Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

Ja od 2012-05-15, a suma tylko czterocyfrowa. Miało być podobno lepiej z wypłatami, a tymczasem nadal są duże opóźnienia.

 

To świadczy to tym, że spada wiarygodność tej firmy. Wiele osób przeniosło się pewnie do Premium.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

czekam na wypłatę srodków, od 2

012-05-14, czy to nie przesada?

 

Właśnie miałem pisać, że czekam od 2012-04-23, ale dziś kilkanaście tys. trafiło na konto. Obecnie jestem z AM na czysto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem pisać, że czekam od 2012-04-23, ale dziś kilkanaście tys. trafiło na konto. Obecnie jestem z AM na czysto.

 

To przez Ciebie były takie "zapory", AM zbierało na Twoją wypłatę :D

Teraz wypłaty pójdą gładko :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nooo to pięknie, nie mam z czego żyć, a oni trzymają moje 5 tysięcy, pozostaje powiesić się, jak sprzedawałem domenę, byłem naprawdę naiwny. (...urewsko naiwny) że zobaczę pieniądze za życia. Jak sie nazywa ten złodziej, własciciel AfterMarket, rodzina wypisze mi jego dane na nagrobku. :angry: mam nadzieje że któryś z nas Polaków weźmie na nim odwet i na każdym z AfterkłamcówMarketu. Lista jest długa. pewnie będzie w necie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nooo to pięknie, nie mam z czego żyć, a oni trzymają moje 5 tysięcy, pozostaje powiesić się, jak sprzedawałem domenę, byłem naprawdę naiwny. (...urewsko naiwny) że zobaczę pieniądze za życia. Jak sie nazywa ten złodziej, własciciel AfterMarket, rodzina wypisze mi jego dane na nagrobku. :angry: mam nadzieje że któryś z nas Polaków weźmie na nim odwet i na każdym z AfterkłamcówMarketu. Lista jest długa. pewnie będzie w necie.

 

Ile czasu czekasz na wypłatę? Nazwanie kogoś złodziejem to poważna sprawa. Jesteś w stanie udowodnić kradzież?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nooo to pięknie, nie mam z czego żyć, a oni trzymają moje 5 tysięcy, pozostaje powiesić się, jak sprzedawałem domenę, byłem naprawdę naiwny. (...urewsko naiwny) że zobaczę pieniądze za życia. Jak sie nazywa ten złodziej, własciciel AfterMarket, rodzina wypisze mi jego dane na nagrobku. :angry: mam nadzieje że któryś z nas Polaków weźmie na nim odwet i na każdym z AfterkłamcówMarketu. Lista jest długa. pewnie będzie w necie.

 

Maja opoznienia ale pieniedzy nikomu nie ukradli z tego co wiem wiec uważałbym na słowa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maja opoznienia ale pieniedzy nikomu nie ukradli z tego co wiem wiec uważałbym na słowa.

 

Jeżeli ktoś operuje Twoimi pieniędzmi i Ci ich nie wypłaca to jak to nazwiesz? Może mniej dosadniej - przywłaszczeniem? Pieniądze w panelu AM są moje, mam prawo w każdej chwili je wypłacić i powinny być przelane w terminie 10 dni. Każdy termin powyżej rodzi obawy przywałaszczenia. Beirero sprzedał domenę więc AM musiał dostać za nią kasę a teraz ta kasa powinna zostać jemu wypłacona. Przecież to nie jest kasa AM tylko jego. Sam dodam, że w AM na tickety o wypłaty nie mają w zwyczaju odpisywać.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tydzień miną dwa miesiące od aukcji domeny telepolisa.pl, a ja wciąż nie dostałem sensownego wyjaśnienia ani rekompensaty. Nigdy nie zgodzę się na 500 PLN rekompensaty za moją byłą domenę, która była w TOP3 moich domen. Naprawdę 2000 PLN rekompensaty na złagodzenie sprawy to dużo dla AM?

 

Tak tylko badawczo zapytam. Gdzie szukać pomocy w przypadku braku pozytywnego rozpatrzenia mojej sprawy? Polski sąd? Prokuratura? Może Cypr?

 

Liczę na odpowiedź.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejny screen od zaprzyjaźnionego użytkownika AM. 15 dni roboczych minęło. Support ani Panowie związani z Am mu nie odpowiadają nawet na prywatne wiadomości.

