Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Co z giftow z konferencji Nasku podobalo Ci sie najbardziej?

Recommended Posts

Hmmm... troche smiesznie, ale koszulka od Nasku w kolorze granatowym ma wyszyta "NASK" prawie w tym samym kolorze" ciekawe jaki to ma sens :lol:? (Panie Andrzeju jak Pan bedzie to czytal to powtarzam jest wiele odcieni szarosci - w tym wypadku bialy okazal by sie bardziej wlasciwy) nie zebym narzela koszulka ogolnie bardzo dobrej jakosci. Co do reszty to szczodroscia wykazala sie firma active24 (Daniel przynajmniej raz moge pochwalic) Kamerka nie zly pomyysl, a pendrive tez dobry :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmmm... troche smiesznie, ale koszulka od Nasku w kolorze granatowym ma wyszyta "NASK" prawie w tym samym kolorze" ciekawe jaki to ma sens :lol:?

 

Mi to akurat odpowiada, bo lubię żadnych aplikacji na koszulkach, więc dobrze że ledwo ją widać. ;-)

 

Najbardziej podoba mi się mini-mini pendrive od EuroDNS, nawet nie wiedziałem, że miniaturyzacja już tak poszła do przodu.

Kamerki jeszcze nie używałem, ale na pewno się przyda, a w każdym razie nie miałem jeszcze takiego gadżetu.

 

Ale co tam gadżety, najlepsza była sama konferencja. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
każdemu te gadźety rozdawali?

 

tak, przy zapisach na dzien dobry dostawales reklamowke z prezencikami ;-p

 

Ale nie zgodze sie, ze konferencja byla najfajniejsza. Najlepsze bylo to co nastapilo po niej w Amigos ;-) No i Sziszabar :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale nie zgodze sie, ze konferencja byla najfajniejsza. Najlepsze bylo to co nastapilo po niej w Amigos ;-) No i Sziszabar :lol:

 

Zgadzam sie ... chcialbym zrobic wlasnie cos takiego ponownie za jakis czas ... mozna przeczytac o tym TU

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdybym wiedzial to może bym pojechał

Hehe, i tylko po to byś tam pojechał, ażeby dostać "reklamówkę" z prezencikami? :lol:

To chyba mija się z celem. :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie sie podobalo wszystko poza koszulką:lol:

Zwlaszcza pen eurodns, kamerke dalem w prezencie (kamerka NASK) i dziala swietnie. Dlugopisy NASK i Active też są bardzo fajne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, i tylko po to byś tam pojechał, ażeby dostać "reklamówkę" z prezencikami? :lol:

To chyba mija się z celem. :-P

no nie tylko po to ale by się przynajmniej zwróciło za bilet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko że ten dysk USB od Googla jest tak badziewnie zrobiony, że np. nie działa mi w odtwarzaczu DVD bo nie styka (co chwilę się rozłącza). Mini PenDrive jest fajny, ale zainkasowała go Agnieszka bo ja mam już dwa :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×