Jump to content
Sign in to follow this  
latarka

LATARKA PL

Recommended Posts

...ludzie są w stanie wydac konkretne pieniądze za konkret latarke

Dobra latarka nurkowa potrafi kosztować w granicach 3-7 tys. PLN ( przykład )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Boże oświeć rząd

 

Gdyby tylko został oświecony, mógłbym oddać domenę za darmo na taką akcję ;)

 

dobra domena dla sklepu z latarkami akcesoriami militrarnymi , ludzie są w stanie wydac konkretne pieniądze za konkret latarke

 

z dzisiaj na onecie

http://technowinki.onet.pl/hobby/militaria...64,artykul.html

 

Dzięki za info.

 

Dobra latarka nurkowa potrafi kosztować w granicach 3-7 tys. PLN ( przykład )

 

To za cenę takiej latarki można by sprzedać domenę.

 

Tak swoją drogą patrząc na rynek domen, a nie jestem specjalistą, to przypominam sobie czasy kiedy zaczynałem korzystać z Internetu - że człowiek wtedy nie wiedział na czym można będzie zarobić ;) Kupiłbym chociaż play.pl, orange.pl i opony.pl ;)

Edited by latarka

Share this post


Link to post
Share on other sites
A gdybyś miał im zaproponować cenę to przy jakiej byś obstawał?

 

Celowałbym w okolice 5k.

 

Tak swoją drogą patrząc na rynek domen, a nie jestem specjalistą, to przypominam sobie czasy kiedy zaczynałem korzystać z Internetu - że człowiek wtedy nie wiedział na czym można będzie zarobić ;) Kupiłbym chociaż play.pl, orange.pl i opony.pl ;)

 

Mi tam wystarczyłoby kilka domen z tego portfolio ;)

 

https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...amp;order=price

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites
Celowałbym w okolice 5k.

 

 

 

Mi tam wystarczyłoby kilka domen z tego portfolio ;)

 

https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...amp;order=price

 

Fakt ;)

Nie zajmuję się domenami zawodowo i naprawdę zadziwia mnie w jak krótkim czasie można było zarobić na czymś o czym kompletnie, jeszcze nie tak dawno temu nikt nie miał zielonego pojęcia.

Tak samo ciekawi mnie co przyniesie takie pieniądze za 10-20lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem jakimś ekspertem w handlu domenami ale moim zdaniem powinieneś ją trzymać jak najdłużej, bo może trafić się jakaś akcja społeczna lub firma, która się ta domeną zainteresuje i wtedy wyłożą konkretne pieniądze. Jakiś ruch jest na niej ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz nie wiem dokładnie, ale jak prowadziłem bloga to było całkiem całkiem. Dokładnie jak Cię interesuje to musiałbym sprawdzić w Google Analyticu.

Konkretne pieniądze, jakie podejrzewasz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak samo ciekawi mnie co przyniesie takie pieniądze za 10-20lat.

 

myślę że co najmniej 99% osób na tym forum chciałoby to wiedzieć, łącznie ze mną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijając fakt, że połowa odpowiedzi w tym poście są Twoje, czyli 150% już zarobiłeś ;) to domena mi się podoba o celował bym od niskiego do średniego x.xxx.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomijając fakt, że połowa odpowiedzi w tym poście są Twoje, czyli 150% już zarobiłeś :P to domena mi się podoba o celował bym od niskiego do średniego x.xxx.

 

Prowadzę normalny dialog, sam sobie przecież nie odpowiadam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaplacil 2050zł wiec wg mnie w D2D ciezko bedzie uzyskac nawet taka kwote na chwile obecna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bardzo fajna, wizualnie łatwa do przedstawienia. Uważam, że jest dobra na sklep ze sprzętem turystycznym/rowerowym/trekingowym. Moja wycena dla KK to 7000 PLN.

 

# toporek.pl

# saperka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena bardzo fajna, wizualnie łatwa do przedstawienia. Uważam, że jest dobra na sklep ze sprzętem turystycznym/rowerowym/trekingowym. Moja wycena dla KK to 7000 PLN.

 

# toporek.pl

# saperka.pl

 

Też celowałbym w taki wynik cenowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też celowałbym w taki wynik cenowy.

 

Czy można już temat zamknąć! Chyba tylko Tusk się nie wypowiadał w tym temacie a ilość podbić autora postu jest tak wysoka jak aktualnie forma Lewandowskiego.... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można już temat zamknąć! Chyba tylko Tusk się nie wypowiadał w tym temacie a ilość podbić autora postu jest tak wysoka jak aktualnie forma Lewandowskiego.... :P

 

Tak można już temat zamknąć. Przepraszam jeżeli moja aktywność została źle odczytana. Na forach, których się wypowiadam, ciągłej dyskusji, nikt nie ma za złe. Wszystkim Użytkownikom dziękuję za pomoc :P

 

P.S. Proszę nie mieszać mojej domeny z polityką, bo nikt nie kupi jej nawet za 1zł :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można już temat zamknąć! Chyba tylko Tusk się nie wypowiadał w tym temacie a ilość podbić autora postu jest tak wysoka jak aktualnie forma Lewandowskiego.... :P

 

chcialem to napisac ale znowu wyszedlbym na gbura :P ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×