Jump to content
ray0

Dź.pl

Recommended Posts

Podejrzewam, ze mozliwosci zbyt duzych nie ma ale mysle, ze dź.pl to dosc ciekawa forma adresu, latwo "wpada w ucho" i jest taka "niespotykana", "inna" niz wszystkie. Pewnie calkiem niezle nadawalaby sie pod serwis web 2.0 albo jakis inny, podobny. Z racji braku czasu nie chce sie bawic w pisanie oprogramowania i tak dalej. W kazdym badz razie - ciekawy jestem ile moge za nia dostac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo jak sie czyta te forum to sie widzi ze na dziendobry ludzie dwuznaki wyceniaja po 10 tys... pewnie dlatego

Dwuznakowe na 10tys. ? Ee, może dwuliterowe :P

 

Poza tym dź.pl nie jest domeną dwuliterową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ukrywam, ze to jedna z przyczyn dla ktorych zarejestrowalem dź.pl (wysokie ceny podpatrzylem na roznych serwisach aukcyjnych). Po cichu mysle na jakas powazniejsza sume - chociaz kokosow na pewno na tym nie zbije.

 

edit:

Poza tym dź.pl nie jest domeną dwuliterową.

Mozesz wyjasnic?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ukrywam, ze to jedna z przyczyn dla ktorych zarejestrowalem dź.pl (wysokie ceny podpatrzylem na roznych serwisach aukcyjnych). Po cichu mysle na jakas powazniejsza sume - chociaz kokosow na pewno na tym nie zbije.

 

edit:

 

Mozesz wyjasnic?

 

Najwyraźniej DawPi nie poznał jeszcze litery ź :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozesz wyjasnic?

xn--d-loa.pl

 

Najwyraźniej DawPi nie poznał jeszcze litery ź :P

Uśmiałem się jak norka. Zachowaj swoje uwagi dla siebie. Są marnych lotów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
xn--d-loa.pl

No dobra ale to zapis ascii... Normalnie domene mozna wyswietlic wpisujac wczesniej wspomniany ascii lub normalnie dź.pl...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dobra ale to zapis ascii... Normalnie domene mozna wyswietlic wpisujac wczesniej wspomniany ascii lub normalnie dź.pl...

 

dokladnie, moze podasz nam to jeszcze w systemie dwojkowym???? d+ź= dwie litery i tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Po cichu mysle na jakas powazniejsza sume - chociaz kokosow na pewno na tym nie zbije.

 

 

Nie licz na to ;). Nawet po cichu ...

Chyba, że do "kompletu" masz "dz.pl".

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co sądzicie o Sł.pl, mam taką jedną domenkę...myślę, że może mieć zastosowanie pod słownik, portal turystyczny/informacyjny o słowacji słowenii itp, o sławnych ludziach, na strone firmy produkującej słupy betonowe/energetyczne ;) lub słuchanie muzyki ;) pozatym bardzo ładnie się ją wymawia i wpada w ucho :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moze zalozysz swoj wlasny temat, co? A nie mi sie wtryniasz.

 

Wracajac do tematu - pewna firma wycenila moja domene na 2 tys zl. Podejrzewam, ze po oplaceniu uslugi podali cene pode mnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracajac do tematu - pewna firma wycenila moja domene na 2 tys zl.

Podejrzewam, ze po oplaceniu uslugi podali cene pode mnie...

Ludzie! Co Wami kieruje, że płacicie komuś za wycenę?

Wolałbym te pieniądze przeznaczyć na rejestrację innych (nawet nieudanych) domen, niż korzystać z takich usług.

Pewna firma? Wycena-domen.pl? No to bez wątpienia Twoja domena została rzetelnie wyceniona ;)

Przykro mi, ale dałeś nabić się w przysłowiową butelkę.

 

Przepraszam za OT.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zaplacilem duzo i nie korzystalem z uslug wymienionej przez Ciebie firmy. Pieniadze nie stanowia dla mnie problemu (tymbardziej takie "smieszne" kwoty). Zaplacilem z ciekawosci - teraz juz wiem, ze nie bylo warto. Tak czy owak powoli zaczynam zastanawiac sie nad przeznaczeniem tej domeny. Mozliwe, ze postawie na niej jakis serwis rozrywkowy. Mam ogromny serwer wiec cos na pewno sie wymysli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pieniadze nie stanowia dla mnie problemu (tymbardziej takie "smieszne" kwoty). (...)

Mozliwe, ze postawie na niej jakis serwis rozrywkowy. Mam ogromny serwer wiec cos na pewno sie wymysli ;)

Pozostaje mi jedynie życzyć Ci powodzenia. Zaplecze finansowe oraz serwer już masz, jak sam wyżej napisałeś.

Może uda się wypromować taką ninję :) Ale pamiętaj, że nie każda inwestycja przynosi zyski...

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×