Jump to content
Sign in to follow this  
zabaco

listomaty*pl

Recommended Posts

paczkomaty się przyjęły. Ostatnio czytałem, że Poczta Polska ma się rozwinąć do 2014r i mają być wprowadzone listomaty, znaczkomaty i awizomaty. Chciałbym poznać Wasze opinię nt domeny listomaty*pl

awizomaty*pl są wystawione na AM za 15k, znaczkomaty*pl mam w rezerwacji.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba tylko na dzień dzisiejszy do inwestycji w przyszłość(jak sam napisałeś do 2014).

 

Wtedy cena zależna będzie i tak od tempa wzrostu zainteresowaniem listomatami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

wczoraj wspominali w tv ze zostana uwolnione usługi pocztowe i poczta polska przestanie byc monopolista na przesylki listowne do 50gram. Ma to miec miejsce na poczatku 2013 r. Jakis rzecznik poczty polskiej wspominal o LISTOMATACH wiec przyszlosc tej domeny chyba zaczyna wygladac dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

paczkomaty się przyjęły. Ostatnio czytałem, że Poczta Polska ma się rozwinąć do 2014r i mają być wprowadzone listomaty, znaczkomaty i awizomaty. Chciałbym poznać Wasze opinię nt domeny listomaty*pl

awizomaty*pl są wystawione na AM za 15k, znaczkomaty*pl mam w rezerwacji.

 

Oj żałuj, że nie zdecydowałeś się zaregać tej znaczkomaty.pl :P

 

Edit: Odnośnie tytułowej domeny to niech powyższe będzie dla Ciebie nauczką. Ustaw cenę na poziomie średniego xx.xxx i czekaj ;-)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Poczta Polska ma miec monopol tylko na przekazy pieniezne od instytucji panstwowych a reszta ma zostac uwolniona

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj żałuj, że nie zdecydowałeś się zaregać tej znaczkomaty.pl :P

Edit: Odnośnie tytułowej domeny to niech powyższe będzie dla Ciebie nauczką. Ustaw cenę na poziomie średniego xx.xxx i czekaj ;-)

 

A byłem pewien, że ją zarejestrowałem :huh: jednak średnie xx.xxx nie jest chyba osiągalne.. prędzej średnie x.xxx tak mi się przynajmniej wydaję ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

A byłem pewien, że ją zarejestrowałem :huh: jednak średnie xx.xxx nie jest chyba osiągalne.. prędzej średnie x.xxx tak mi się przynajmniej wydaję ;]

 

Czemu nie jest? Poza tym jak wystawisz z ceną średniego xx.xxx będzie z czego schodzić, przy średnim x.xxx zamykasz sobie furtkę do dobrej sprzedaży.

 

 

 

Listomaty w swojej roli będą przypominały paczkomaty – jak bardzo technologia listomatów będzie przypominała mechanizm paczkomatów firmy Inpost, które to robią karierę w kraju i na świecie – zobaczymy, wydaje się jednak, że aby mogły konkurować pod względem popularności z paczkomatami, ich technologia powinna być przynajmniej tak samo dobra…

 

rynek-pocztowy.pl/wiadomosci/poczta/219-wchodze-bo-chce

 

;-)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Też to czytałem i sprawdzałem czy listomaty*pl są wolne. :) Moim zdaniem dobra domena - jeśli wprowadzą takie listomaty to raczej będą potrzebowali takiej domeny (choć jest też możliwość czegoś w stylu poczta-polska.pl/listomaty jeśli domena będzie za droga).

 

#rynekpocztowy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

inPost stworzył paczkomaty jako alternatywę do już istniejących usług kurierskich,zagospodarował niszę dla tych,którzy nie mieli czasu czekać w domu na kuriera i chcieli odbierać swoje przesyłki osobiście,w dowolnym czasie...listomat? to nie paczka,jednak "a nuż"... a co z listami poleconymi i ze "zwrotkami"? poleconylistomat.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

uwazam ze domena beda zainteresowane inne podmioty niz poczta polska. Otwiera sie wlasnie rynek przesylek listowych i konkurencja pewnie tez sie pojawi. Im sie taka domena na pewno przyda bardzo. Jesli Poczta Polska wypromuje te nazwe to mozna liczyc na dobra sprzedaz. i tego życzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę dokładnie jak Pan_Grzegorz, trzeba poczekać jak rozwinie się rynek, jakie firmy na niego wejdą i co będą sobą reprezentować ( jaki model biznesowy ).

 

#kondomat.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×