Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

CzekoladowaFontanna$pl

Recommended Posts

Witam,

 

nowy nabytek... W zeszłym roku będąc na kilku weselach miałem okazję widzieć i korzystać z tego "ustrojstwa". Czekolada, bardziej mleczna od milki była przepyszna, dodatkowo owoce w polewie mmmmmniam! ale stosunkowo źle wchodziła w reakcję z wódką w dużych ilościach :) Z tego co się zorientowałem to koszt wystawienia takiej czekolady na kilka h na weselu jest rzędu 1-1,5k, a więc sporo...

 

Zastanawiałem się także czy to poprawna forma, czy bardziej poprawna jest FontannaCzekoladowa, ale tak wymawiam głośno i chyba moja jest poprawna i lepiej brzmiąca w przypadku tej domeny, mam rację?

 

Proszę o wyceny i opinie :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

rynek wąski, kuzyn miał kilka takich urządzeń dobre kontakty i ledwo co zarabiało ludzie nie maja kasy na takie pierdoły - taki kraj (nie mowie ze wszyscy) . Jezeli sprzeda sie za 1k bedę pod wielkim wrażeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, Twoja wersja jest bardziej poprawna.> CzerwonySamochód > Samochód Czerwony. na 2 miejscu zawsze rzecz., na 1 słowo je określające

 

Nie jest źle, warta regnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No może firmy wynajmujące nie skuszą się za wyższą cenę niż mówicie, ale producenci, np. spod fontannycf.pl? :blink:

 

Czas pokaże czy się zainteresują. Powodzenia w sprzedaży życzę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za potwierdzenie, że wyrazy mają odpowiednią kolejność :blink:

 

Teraz pytanie, lepsza byłaby l.poj czy l.mn.?

 

Sadze ze liczba pojedyncza jest bardziej brandable ;)

 

Oczami wyobrazni widze taki napis na takiej fontannie jak z niej splywa mleczna czekolada :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

513581 dzięki za Twoją opinię, dokładnie tak samo to sobie wyobrażałem nabywając tą domenę :blink: Mam tylko nadzieję, że któryś producent w przyszłości będzie miał podobną wizję :) Myślę, że cena jaka jest obecnie nie jest zaporowa dla producenta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×