 

rkse4m.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jakby ktoś zapomniał to AM jest jedynie pośrednikiem, który otrzymuje prowizję za sprzedaż. Pozostała część ceny domeny to pieniądze klienta i nie powinny być przez AM ruszane.

 

EDIT:

Przez analogię. Jak idziesz do jakiejś firemki opłacać rachunki i płacisz im prowizję to masz prawo wymagać aby te pieniądze trafiły do adresata. Jak nie trafią to po prostu Cię okradli. Tutaj jest podobnie. I jeszcze raz podkreślam to nie są pieniądze AM tylko klienta. AM powienien po 10 dniach bez żadnej łaski je wypłacić. Dopóki tego nie robi to przywłaszcza pieniądze klienta. I tyle.

Edited by heden.pl
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tydzień miną dwa miesiące od aukcji domeny telepolisa.pl, a ja wciąż nie dostałem sensownego wyjaśnienia ani rekompensaty. Nigdy nie zgodzę się na 500 PLN rekompensaty za moją byłą domenę, która była w TOP3 moich domen. Naprawdę 2000 PLN rekompensaty na złagodzenie sprawy to dużo dla AM?

 

Tak tylko badawczo zapytam. Gdzie szukać pomocy w przypadku braku pozytywnego rozpatrzenia mojej sprawy? Polski sąd? Prokuratura? Może Cypr?

 

Liczę na odpowiedź.

 

Rozwiązań jest parę. Przeciwko firmie na Cyprze, przeciwko właścicielowi jak najbardziej w Polsce. I te rozwiązanie jest jak najbardziej wskazane ze względu iż odpowiedzialność tzw. decyzyjną podejmuje nie serwis ale człowiek, a ten, jako nasz rodak może, ba a nawet powinien ponieść "miejscowe" konsekwencje... :)

Sytuacja serwisu niestety nie zmierza ku poprawie a dalej dołuje. Zapewne na tą sytuacje ma duży wpływ odpływ klientów do konkurencji, Widać to po ilości domen wystawionych na giełdzie jak również po ilości domen z ofertami, tych wystawionych na aukcjach.

Ciekaw jestem co by napisał PB na ten temat. Bo już powinien odczuć wzrost zainteresowania Premium i brzęczącą monetą.

Co do kwestii wypłat. Każde przetrzymywanie pieniędzy klientów ponad uzgodniony termin można nazwać przywłaszczeniem. Nie jest to stricte kradzież choć można odnieść takie wrażenie, szczególnie wtedy że sprzedając domenę każdy z nas liczy na terminową wypłatę, bo chyba nie po to sprzedał ją aby bez jego wiedzy i zgody obracano gotówką której sprzedający potrzebuje. I prawda jest taka że dalszy odpływ klientów nic nie pomoże a pogorszy sytuacje tych którym serwis wisi kaskę...efekt domina...ot co...

 

Designer...reklamy reklamami a ja się zastanawiam kiedy nastąpi wysyp wykupu domen w stylu TylkoNieDropped.pl... :)

 

A w tym wszystkim bardzo się dziwie postawie pewnego stowarzyszenia które zostało powołano nie po to aby kasować składki ale po to aby działało w tego typu sytuacjach. Pozdrowienia dla prezesa Sainta, dla vice prezesa tudzież rownież...:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Designer...reklamy reklamami a ja się zastanawiam kiedy nastąpi wysyp wykupu domen w stylu TylkoNieDropped.pl... :)

 

 

Boją się aby nie poleciały pozwy na TM nazwy Dropped :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/darmowa-rejestracja-2000-domen-eu-i2414216678.html

 

Po wczorajszym remisie w meczu Polska-Rosja piłkarskie emocje sięgają zenitu! Dlatego przygotowaliśmy zupełnie szaloną promocję - pakiet 2000 darmowych rejestracji domen .eu na 1 rok. Wartość pakietu według obecnego cennika rejestracji domen to 40000 zł, lecz my oferujemy go za drobny ułamek tej sumy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szczególnie wtedy że sprzedając domenę każdy z nas liczy na terminową wypłatę,

 

Jesli sprzeda sie domene przez KupTeraz (bez wczesniejszego kontaktu z KK) to mozna poczekac 10 dni robocznych na wyplate niespodziewanych pieniazkow,

ale jesli uzgadniam z klientem cene - obnizam cene - bo przydalaby mi sie kasa, i potem mam czekac miesiac, to wole przeprowadzic taka transakcje escrow przez premium - pieniazki sa z reguly nastepnego dnia.

