Jump to content
Sign in to follow this  
exallwave

Witajcie

Recommended Posts

Jestem na tym forum już od ponad roku i nie zdążyłem się jeszcze przywitać. Zawsze były inne sprawy w toku... ten wątek jest z resztą prawie na samym dole. Zanim zjechałem tu - rok minął... :P

 

Trochę mnie już niektórzy pewnie poznali - cóż bywam szorstki czasami i nie znoszę krytyki, ale to szybko mija... Także koniecznie poprawiajcie mnie i ściągajcie na Ziemię. Normalnie bywam zabawny. ;)

 

Kim jestem? Ażebym to ja wiedział?

 

Mam licencjat z pośrednictwa i szacowania nieruchomości (Elbląg) i nieskończoną jeszcze mgr z bankowości (Gdańsk), mimo iż napisałem już parę "przykładowych" prac mgr ;) - głównie za namolną namową znajomych. /Szewcem bez butów? :huh: /

 

Zawodowo - ciągle coś kombinuję. Pracowałem w różnych miejscach w Europie i w różnych zawodach - i fizycznych, i biurowych. Szukam pomysłu na coś swojego, na coś w co będę mógł się prawdziwie zaangażować. Etat jest spoko i ma swoje zalety, ale to nie dla mnie. /Błądzącym na pustyni? ;) /

 

Czasami zapisuję jakieś wolne przemyślenia z pogranicza nauk ścisłych, filozofii, SF, (inspiracje: Lem, Toffler, Freud, Hawking, czy np. Sapkowski, Christie, Sandemo, itd.) kto wie może z tego kiedyś powstanie książka, a może nie... /Utalentowanym ignorantem? :mellow: /

 

Sami oceńcie. Tu na forum niech pozostanę exallwave - koneser domen :blush: , yyy ten, który ma domenę koneserdomen.pl ;) (przynajmniej do 15.04.2013) :P

 

W sumie to myślę, że grzecznie się przywitałem i nawet w odpowiednim momencie.

 

Pozdrawiam

Adam Adameczek

 

 

 

P.S. Sorry za tak mało czytelny i ozdobny tekst, ale "tylko" 10 emotek można użyć. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalnie bywam zabawny. ;)

Szewcem bez butów? :huh: /

Błądzącym na pustyni? ;) /

Utalentowanym ignorantem? :mellow: /

 

Witaj ponownie Ignorancie ;) Czasem warto się zaprzeć i postawić na swoim - ja postanowiłem tak zrobić w kwestii rejestracje "z palca" i wyszedłem na swoje :) (bez żadnych mailingów!) Ale generalnie nikogo nie namawiam - bo to niebezpieczne :D > Czyli "Dzieci nie róbcie tego sami w domu"

 

Adamie... utalentowany, błądzący Szewcu... Życzę Ci osiągnięcia sukcesu na kolejnej ścieżce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adamie... utalentowany, błądzący Szewcu... Życzę Ci osiągnięcia sukcesu na kolejnej ścieżce...

 

Dzięki Krzychu,

 

You R The Man! :D Dla mnie zawsze to Ty będziesz Mózgiem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×