Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Opcje za 35 zł w ACTIVE 24

Recommended Posts

Drodzy Klienci - czas na przygotowanie promocji był tak krótki, że nie dawałem gwarancji, że uda się wszystko przygotować na pierwszą minutę po 00:00. Ten krótki czas, jaki otrzymaliśmy na przygotowanie promocji nie pozwolił na odpowiednie przygotowanie. Dlatego też zresztą ACTIVE 24 nie oferował prerejestracji na opcje.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niepotrzebnie się stresowałem przed komputerem, do tej pory nie ma hurtowej rejestracji opcji w active... na chwilę obecną dropped oraz rejestratorzy-domeniarze już wszystko zgarnęli. Active zostanie na przyszłość. ;-)

 

Na pocieszenie dodam, że AZ też dało ciała (hurtowa rejestracja opcji miała być dostępna o 0:01).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firmie active24 juz dziekujemy jako, ze juz po robocie ja osobiscie koncze wspolprace i poprosze o zwrot przedplaty na konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niepotrzebnie się stresowałem przed komputerem, do tej pory nie ma hurtowej rejestracji opcji w active... na chwilę obecną dropped oraz rejestratorzy-domeniarze już wszystko zgarnęli. Active zostanie na przyszłość. ;-)

 

Z moich spostrzeżeń wynika, że tylko jeden rejestrator zdążył na 00:00 przygotować się do rejestracji opcji. ACTIVE 24 będzie zapewne drugim rejestratorem, który wdroży nowy cennik opcji. To świadczy o tym, że czas na wdrożenie był niezmiernie krótki i nie w każdym systemie tak łatwy do szybkiego udostępnienia Klientom.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danielu, problem tylko w tym że nowy cennik Active24 zainteresuje większość osób dopiero za 3 lata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firmie active24 juz dziekujemy jako, ze juz po robocie ja osobiscie koncze wspolprace i poprosze o zwrot przedplaty na konto.

 

@Saint - przyjmuję słowa krytyki. Ostatnio ciężko coś od Ciebie innego usłyszeć.. ;) Wytłumaczenie, dlaczego tak się stało już podałem, więc nie będę się powtarzał.

Oczywiście otrzymasz zwrot środków, proszę tylko prześlij formalny email w tej sprawie na email BOKu.

 

P.S OPCJE w nowej cenie zostały uruchomione.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może NASKowi chodziło o tak szybkie wprowadzenie opcji - nie wszyscy rejestratorzy zdążyli, zatem i ruch się rozłoży(ł). (Dropped tylko orał?;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu, problem tylko w tym że nowy cennik Active24 zainteresuje większość osób dopiero za 3 lata.

 

Ja bym nie przesadzał - zapewniam Cię, że w ciągu 20 minut nie zostały wykupione opcje na wszystkie ciekawe domeny. Dużo postawiłbym nawet na to, że większość z pieniędzy, która poszła właśnie na te domeny w pierwszych minutach to pieniądze źle wydane, w sposób nieprzemyślany. Myślę, że najciekawsze domeny czekają na założenie opcji i jeszcze długo tak pozostanie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S OPCJE w nowej cenie zostały uruchomione.

 

Teraz to sobie można co najwyżej powspominać. ;-)

Ale jak już pisałem – przyda się na przyszłość... coś trzeba będzie zrobić z tymi tysiącami wpłaconymi do panelu...

 

[edit] @Daniel – oczywiście mnóstwo pieniędzy zostało dziś wyrzuconych w błoto, zakładania opcji np. na wp.pl to absurd (chociaż osobiście nie odpuściłem pb.pl, ale to inna sprawa ;-). Wiele dobrych domen nadal czeka na opcję, oczywiście moją. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

DD: taka moja natura ciezko pominac wk... zdenerwowanie czlowieka, ktory najpierw 2 godziny walczy z nieszczesnym systemem platnosci i ktoremu wypomina sie niemal, ze to w zasadzie jego wina, ze ten system platnosci jest taki, a nie inny po czym kiedy na okolo juz wplaca te srodki okazuje sie, ze 20 minut po czasie cokolwiek zaczyna dzialac i kiedy w zasadzie jest juz pozamiatane. Co do tlumaczenia to jest powiem ci przezabawne bo niektorym osoba dzialajacym niemal w pojedynke udalo sie to zrobic w trybie ekspresowym, a niestety wy daliscie ciala po calosci na co ja osobiscie nie moge sobie pozwolic.