 

Moze sprzedawcy powinni widziec czy KK wplacil kase przez szybkie platnosci (wtedy faktycznie AM musi czekac na kase kilkanascie dni), czy zlecil przelew - wiec ta kasa powinna byc do wyplaty natymiastowo (48 godz roboczych). Wtedy nikt by nie marudzil , ze to AM trzyma kase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

AM nie ma pieniędzy na wypłaty dla swoich uzytkowników, ale ma pieniądze na promocje :huh:

podobny pakiet mieli na swoje urodziny we wrześniu:) widocznie koszt takiego pakietu jest na tyle relatywnie niewielki.. , że mogą go sprzedać ze sporym zyskiem

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

podobny pakiet mieli na swoje urodziny we wrześniu:) widocznie koszt takiego pakietu jest na tyle relatywnie niewielki.. , że mogą go sprzedać ze sporym zyskiem

 

Zdecydowanie powinni zrobić promo typu: Pula 2000 domen za 5 PLN / sztuka.

 

Po co jednej osobie 2000 .eu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Zdecydowanie powinni zrobić promo typu: Pula 2000 domen za 5 PLN / sztuka.

 

Po co jednej osobie 2000 .eu?

Osobie jak osobie.. ale dla resellera już inna sprawa :)

 

Ale jak widać nie do końca zawsze przemyślą swoje promocje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sprzedawcy powinni widziec czy KK wplacil kase przez szybkie platnosci (wtedy faktycznie AM musi czekac na kase kilkanascie dni), czy zlecil przelew - wiec ta kasa powinna byc do wyplaty natymiastowo (48 godz roboczych). Wtedy nikt by nie marudzil , ze to AM trzyma kase.

 

Nie powiesz chyba, że AM czeka miesiąc aż im kasa od klienta na konto wpłynie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powiesz chyba, że AM czeka miesiąc aż im kasa od klienta na konto wpłynie?

 

no chyba napisalem wyraznie "czy KK wplacil kase przez szybkie platnosci"

i "(wtedy faktycznie AM musi czekac na kase kilkanascie dni),"

 

prosze czytaj dokladniej....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie powinni zrobić promo typu: Pula 2000 domen za 5 PLN / sztuka.

 

Po co jednej osobie 2000 .eu?

 

Na zaplecze :)

Z tego co czytałem trzeba wykorzystać do końca czerwca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no chyba napisalem wyraznie "czy KK wplacil kase przez szybkie platnosci"

i "(wtedy faktycznie AM musi czekac na kase kilkanascie dni),"

 

prosze czytaj dokladniej....

 

Spotkałem się z sytuacją kiedy klient wpłacił pieniądze natychmiast po zakupie, a AM jej nie zaksięgowało na koncie klienta. Dopiero jak się upomniał o karę za nieopłacenie domeny to pieniądze dziwnym trafem się znalazły na jego koncie. I to nie pojedyncza sytuacja. Bo wielokrotnie miało to już miejsce.

Widocznie jakiś czas temu serwis znalazł "ciekawy" sposób jak wydłużyć czas wypłat do maximum. Jakby nie patrzeć każde opóźnienie wypłat to dodatkowe % na koncie serwisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no chyba napisalem wyraznie "czy KK wplacil kase przez szybkie platnosci"

i "(wtedy faktycznie AM musi czekac na kase kilkanascie dni),"

 

prosze czytaj dokladniej....

 

to chyba błędne rozumowanie, przecież pieniądze masz księgowane na swoim saldzie dopiero gdy domena zostaje opłacona, a nie w momencie kliknięcia "kup teraz" czy tez końca aukcji... Czyli zawsze zlecasz wypłatę gdy dropped otrzyma już przelew

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak miałem sklep internetowy to miałem info że dokonał zapłaty i wysłałem towar, a kasa na koncie była po kilku, kilkunastu dniach. To Tak jakby zapis ksiegowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×