Jump to content
Sign in to follow this  
saledomain

30 domen w pakiecie z portfolio lub osobno.

Recommended Posts

Witam,

 

Tak jak kiedyś pisałem, pozbywam się znaczącej części porfolio z racji angażowania się w inne sprawy.

 

W związku z tym, że nie chce mi się bawić już w wystawianie oddzielnie aukcji, a także pakietów na aukcji, zamieszczam tutaj temat o sprzedaży 30 domen, do których podam poniżej link.

 

Sprzedaż obejmuje całe 30 domen, sprzedaż w obrębie AM, wystawienie escrow.

 

Jeśli ktoś będzie chciał nabyć owy pakiet domen lub osobno, serdecznie zapraszam do przesłania wiadomości na PRIVA na DI. Jeśli uznam, że któraś z proponowanych kwot mnie zainteresuje to się odezwę lub nawiąże dyskusję o ewentualnych negocjacjach. Jestem realistą więc na pewno moje oczekiwania nie są większe niż 1 000zł(także może mnie zadowolić 100, 200 lub 600zł więc jest szansa połechtać mnie sumą, która mi się spodoba.

 

O to link do katalogu: KATALOG 30 DOMEN

 

Jeśli uda mi się z kimś porozumieć, proszę o wystawienie tutaj komentarza o udanej transakcji.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam spis domen z lekkim opisem(choć wiem, że i tak może być to odbierane jak mydlenie oczu, ale napisałem jak jest, a każdy z nas kieruje się własnym instynktem), które chciałbym sprzedać w pakiecie lub osobno jeśli komuś nie potrzebne są pozostałe domeny, zachęcam do składania propozycji na PRIV, jeśli cena mi będzie odpowiadać, sprzedam pierwszemu, lepszemu Domainerowi:

- eko-pr.pl - dla agencji pr, domena po byłej agencji, umieszczona w przynajmniej 1 katalogu

- ekopr.pl - sam nie pamiętam skąd ją mam, ale do kompletu z tą powyżej daje fajne możliwości

- czapraki.pl - generyk, posiada ruch, ale mam ją dość krótko, również bytuje gdzieś w katalogach

- disasterrecovery.pl - gdzieś czytałem, że każda firma powinna posiadać o dokładnie to jak w tytule, żeby nie moje inne plany dalej bym ją trzymał, a co to jest, wpisz w G

- doradztwofaktoringowe.pl - branża bądź co bądź się rozwijająca, ale szkoda, że tak powoli:/

- kotlynapellet.pl - doskonała pod zaplecze dla sklepu lub dla firmy produkującej takowe kotły

- iszkolenie.pl - rozwój internetowego szkolenia to już raczej sprawa przesądzona więc domena z potencjałem

- outsourcingpr.pl - określa się tak miano robienie wszystkiego w ramach pr, takie usługo posiadają agencje pr

- ratownictwomedyczne.eu - domena sama mówi sama za siebie, może końcówka taka sobie, ale ogólnie ba plus

- rynekmobilny.pl - fajna na portal o rynku mobilnych telefonów, tabletów....

- wersjamobilna.pl - dla firm tworzących wersje mobilne stron internetowych

- winewaiter.pl - to ktoś w rodzaju sommeliera, czyli znawca win, dla winiarni, dla restauracji itd.

- gabinetoptometryczny.pl - optometria jeszcze raczkuje w Polsce, niestety, ale rozwija się

- salonoptometryczny.pl - tak jak wyżej

- optometrysci.pl - lekarze zajmujący się dobieraniem soczewek, okularów na podstawie komputerów, wyliczeń itp.

- infrastrukturait.pl - na tą domenę miałem kupców, ale kwota rzędu 2 000zł była jakby zniechęcająca:)

- eco-pack.pl - pod wpływem emocji:)

- faktoringkrajowy.pl - rodzaj faktoringu

- faktoringniepelny.pl - jak wyżej

- faktoringobslugowy.pl - jak wyżej

- faktoringodwrocony.pl - jak wyżej

- issuemanagement.pl - za dużo pisania więc podsyłam link issues management

- issuesmanagement.pl - tak jak wyżej, nie wiedziałem jak bardziej poprawnie więc mam dwie:)

- kotłynaekogroszek.pl - IDN, nIDN w rękach firmy zajmującej się techniką grzewczą-

- makrofaktoring.pl - pod wpływem mikrofaktoringu sprzedanego za 400zł dla AOW

- ochronait.pl - było zapytanie, kwota rzędu 1 300zł nie była do przeskoczenia:/

- outsourcingpr.com - do kompletu może być z outsourcingpr.pl

- przesiewacz.pl - pod .eu firma

- awansik.pl - miało być na własny projekt, ale muszę dokończyć inne, najwyżej później coś dokupię

-senergy.pl - pod .com.pl coś powstaje, dlatego

 

ZAPRASZAM DO WIADOMOŚCI NA PRIVA!!! CENA MI ODPOWIE, WYSTAWIAM WTEDY ESCROW Z UMÓWIONĄ CENĄ I TRANSAKCJA ZAKOŃCZY SIĘ SUKCESEM DLA DWOJGA STRON!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×