Jump to content
jarp

Coraz głębsze problemy finansowe aftermarket.pl?

Recommended Posts

Nie wiem czy wy też odnieśliście takie wrażenie, ale w mojej opinii aftermarket.pl z dnia na dzień jest w coraz gorszej sytuacji finansowej. Po ich "przebojach" z kontem paypal jest problem z terminowym realizowaniem wypłat, zlewanie ticketów, dziwne zmiany wartości domen pod kredyt, notorycznie kończą się również środki na ich kontach prepaid :/

 

14 czerwca mieliśmy, nową usługę czyli reklamy CPC (moim zdaniem nie ma się co oszukiwać, wprowadzoną jedynie po to aby załatać dziurę budżetową)..

 

Ale dzisiaj, zacząłem się zastanawiać jak tragiczna musi być sytuacja aftermarket.pl, ponieważ wprowadzili nową "promocję" oferując cenę odnowienia .PL za 37 zł (czyli poniżej cen NASKU) Oczywiście domena jest odnawiana dopiero w ostatniej chwili, więc mają bardzo tanie kredytowanie. Nie bez znaczenia pozostaje dla mnie fakt, że przy tej "promocji" wyłączyli możliwość komentowania jej na swoim blogu. Komunikat jest dla mnie jednoznaczny, "nie dajmy się wypowiedzieć userom którym nie podoba się aktualna sytuacja"

 

Nie chodzi mi o to, że mają problemy finansowe, chodzi o fakt zerowej komunikacji z nami. Ja już podjąłem decyzję i mimo iż w premium.pl jest drożej to przenoszę domeny do nich. Wolę płacić nawet tego patyka więcej rocznie za domeny, ale nie musieć się zastanawiać czy dziś uda mi się zarejestrować domenę czy nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy wy też odnieśliście takie wrażenie, ale w mojej opinii aftermarket.pl z dnia na dzień jest w coraz gorszej sytuacji finansowej. Po ich "przebojach" z kontem paypal jest problem z terminowym realizowaniem wypłat, zlewanie ticketów, dziwne zmiany wartości domen pod kredyt, notorycznie kończą się również środki na ich kontach prepaid :/

 

14 czerwca mieliśmy, nową usługę czyli reklamy CPC (moim zdaniem nie ma się co oszukiwać, wprowadzoną jedynie po to aby załatać dziurę budżetową)..

 

Ale dzisiaj, zacząłem się zastanawiać jak tragiczna musi być sytuacja aftermarket.pl, ponieważ wprowadzili nową "promocję" oferując cenę odnowienia .PL za 37 zł (czyli poniżej cen NASKU) Oczywiście domena jest odnawiana dopiero w ostatniej chwili, więc mają bardzo tanie kredytowanie. Nie bez znaczenia pozostaje dla mnie fakt, że przy tej "promocji" wyłączyli możliwość komentowania jej na swoim blogu. Komunikat jest dla mnie jednoznaczny, "nie dajmy się wypowiedzieć userom którym nie podoba się aktualna sytuacja"

 

Nie chodzi mi o to, że mają problemy finansowe, chodzi o fakt zerowej komunikacji z nami. Ja już podjąłem decyzję i mimo iż w premium.pl jest drożej to przenoszę domeny do nich. Wolę płacić nawet tego patyka więcej rocznie za domeny, ale nie musieć się zastanawiać czy dziś uda mi się zarejestrować domenę czy nie.

 

Zarejestrowałeś się dziś tylko po to, żeby się poskarżyć na AM i powiedzieć że się przenosisz do Premium. Czy w kontekście takiego działania naprawdę dziwisz się, że AM wyłącza możliwość komentowania na FB?

 

Wrzucony tu kiedyś screen krytycznego postu na FB która został niecnie przez AM usunięty również był (ów post) napisany przez osobnika zarejestrowanego na FB tylko po to, żeby przywalić AM (rejestracja dzień wcześniej, nazwisko Kowalski)

 

Nie twierdzę, że AM jest bez winy, ale ta ciągłą jazda po nich już jest nudna. Zwłaszcza, że podejrzewam że za większością z tych "akcji" stoi kilka sfrustrowanych osób. Przecież zwykli użytkownicy również wyrażają swoje opinie - ale nie boją się podpisywać swoimi stałymi nickami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem się ponieważ chciałem podzielić się swoją opinią dotyczącą aftermarket, wypowiedź na forum di nie jest możliwa bez zarejestrowania się.

