Jump to content
Sign in to follow this  
Owner

vml.pl

Recommended Posts

Ku pokrzepieniu serc, jedna z moich (AgencjaDomen.pl) kwietniowych transakcji:

 

vml.pl - 7.000 PLN - sprzedaż bezpośrednia.

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pięknie :) Gratulacje.

 

Mógłbyś zdradzić jak klient trafił na domenę oraz jak wyglądały negocjacje? Tj. od jakiej kwoty startowałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

pięknie :) Gratulacje.

 

Mógłbyś zdradzić jak klient trafił na domenę oraz jak wyglądały negocjacje? Tj. od jakiej kwoty startowałeś?

 

Przeciez napisał przez agencje domen.pl jego porfolio w Premium a cena to wynika na 99% Kup Teraz , niektore takze ma po 7k :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny deal! Ja się coś nie mogę doczekać tak konkretnych sprzedaży.... Zasłużone gratulacje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow! Gratulacje. Przed wejściem w wątek celowałem w kwotę pomiędzy 1,5k - 3k

Ja tak samo. Gratki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ku pokrzepieniu serc, jedna z moich (AgencjaDomen.pl) kwietniowych transakcji:

 

vml.pl - 7.000 PLN - sprzedaż bezpośrednia.

 

Pozdrawiam!

 

Gratuluję świetnej sprzedaży!

 

Co masz na myśli pisząc sprzedaż bezpośrednia ? Mógłbyś napisać czy klient się zgłosił sam czy może sam znalazłeś ? Chyba, że to tajemnica... ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję świetnej sprzedaży!

 

Co masz na myśli pisząc sprzedaż bezpośrednia ? Mógłbyś napisać czy klient się zgłosił sam czy może sam znalazłeś ? Chyba, że to tajemnica... ? :P

 

Sprzedaż bezpośrednia, w sensie bez pośredników. Miałem kilka zapytań na domenę, ale bez konkretów. Była podana cena KT, więc potencjalnych nabywców zachęcałem do złożenia oferty z uwzględnieniem od jakiego pułapu ja zaczynam negocjacje. Po upływie pewnego czasu rutynowo kontaktuje się z potencjalnymi nabywcami. Tak było i teraz. Klient złożył ofertę, którą mnie satysfakcjonowała i została przeze mnie zaakceptowana. Sprzedaż została sfinalizowana w 2 dni. Co ciekawe klient nie był zainteresowany skorzystaniem z żadnego pośrednika (dropped, premium) - wystarczyła fv oraz kod authinfo.

 

Pozdrawiam!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaż bezpośrednia, w sensie bez pośredników. Miałem kilka zapytań na domenę, ale bez konkretów. Była podana cena KT, więc potencjalnych nabywców zachęcałem do złożenia oferty z uwzględnieniem od jakiego pułapu ja zaczynam negocjacje. Po upływie pewnego czasu rutynowo kontaktuje się z potencjalnymi nabywcami. Tak było i teraz. Klient złożył ofertę, którą mnie satysfakcjonowała i została przeze mnie zaakceptowana. Sprzedaż została sfinalizowana w 2 dni. Co ciekawe klient nie był zainteresowany skorzystaniem z żadnego pośrednika (dropped, premium) - wystarczyła fv oraz kod authinfo.

 

Pozdrawiam!

 

Ok, tylko chodzi mi również o samo nawiązanie kontaktu. Sprzedaż bezpośrednia jest wyjściem do ludzi z produktem bądź usługą czyli: zatelefonowanie, umówienie się na osobiste spotkanie bądź wysłanie emaila.

 

Napisałeś, cytuję: "potencjalnych nabywców zachęcałem do złożenia oferty z uwzględnieniem od jakiego pułapu ja zaczynam negocjacje ".

 

Jeśli możesz powiedzieć to napisz wszystkim :) jakim kanałem zachęcałeś tych potencjalnych nabywców i będzie oki ... ;)

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

I proszę: niepożądane znaki w trzyliterówce też mogą być (przez KK) pożądane. <_<

Gratuluję ładnej kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×