Jump to content
Sign in to follow this  
promedica

PiekneWesele.pl

Recommended Posts

ciężko zarejestrować z palca coś sensownego odnośnie wesel

 

Leżała sobie wolna WspanialeWesele.pl ale już nie leży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leżała sobie wolna WspanialeWesele.pl ale już nie leży :)

 

No właśnie przy tego typu domenach można próbować wymyślać mnóstwo kombinacji i pewnie niektóre (nieco gorsze) będą wolne. Dlatego ja także uważam, że gdy mamy możliwość sprzedania takich domen za niskie x xxx (z dobrą przebitką) to powinniśmy je upłynnić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A Ty nie zaakceptowałeś tej oferty ?

Nie warto zrzucać na żonę sprzedaży, które mogą być ocenione jako niewysokie - skoro i Ty jesteś zadowolony, to trzeba to przyjąć na klatę a nie zrzucać na małżonkę :)

dokładnie gratuluję Anita (mężatka :-) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Bo teraz całkiem fajny Portal jest pod tą domeną ...

Jaki tam portal? Toć zwykły katalog weselno/ślubny. Też mam taki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki tam portal? Toć zwykły katalog weselno/ślubny. Też mam taki :)

 

I ogłaszają się za kasę? Ile masz ogłoszeń rocznie jeśli to nie są tajemnice firmy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie mało się ogłaszają za kasę. Policz sobie ogłoszenia, to są dodane od początku istnienia strony. Do tego kilka porad/artykułów płatnych. Zarobek, to marne kilkadziesiąt złotych + drugie tyle z reklam. Można powiedzieć, że rocznie zarabia na przedłużenie domeny + 3 artykuły u copywritera.

Ale też muszę przyznać, że nie promuję strony prawie wcale. Kupiłem na od Bartka po bardzo atrakcyjnej cenie i trzymam. Gdy kiedyś dostanie ruchu z wyszukiwarek, to zarobek się pojawi na pewno większy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki tam portal? Toć zwykły katalog weselno/ślubny. Też mam taki :)

Zamysł może podobny, jednak zwróć uwagę na usability. Prostota i czytelność serwisu doskonała wręcz do bólu. Zarówno usługodawca jak i usługobiorca wykonują 2-3 kliki następujące zaraz jeden po drugim i mają to czego szukają.

 

 

 

# DoradcaSlubny.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domena :unsure: sądzę, że można byłoby wyciągnąć z niej znacznie więcej... może nie jako d2d ale myślę że i kk mógłby się nią zainteresować.

 

Coraz więcej doradców weselnych, coraz więcej domów weselnych i coraz więcej ludzie wydają pieniędzy na różne dodatki

 

Jednak jeśli jesteś zainteresowany - gratulacje

 

 

gratulacje, aczkolwiek wydaje mi się, że cena stosunkowo niska co do potencjału domeny i można było wyciągnąć więcej. Tym bardziej, że ciężko zarejestrować z palca coś sensownego odnośnie wesel, a ta domena jest po prostu ładna :unsure:

 

 

Na pewno można było wyciągnąć więcej, tak samo jak z większości domen które sprzedałem za dolne XXXX tyle tylko że ile jeszcze trzeba by było czekać na kogoś kto wyłoży powiedzmy średnie XXXX ? Nie jestem zwolennikiem kiszenia domen i czekania na szejka który je kupi za ciężką kasę, stanowczo wolę żeby był ruch w interesie a że wychodzę na całkiem sympatyczny plus to chyba nie jest to zła koncepcja.

 

 

Zamysł może podobny, jednak zwróć uwagę na usability. Prostota i czytelność serwisu doskonała wręcz do bólu. Zarówno usługodawca jak i usługobiorca wykonują 2-3 kliki następujące zaraz jeden po drugim i mają to czego szukają.

 

 

 

# DoradcaSlubny.pl

 

Zgadzam się z wszystkimi cytowanymi przeze mnie wypowiedziami. Jako wstępujący w związek małżeński w tym roku, a co za tym idzie pokonywaniu gąszczu stron z tematyką ślubną, stwierdzam iż portal jest bardzo przejrzysty jak nie najbardziej przejrzysty z wszystkich, które do tej pory odwiedziłem.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z wszystkimi cytowanymi przeze mnie wypowiedziami. Jako wstępujący w związek małżeński w tym roku, a co za tym idzie pokonywaniu gąszczu stron z tematyką ślubną, stwierdzam iż portal jest bardzo przejrzysty jak nie najbardziej przejrzysty z wszystkich, które do tej pory odwiedziłem.

 

Pozdrawiam,

saledomain

 

 

....... stwierdzam iż portal jest bardzo przejrzysty jak nie najbardziej przejrzysty z wszystkich, które do tej pory odwiedziłem.

 

Pozdrawiam,

saledomain

 

Może dlatego? ;)

Ilość firm w naszej bazie: 29

 

Ale trzeba przyznać, że nieźle zrobiony.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z wszystkimi cytowanymi przeze mnie wypowiedziami. Jako wstępujący w związek małżeński w tym roku, a co za tym idzie pokonywaniu gąszczu stron z tematyką ślubną, stwierdzam iż portal jest bardzo przejrzysty jak nie najbardziej przejrzysty z wszystkich, które do tej pory odwiedziłem.

 

Pozdrawiam,

saledomain

 

 

 

Może dlatego? ;)

Ilość firm w naszej bazie: 29

 

Ale trzeba przyznać, że nieźle zrobiony.

 

Chodziło mi o to co ująłeś w ostatnim zdaniu ;) Jeśli utrzymają taki porządek i nie będą na każdym pixelu umieszczać natrętnych reklam i robić kilkuset linków na stronie to może im to zaowocować przy większym rozreklamowaniu portalu.

 

Kondolencje brachu ;)

 

Nie ma co współczuć, Ja męczennik jestem;)

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co współczuć, Ja męczennik jestem;)

 

Kondolencje Lufthansie składałem :) ale współczucia mi pod dostatkiem dla każdego męczennika ;)

Edited by morderrca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×