 

Na di wcześniej się nie wypowiadałem, w związku z tym konto nie było mi potrzebne. Nie bawi mnie trolowanie, i jeżdżenie po jakimś registarze, bo nie widzę w tym żadnej logiki ani pożytku. Mój post nie był pisany po to aby się komuś pożalić, liczę po prostu, że może w ten sposób doczekam się jakiej reakcji ze strony am, i informacji kiedy ich sytuacja finansowe się ustabilizuje, albo informacji, że się nie ustabilizuje. Po prostu fajnie było by wiedzieć, kiedy całość zacznie rozsądnie funkcjonować.

 

Nie twierdzę, że AM jest bez winy, ale ta ciągłą jazda po nich już jest nudna. Zwłaszcza, że podejrzewam że za większością z tych "akcji" stoi kilka sfrustrowanych osób. Przecież zwykli użytkownicy również wyrażają swoje opinie - ale nie boją się podpisywać swoimi stałymi nickami.

 

Jakim nickiem Twoim zdaniem powinienem się podpisywać aby był uznany za stały?

 

(edit)

A z am jestem od dłuższego czasu i bardzo cenię sobie tego registara, chciałbym w przyszłości kontynuować z nimi współpracę, ale brakuje mi komunikacji z ich strony i na to staram się właśnie zwrócić uwagę. Gdyby był czytelny komunikat "nie mamy hajsu w nask, nie będziemy mieli do tego i tego", żaden problem zarejestruje gdzie indziej i przeniosę do nich. A tak rejestruje domeny u nich, i czekam bo nie mają hajsu w nasku, logując się raz na jakiś czas, żeby sprawdzić czy tym razem uda mi się domenę zarejestrować.

Edited by jarp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałeś się dziś tylko po to, żeby się poskarżyć na AM i powiedzieć że się przenosisz do Premium. Czy w kontekście takiego działania naprawdę dziwisz się, że AM wyłącza możliwość komentowania na FB?

 

Nie twierdzę, że AM jest bez winy, ale ta ciągłą jazda po nich już jest nudna. Zwłaszcza, że podejrzewam że za większością z tych "akcji" stoi kilka sfrustrowanych osób. Przecież zwykli użytkownicy również wyrażają swoje opinie - ale nie boją się podpisywać swoimi stałymi nickami.

 

Nie wiem czemu ale odnoszę wrażenie że Twoja wypowiedź jest mało obiektywna. Pewnie dlatego że tych kilku ludzi ( z moich kointaktów i obserwacji wynika że jest ich znacznie wiecej ) nie jest sflustrtowanych, oni są delikatnie pisząc WKUR...IENI na maxa. Jak zapewne wiesz, wielu z użytkowników Dropped nawet nie zetknęło się z tym forum a co tu mówić o pisaniu przez nich postów. Może nigdy nie byłeś w takiej sytuacji że wsiąkla Ci domena, może zawsze udało Ci sie ją odnowić, może zawsze dostawałeś pieniądze w terminie. Ale to że tak jest nie upoważnia Ciebie w żaden sposob do krytykowania osób które się na Dropped zawiodły. Krytykowanie tych, których Dropped zrobił w balona czy po prostu oszukał.

Jestem się w stanie z Tobą zalożyć że sytuacja serwisu jest wiecej niż zła. Odkąd zacząłem zajmować się sprawą owych "nieszczęsnych" kont debetowych i formy sprzedaży zastawionych domen o wielu sprawach nie wiedziałem. Dzisiaj jestem mądrzejszy o dość istotną wiedzę.

Jeśli moje informacje zostaną potwierdzone to nie wróżę dlugiej przyszlości serwisowi.

Bo może się okazać że to nie PayPal jest winien a prywatne inwestycje z pieniędzy klientów...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

@jarp:

z tego co pamiętam był już taki temat, dlaczego tam nie umieściłeś swojej wiadomości? Za moment powstanie temat "głębsze niż ostatnio problemy finansowe aftermarket.pl" oraz "niesłychanie wielkie problemy z AM" czy też "am sięga finansowego dna" itp...

chcesz - przenoś domeny do premium, sam mimo że lubię AM trzymam kilkadziesiąt domen w premium (dywersyfikacja, poza tym sprawdzam czy rzeczywiście połączenie z home.pl coś daje), czy też az.pl ale nie żalę się jak mi jest źle bo czekam na kasę... jest promocja? to korzystaj - jest w porządku dla obydwóch stron, AM zamiast brać kredyt w banku i płacić za niego 20% rocznie woli dać te kilka procent swoim użytkonikom i tym samym kredytować się u nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest już temat związany z sytuacją finansową tego rejestratora. Zamykam.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×