Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

Kolejny screen od zaprzyjaźnionego użytkownika AM. 15 dni roboczych minęło. Support ani Panowie związani z Am mu nie odpowiadają nawet na prywatne wiadomości.

 

rkse4m.jpg

 

Właśnie otrzymałem wiadomość, że dzisiaj ( w 17 dniu roboczym ) pieniądze zostały wysłane wraz z obiednicą rekompensaty długi czas oczekiwania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie otrzymałem wiadomość, że dzisiaj ( w 17 dniu roboczym ) pieniądze zostały wysłane wraz z obiednicą rekompensaty długi czas oczekiwania

 

U mnie jak na razie mija 8 dzień roboczy. Ojj złe rzeczy się dzieją w AM. Chętnie wystawiłbym swoje domeny na premium (bo jak coś sprzedam poprzez AM to i tak pieniędzy szybko nie odzyskam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dobrą wiadomośc do wszystkich oczekujących na płatności iż zapewne niedługo otrzymacie swoje pieniądze.. ale od innych użytkowników.

 

Sprawa dotyczy wszystkich użytkowników którzy skorzystali z opcji debet i przyznali sobie dodatkowe środki do konta na podstawie wyceny domen.

 

 

1 maja czyli 4dni po ogłoszeniu problemów finansowych jak w temacie .. zostały obniżone wyceny domen na debet (nagle wartość domen spadła bo AM ma problemy finansowe) co w związku spowodowało że wszyscy zalegali dropped pieniądze gdyz ich saldo debetowe zeszło poniżej przyznanego następnie kilka dni póżniej zostało wysłane wiadomości o przekroczeniu debetu nastepnie domeny wystawione na aukcje ...tak to jest fakt ..pisze to gdyż wczoraj o godz21 zakończyły sie 2 aukcje moich własnych domen !!

 

Aftermarket sprzedało moją własność bez żadnego powiadomienia mnie o fakcie:

 

1.zmniejszeniu salda debetowego

2.co za tym idzie przekroczeniu go (gdyż pierwotnie mieściłem sie w tym saldzie)

3.wystawieniu domen na aukcje

 

wystarczyło wyslać maila gdzie był byli link z taką informacją do potwierdzenia czy wykonano by chociaż 1 telefon.

a ja o niczym nie widziadziałem

 

odpowiedzieli z supportu że były wysłane wiadomosci mailowe w gąszczu tych "aftermarket nowe domeny do przechwycenia" itp. i taka wiadomosc jak nawet do ciebie nie dotarła lub byles po za zasiegiem internetu jest przesłanką by dysponowac i sprzedać twoją własność.

 

Wystarczy wyjechać na 3 tygodnie wracacie i nie macie domen.

 

moje 2 domeny zostały sprzedane za cene 3krotnie wyższą od (pierwotnej!) wyceny debetowej.

 

Także jeśli otrzymacie w niedalekiej przyszłości pieniądze od Dropped.pl/Am miejcie na uwadze że pochodzą one od innych użytkowników tak fatalnie potraktowanych.

 

PS. W nasku rozpętana jest burza w tej sprawie m.in .na jakiej podstawie wyceniają domeny i blokują dostęp i przejmują własność nad domeną przed upływem daty wygaśniecia domeny.

 

 

Dodam iż konto mam praktycznie od początku działania serwisu

a sprzedane wczoraj domeny to jedne z pierwszych przechwyconych przez system .

 

W serwisie zostawiłem ok 2,8k zł za przechwycone domeny to dzieki mnie m.in sie rozwijali na początku gdyż zysk ze mnie był cząstką składową ich płynności finansowej na początku działania systemu.

 

ps. posiadam wszystkie printscreeny i maile z supportem w tej sprawie ..prosze o pilny kontakt wszystkich którym sprzedano wczoraj domeny

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dobrą wiadomośc do wszystkich oczekujących na płatności iż zapewne niedługo otrzymacie swoje pieniądze.. ale od innych użytkowników.

 

Sprawa dotyczy wszystkich użytkowników którzy skorzystali z opcji debet i przyznali sobie dodatkowe środki do konta na podstawie wyceny domen.

 

 

1 maja czyli 4dni po ogłoszeniu problemów finansowych jak w temacie .. zostały obniżone wyceny domen na debet (nagle wartość domen spadła bo AM ma problemy finansowe) co w związku spowodowało że wszyscy zalegali dropped pieniądze gdyz ich saldo debetowe zeszło poniżej przyznanego następnie kilka dni póżniej zostało wysłane wiadomości o przekroczeniu debetu nastepnie domeny wystawione na aukcje ...tak to jest fakt ..pisze to gdyż wczoraj o godz21 zakończyły sie 2 aukcje moich własnych domen !!