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD: taka moja natura ciezko pominac wk... zdenerwowanie czlowieka, ktory najpierw 2 godziny walczy z nieszczesnym systemem platnosci i ktoremu wypomina sie niemal, ze to w zasadzie jego wina, ze ten system platnosci jest taki, a nie inny po czym kiedy na okolo juz wplaca te srodki okazuje sie, ze 20 minut po czasie cokolwiek zaczyna dzialac i kiedy w zasadzie jest juz pozamiatane. Co do tlumaczenia to jest powiem ci przezabawne bo niektorym osoba dzialajacym niemal w pojedynke udalo sie to zrobic w trybie ekspresowym, a niestety wy daliscie ciala po calosci na co ja osobiscie nie moge sobie pozwolic.

 

Mówisz konkretnie o jednej osobie :) Gratulacje dla Tej osoby ;)

 

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale jednak w tej sytuacji czuję się usprawiedliwiony. Co innego gdybym wiedział o tej zmianie miesiąc temu, no chociaż tydzień, 2 tygodnie temu. A system systemowi nie jest równy - dlatego wprowadzenie zmian w jednym systemie nie musi trwać tyle samo co wprowadzenie w drugim.

 

Przykro mi, że się nie udało. Tyle ode mnie w tym temacie - wszystko zostało już powiedziane.

 

I tak jak napisałem a co poparł PB - najlepsze domeny czekają aż ktoś na nie założy opcje.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
najlepsze domeny czekają aż ktoś na nie założy opcje.

Raczej są wolne i czekają na rejestracje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej są wolne i czekają na rejestracje ;)

 

Też ;) Tak czy inaczej - mimo opóźnienia, które na pewno niektórym dało się we znaki - możliwość zamawiania opcji po nowych cenach działa od momentu uruchomienia bez przerw. Dlatego zapraszam do rejestracji :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mówisz konkretnie o jednej osobie :) Gratulacje dla Tej osoby ;)

 

Rozumiem Twoje zdenerwowanie, ale jednak w tej sytuacji czuję się usprawiedliwiony. Co innego gdybym wiedział o tej zmianie miesiąc temu, no chociaż tydzień, 2 tygodnie temu. A system systemowi nie jest równy - dlatego wprowadzenie zmian w jednym systemie nie musi trwać tyle samo co wprowadzenie w drugim.

 

Przykro mi, że się nie udało. Tyle ode mnie w tym temacie - wszystko zostało już powiedziane.

 

I tak jak napisałem a co poparł PB - najlepsze domeny czekają aż ktoś na nie założy opcje.

 

