpg.pl

Recommended Posts

Jaką cenę Waszym zdaniem podać kk? W przyszłym tygodniu jestem zaproszony na rozmowę.

 

Czy przy tej domenie zjechalibyście z ceny np do 2-3 krotności ceny rejestracji, jeżeli kk brałby od Was jakieś inne usługi, czy trzymać się wyceny?

Edited by eresti.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaką cenę Waszym zdaniem podać kk? W przyszłym tygodniu jestem zaproszony na rozmowę.

 

Czy przy tej domenie zjechalibyście z ceny np do 2-3 krotności ceny rejestracji, jeżeli kk brałby od Was jakieś inne usługi, czy trzymać się wyceny?

Czy trzymać się wyceny? nie wiem jaka cenę zaproponowałeś ale podejrzewam 300zł. Teraz ceny nie zwiększysz. Chcesz ją jeszcze zmniejszyć... Oddać za 30-50zł? Lepiej dorzuć ją w pakiecie gratis do swoich usług. Jeśli za te usługi będziesz miał min. 1k netto na czysto, to nie ma problemu.

Podejrzewam jednak wykonanie strony za 200zł i roczne pozycjonowanie za 150zł.

 

Wbrew pozorom domena nie jest taka zła. Czekałbym na KK za 1500zł. Ty oczywiście tego nie rób, bo będzie to juz nieprofesjonalne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się ta domena podoba tak sobie i pewnie za 400-500 PLN bym ją oddał, ale... niezależnie od tego za ile ją sprzedasz (i czy wogóle) możesz im zaproponować moje: LPGmontaz*pl i Gazmontaz*pl, w przypadku skutecznej sprzedaży dam Ci dobrą prowizję (ewentualne szczegóły na PW).

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
1k

 

potwierdzam ale domena niestety nie jest wysokich lotów wiec nawet za pol z tego bym sie jej pozbyl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2-3 krotności ceny rejestracji,

za taką kwotę iść na spotkanie ? nie opłaca się to.

 

Średnia domena, jednak 600-800zł myślę że do osiągnięcia jeśli kk jest nią zainteresowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceny nie podawałem. Cena usług przekroczy 1k, także stąd to rozważam. Dziękuję za Wasze opinie.

 

Jak chcecie proponować jakieś swoje domeny, to ze wstępnej rozmowy z kk wspominał, że potrzebuje coś związanego z dieslem, ale co dokładnie to się dowiem w tym tygodniu, i wtedy napiszę co potrzebuje. Jak ktoś coś ma, to możecie dać info na pw, odezwę się wtedy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
za taką kwotę iść na spotkanie ? nie opłaca się to.

 

To kawa będzie więcej kosztować :)

 

Jak koledzy wspomnieli około tysiączka próbuj wyciągnąć, ale każda kwota >300 pln będzie sukcesem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×