 

Aftermarket sprzedało moją własność bez żadnego powiadomienia mnie o fakcie:

 

1.zmniejszeniu salda debetowego

2.co za tym idzie przekroczeniu go (gdyż pierwotnie mieściłem sie w tym saldzie)

3.wystawieniu domen na aukcje

 

wystarczyło wyslać maila gdzie był byli link z taką informacją do potwierdzenia czy wykonano by chociaż 1 telefon.

a ja o niczym nie widziadziałem

 

odpowiedzieli z supportu że były wysłane wiadomosci mailowe w gąszczu tych "aftermarket nowe domeny do przechwycenia" itp. i taka wiadomosc jak nawet do ciebie nie dotarła lub byles po za zasiegiem internetu jest przesłanką by dysponowac i sprzedać twoją własność.

 

Wystarczy wyjechać na 3 tygodnie wracacie i nie macie domen.

 

moje 2 domeny zostały sprzedane za cene 3krotnie wyższą od (pierwotnej!) wyceny debetowej.

 

Także jeśli otrzymacie w niedalekiej przyszłości pieniądze od Dropped.pl/Am miejcie na uwadze że pochodzą one od innych użytkowników tak fatalnie potraktowanych.

 

PS. W nasku rozpętana jest burza w tej sprawie m.in .na jakiej podstawie wyceniają domeny i blokują dostęp i przejmują własność nad domeną przed upływem daty wygaśniecia domeny.

 

 

Dodam iż konto mam praktycznie od początku działania serwisu

a sprzedane wczoraj domeny to jedne z pierwszych przechwyconych przez system .

 

W serwisie zostawiłem ok 2,8k zł za przechwycone domeny to dzieki mnie m.in sie rozwijali na początku gdyż zysk ze mnie był cząstką składową ich płynności finansowej na początku działania systemu.

 

ps. posiadam wszystkie printscreeny i maile z supportem w tej sprawie ..prosze o pilny kontakt wszystkich którym sprzedano wczoraj domeny

 

Pozdrawiam

 

Przyłącze się do pozwu zbiorowego przeciwko AM lub właścicielowi. AM ma mnie w dupie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy AM w ostatnim czasie komukolwiek wypłacił pieniądze?

 

Mi już nawet nie wypłacają niskiego xx. :-(

 

Czyżby to już koniec (AM)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy AM w ostatnim czasie komukolwiek wypłacił pieniądze?

 

Mi już nawet nie wypłacają niskiego xx. :-(

 

Czyżby to już koniec (AM)?

 

Przynajmniej Na facebooku rozdają kupony za poprawnie wytypowany mecz ;)

 

jutro miną 2 tygodnie od czasu zlecenia wypłaty, oczywiście nie liczę że ją otrzymam :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z przyzwoitości wypada dodać, że dzisiaj wpłynęły na konto 2 wypłaty na średnie x xxx. Zlecone 18 i 19 maja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji zapytam jak wygląda termin wypłaty środków po sprzedaży poprzez http://www.escrowdomen.pl/ ?

Np. jeśli zaproponuję komuś aby sprzedał mi domenę przez ten system, to kiedy ta osoba

otrzyma zapłatę? Też po dwóch tygodniach od zmiany WHOIS albo później? Obawiałbym się

poważnych pretensji od takiej osoby. A jeśli ten termin jest natychmiastowy to może warto używać tego

systemu podczas transakcji.....? Dodam, że obsługuje go też Michau Enterprises.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe jakie teraz hasła reklamowe byście wymyślili :P

Tanie domeny na aukcjach!*

 

* nie zawsze działają w prawidłowy sposób, dlatego mniej chętnych może zalicytować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe jakie teraz hasła reklamowe byście wymyślili :P

 

AfterMarket - Biuro Domen Znalezionych ^_^

 

Biuro Domen Zagubionych :P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna grupa użytkowników dopytywała - dziś wreszcie udało się nam dojśc do porozumienia z BlueCash i wyplaty tzw. blyskawiczne znow wrocily do serwisu. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna grupa użytkowników dopytywała - dziś wreszcie udało się nam dojśc do porozumienia z BlueCash i wyplaty tzw. blyskawiczne znow wrocily do serwisu. :-)

 

