Jump to content
Sign in to follow this  
Cichy

Sprzedam portfolio - 263 domeny

Recommended Posts

SPRZEDAM PORTFOLIO:

http://wwr.portfolio.premium.pl/?per_page=50&order=name&desc=0&page=0&pp=100#oferty - PREMIUM

https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=357ca7808818be1f36301c5b5bf8450a&ok=&error=&idn=0&order=name&setsize=100 - AFTERMARKET

 

Mam do sprzedania portfolio starannie wyselekcjonowanych domen branżowych. Łącznie są to 263 adresy. Większość jest zaparkowana w Premium, mała część w Aftermarket.

Cena za całość to 18 000zł netto (22 140zł brutto), czyli jedyne 68zł/szt.! Przy zakupie mogę wystawić fakturę VAT.

Finalizacja (najlepiej) za pomocą platform premium.pl i aftermarket.pl.

 

W skład portfolio wchodzą m. in. takie domeny:

- baraki.pl

- jaspis.pl

- icecream.pl

- wczasymazury.pl

- kancelarianieruchomosci.pl + IDN

- wariografy.pl

- miarki.pl

- electrician.pl

i wiele innych bardzo dobrych domen (głównie .pl oraz kilka mocnych generyków .com.pl).

 

W większości są to domeny typowo branżowe, o istotnym znaczeniu w swoich sektorach.

Dodam, że obecnie portfolio nie tylko samo się finansuje ale także zostawia nadwyżki, które można przeznaczyć na konsumpcję lub dalsze inwestycje.

Niestety moja sytuacja osobista powoduje, że bardzo przydałyby mi się dodatkowe środki pieniężne.

 

Najchętniej sprzedam całe portfolio ale można też składać swoje propozycje na poszczególne domeny (lub wybrane przez siebie pakiety).

 

Jest to jedna z nielicznych okazji do nabycia wartościowego portfolio w bardzo atrakcyjnej cenie!

Edited by Cichy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tej pory nie dostałem oferty zakupu całego portfolio, więc można składać oferty na poszczególne domeny.

Każda z nich jest do sprzedania w atrakcyjnej cenie D2D.

Zapraszam do składania ofert - każdą rozpatrzę propozycję.

Edited by Cichy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×