Powiem Ci tak moja rodzina robi DUZA gastronomie w tygodniu obsluguje kilka bankietow na 1000-2000 osob kazdy i niekiedy na przygotowanie wszystkiego jest pare dni wtedy bierze sie ludzi tyle aby wszystko bylo na tip top ... proste malo czasu wiecej osob efekt w postaci braku takich baboli z jakimi mielismy do czynienia teraz. Co do usprawiedliwienia to najlatwiej usprawiedliwiac siebie i mowia, ze tylko winny sie tlumaczy pytanie czy potrafisz przyznac, ze daliscie ciala i ze plynie z tego jakas solidna nauczka na przyszlosc. Jesli tak to masz plusa jesli nie to pozostawiam ocenie innych klientow zwlaszcza, ze Wasz support pytany o to zaciekle twierdzil, ze zaraz po polnocy bedzie taka mozliwosc, ale chyba nie chcesz, abym wklejal Ci tu logi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem Ci tak moja rodzina robi DUZA gastronomie w tygodniu obsluguje kilka bankietow na 1000-2000 osob kazdy i niekiedy na przygotowanie wszystkiego jest pare dni wtedy bierze sie ludzi tyle aby wszystko bylo na tip top ... proste malo czasu wiecej osob efekt w postaci braku takich baboli z jakimi mielismy do czynienia teraz. Co do usprawiedliwienia to najlatwiej usprawiedliwiac siebie i mowia, ze tylko winny sie tlumaczy pytanie czy potrafisz przyznac, ze daliscie ciala i ze plynie z tego jakas solidna nauczka na przyszlosc. Jesli tak to masz plusa jesli nie to pozostawiam ocenie innych klientow zwlaszcza, ze Wasz support pytany o to zaciekle twierdzil, ze zaraz po polnocy bedzie taka mozliwosc, ale chyba nie chcesz, abym wklejal Ci tu logi?

 

Ciężko się z Tobą sprzeczać. Człowiek robi się taki malutki pod miażdżącą falą krytyki.. hmm.

 

Dobranoc Wszystkim! Jutro też jest dzień i znów będzie można zamawiać opcje.. ;)

 

P.S A co do bankietów - gdybyśmy wiedzieli, że na wdrożenie nowych usług będziemy mieli tylko 2 dni, to pewnie w pogotowiu czekałoby zawsze przynajmniej paru programistów.. ale byliśmy przyzwyczajeni, że o takich zmianach dowiadywaliśmy się na kilkadziesiąt dni wcześniej.. ale tak jak napisałeś - nie ma się co tłumaczyć - winni się tłumaczą.

 

DOBRANOC

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
P.S A co do bankietów - gdybyśmy wiedzieli, że na wdrożenie nowych usług będziemy mieli tylko 2 dni, to pewnie w pogotowiu czekałoby zawsze przynajmniej paru programistów.. ale byliśmy przyzwyczajeni, że o takich zmianach dowiadywaliśmy się na kilkadziesiąt dni wcześniej.. ale tak jak napisałeś - nie ma się co tłumaczyć - winni się tłumaczą.

 

Czyli mam rozumiec, ze to znaczy "tak dalismy ciala"?, a z tego bankietu smietanke spil ktos inny ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli mam rozumiec, ze to znaczy "tak dalismy ciala"?, a z tego bankietu smietanke spil ktos inny ;).

 

Zawsze można coś zrobić lepiej. I w tym przypadku oczywiście przyznaję, że można było szybciej wdrożyć opcje. Nie udało się.

 

Jeśli pamiętasz jeszcze wprowadzenie DNT, to pamiętasz również, że wtedy wszystko przebiegło tak jak powinno. No ale wtedy było więcej czasu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pojawia się dużo pytań o możliwość transferu opcji do Active24.pl, dlatego informuję wszem i wobec, że taka opcja już istnieje ;) Na razie tylko via email na adres naszego Biura Obsługi Klienta, bezpośrednio do mnie lub na PW. Wkrótce możliwość transferu opcji do nas będzie także udostępniona bezpośrednio poprzez naszą stronę internetową.

 

Dziękuję za uwagę :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • zomo.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 69 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/10052/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-29 15:37:30) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-08 godz. 19:15   DD
    • logistyczna.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:  https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605727/  
    • Zapraszam na aukcję domen od 89 PLN bez ceny minimalnej:   pokolorujto.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10012/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:53:48) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   ginekolog24.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10011/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-04-27 20:50:34) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-06 godz. 19:25   DD
    • receptomaty24.pl   aukcja BCM
    • dorabiaj.pl dorabianie.pl pracedomowe.pl   Sprzedam
    • dziś zakończenie aukcji
    • http://www.wypozyczalniaprzyczepkrosnostyrus.pl/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,180
    • Most Online
      898

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×