Kiedy zaczniecie w końcu odpowiadać na tickety? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna grupa użytkowników dopytywała - dziś wreszcie udało się nam dojśc do porozumienia z BlueCash i wyplaty tzw. blyskawiczne znow wrocily do serwisu. :-)

 

Czy zwykłe wypłaty też będą realizowane w terminie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staramy się jak najszybciej wyprostować sytuację związaną z opóźnionymi przelewami, tak czy inaczej wszystkie zostaną wysłane na pewno - wszystkie opóźnione tak jak również kiedyś otrzymają rekompensaty za czas oczekiwania. Na szczescie czas oczekiwania skraca się, a nie stoi w miejscu tak jak to jeszcze niedawno miało miejsce. Wiemy jak to wygląda w oczach naszych użytkowników, i będziemy starali się zaufanie krok po kroku odbudowywac :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staramy się jak najszybciej wyprostować sytuację związaną z opóźnionymi przelewami, tak czy inaczej wszystkie zostaną wysłane na pewno - wszystkie opóźnione tak jak również kiedyś otrzymają rekompensaty za czas oczekiwania. Na szczescie czas oczekiwania skraca się, a nie stoi w miejscu tak jak to jeszcze niedawno miało miejsce. Wiemy jak to wygląda w oczach naszych użytkowników, i będziemy starali się zaufanie krok po kroku odbudowywac :-)

Rozumiem że to kolejny pustosłów ze strony serwisu? Waszych obietnic bylo w różnych wątkach więcej niż grzybów w lesie. Nie wiem ale wydaję mi się że swoim postępowaniem skrzywdziliście o paru ludzi za dużo. Wasze rekompensaty jakoś nijak mają się do odsetek karnych za zwłokę i do naprawienia wszelkich szkód które zostały wyrządzone Waszym działaniem. To również kiedyś tam wyrównacie? Szkoda że z Waszej strony są tylko obietnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staramy się jak najszybciej wyprostować sytuację związaną z opóźnionymi przelewami, tak czy inaczej wszystkie zostaną wysłane na pewno - wszystkie opóźnione tak jak również kiedyś otrzymają rekompensaty za czas oczekiwania. Na szczescie czas oczekiwania skraca się, a nie stoi w miejscu tak jak to jeszcze niedawno miało miejsce. Wiemy jak to wygląda w oczach naszych użytkowników, i będziemy starali się zaufanie krok po kroku odbudowywac :-)

 

A u mnie codziennie się przedłuża czas oczekiwania, już jest 24 dzień od zlecenia wypłaty, nie jest też prawdą, że odpisujecie na tickety. Codziennie wysyłam ticket i zero odpowiedzi. Wiec nie kłam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staramy się jak najszybciej wyprostować sytuację związaną z opóźnionymi przelewami, tak czy inaczej wszystkie zostaną wysłane na pewno - wszystkie opóźnione tak jak również kiedyś otrzymają rekompensaty za czas oczekiwania. Na szczescie czas oczekiwania skraca się, a nie stoi w miejscu tak jak to jeszcze niedawno miało miejsce. Wiemy jak to wygląda w oczach naszych użytkowników, i będziemy starali się zaufanie krok po kroku odbudowywac :-)

Po co to mydlenie oczu o skróceniu czasu oczekiwania? Kolejny raz czekam na mocno opóźnioną wypłatę, tym razem 28 dni roboczych i rośnie. Zapewniano mnie tydzień temu, że w tym tygodniu zrealizowany zostanie przelew. Kolejna obietnica bez pokrycia, bo przelew dalej czeka, a kończy się piątek. Rekompensaty to chyba jakiś kiepski żart. Wcześniej nie otrzymałem żadnej i tym razem zapewne też żadnej nie otrzymam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna grupa użytkowników dopytywała - dziś wreszcie udało się nam dojśc do porozumienia z BlueCash i wyplaty tzw. blyskawiczne znow wrocily do serwisu. :-)

CZy ktoś może potwierdzić, że wypłaty błyskawiczne działają? Chciałbym uniknąć sytuacji, gdy anuluję wypłatęśrodków zleconą 28 maja, a tu wypłata błyskawiczna nie zadziała i czekanie zacznie się od nowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CZy ktoś może potwierdzić, że wypłaty błyskawiczne działają? Chciałbym uniknąć sytuacji, gdy anuluję wypłatęśrodków zleconą 28 maja, a tu wypłata błyskawiczna nie zadziała i czekanie zacznie się od nowa.

 

Błyskawiczna wypłata (w tej chwili niedostępna)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×