Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

tiguan (pl)

Recommended Posts

za 100zł wystawić, może jakiś napaleniec VW się znajdzie i kupi na forum.

 

 

Pod .com.pl już stoi forum:) To chyba jedyne sensowne przeznaczenie tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym wystawił na sprzedaż z ceną 3k i czekał. Może się skuszą. Zawsze możesz skasować lub przy próbie odebrania w postępowaniu arbitrażowym nie podpisać zapisu.

 

EDIT:

Nie stawiaj forum i nie umieszczaj nic związanego z VW.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też myślałem o forum, ale tak jak heden napisał szybko mi się odwidziało ;)

 

A może dać tylko ofertę zaproponuj i jak VW się zgłosi to odpowiedzieć, że chętnie odstąpię za jednego Tiguana, nawet w podstawowej wersji lub mogę dopłacić do Touarega? :P

 

Na poważnie peelki passat, touareg itp. kierują do VW, nie wiem czy gra jest warta świeczki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz do VW, że zabezpieczyłeś domenę z ich znakiem towarowym, aby nie popadła w niepowołane ręce i, że działasz w dobrej wierze. Chcesz przekazać im domenę, a w zamian w zasadzie nic nie chcesz, a jedynie zwrot poniesionych kosztów, jedyne X.XXX zł plus VAT.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym wystawił na sprzedaż z ceną 3k i czekał. Może się skuszą. Zawsze możesz skasować lub przy próbie odebrania w postępowaniu arbitrażowym nie podpisać zapisu.

 

EDIT:

Nie stawiaj forum i nie umieszczaj nic związanego z VW.

 

Dokładnie, wystaw w zakresie 1-3k z KT. Jeśli postawisz stronkę kontaktową, będzie już pokusa ze strony prawników, by coś napisać. Im niższą cenę KT wystawisz, tym większa szansa na sprzedaż.

 

Napisz do VW, że zabezpieczyłeś domenę z ich znakiem towarowym, aby nie popadła w niepowołane ręce i, że działasz w dobrej wierze. Chcesz przekazać im domenę, a w zamian w zasadzie nic nie chcesz, a jedynie zwrot poniesionych kosztów, jedyne X.XXX zł plus VAT.

NIE NIE NIE

 

Nie idź tą drogą :P

 

P.S. Ostatnio dzwonił do mnie jakiś oszołom, że zabezpieczył mi .net i .com.pl mojej strony firmowej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S. Ostatnio dzwonił do mnie jakiś oszołom, że zabezpieczył mi .net i .com.pl mojej strony firmowej :P

to już chyba wiesz który to oszołom ;p

 

a co do domeny.. raczej bez rewelacji.. czekać można do usranej śmierci ;) może coś w d2d pójdzie

Share this post


Link to post
Share on other sites
to już chyba wiesz który to oszołom ;p

;):lol:

 

edit: @exallwave Nie piłem do Ciebie, bo tak to dziwnie wygląda trochę ;)

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie a może lepiej na alledrogo spróbować w przypadku akurat tej domeny?

Chyba sam rozwiązałeś swój case.

 

Powodzenia

 

Edit: @doggystyle4 spoko, tak dopiero wyglądało po kolejnym wpisie.

 

Do nikogo takiego rodzaju maili nie wysyłam i wcale nie jestem zwolennikiem takowych praktyk. Raczej chodziło mi o to, że nie wiadomo po co rejestrować taką domenę.

Edited by exallwave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×