Jump to content
Sign in to follow this  
tworczedomeny.pl

oddamgratis.pl

Recommended Posts

oddamgratis.pl

oddajesz pomagasz

 

Oddamgratis.pl trafiało by do ludzi mających stary telewizor a z drugiej strony do ludzi którzy takowego jeszcze nie posaidają ( z różnych względów) biorąc pod uwage ogólno powrzechny dostęp do internetu ilość zainteresowanych stale by rosła...

Jeżeli się myle to proszę ostuddzie mój zapał.

Pozdrawiam.

post-11501-0-16665300-1345493962_thumb.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nie wiem, czy przy tablica.pl, czy gumtree.pl i dziesiątkach innych taki portal ma rację bytu.

2. Jeśli sam będziesz tworzył treści zadbaj o dobrego korektora ;) bo widzę spoore niedociągnięcia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

tworczedomeny.pl napisał:

 

Witam, co myślicie o takim portalu jak oddamgratis.pl , każdy może zaoferować, że odda komuś zbędną rzecz...

 

 

 

Taki portal juź istnieje i jest wykonany:

 

http://www.zlotarybka.pl/

 

- a twój - strona w budowie. Konkurowałbyś z portalem Złota rybka, który ma tylko 368 odsłon dziennie.

W mojej ocenie, to potrzeba wywalczyć, aby taka strona była znana. Pozycjonowanie SEO, profesjonalne wykonanie strony, promocja i reklama.

Już wiele osób wpadało na ten pomysł, tylko, że nikt nie umiał pomysłu rozreklamować w internecie. Do takich spraw, to po prostu potrzeba młodego i zdolnego webmastera.

 

Kącik "Oddam gratis" był także prowadzony na antenie radia - było to albo Radio Maryja, albo Radio Leliva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Nie wiem, czy przy tablica.pl, czy gumtree.pl i dziesiątkach innych taki portal ma rację bytu.

2. Jeśli sam będziesz tworzył treści zadbaj o dobrego korektora ;) bo widzę spoore niedociągnięcia...

Koledze autorowi chyba chodziło o domenę pod portal typu gratyzchaty.pl lub zakurzone.pl. W tym sensie ta domena ma rację bytu jednakże ja się jeszcze wyceny nie podejme :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koledze autorowi chyba chodziło o domenę pod portal typu gratyzchaty.pl lub zakurzone.pl. W tym sensie ta domena ma rację bytu jednakże ja się jeszcze wyceny nie podejme :)

No, może i tak, jednak na tablica.pl w dziale Oddam za darmo widzę prawie 25 tysięcy ogłoszeń.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja była :)

Myśląc nad jej wykorzystaniem, najpierw zastanów się nie co na niej postawić, ale jak na tym zarobić.

To żaden problem postawić portal gdzie można za darmo oddać coś komuś. Problem to utrzymać taki projekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przemowild napisał:

 

To żaden problem postawić portal gdzie można za darmo oddać coś komuś. Problem to utrzymać taki projekt.

 

 

A jaki problem utrzymać? http://www.zlotarybka.pl o tym samym, a bez promocji ma 368 odsłon dziennie, co na opłaty spoko wystarczy. Zyski są, najlepiej z reklam AdSense. Ale zyski mogą być śmiesznie małe, a swój wolny czas poświęcić potrzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jaki problem utrzymać? http://www.zlotarybka.pl o tym samym, a bez promocji ma 368 odsłon dziennie, co na opłaty spoko wystarczy. Zyski są, najlepiej z reklam AdSense. Ale zyski mogą być śmiesznie małe, a swój wolny czas poświęcić potrzeba.

 

Wszystko zależy od tego na ile profesjonalnie podejdzie się do sprawy i na ile wycenia sie swoją pracę. Jeśli ktoś chce zarabiać na colę i chipsy, to czemu nie.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

przemwild napisał:

Wszystko zależy od tego na ile profesjonalnie podejdzie się do sprawy i na ile wycenia sie swoją pracę. Jeśli ktoś chce zarabiać na colę i chipsy, to czemu nie.

 

 

A czy tak fajnego tematu naprawdę nie da się rozreklamować na miarę SWISTAK.PL - konkurenta Allegro.pl ? Porwali się z motyką na Słońce, konkurować z Allegro - i wygrali - dzisiaj http://www.swistak.pl/ ma astronomiczne 35 tysięcy odsłon codziennie. :)

A ten serwis ODDAM ZA DARMO - ile biednych osób marzy, aby dostać coś za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie przepraszam za OT ale my tu wyceniamy domeny czy pomysły i portale?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A model biznesowy? Ludzie szukający czegoś "za darmo" to słaby target więc już na starcie obcinasz sobie jedno 0 z przychodów reklamowych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panh napisał:

Panowie przepraszam za OT ale my tu wyceniamy domeny czy pomysły i portale?

 

 

Przepraszam, bo przeczytałem - co myślicie o takim portalu.

 

Wycena? 100 zł

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapomniałeś lub przegapiłeś istotny szczegół, że tu nie znajdziesz poklasku na swoje "twórcze pomysły" gdyż większość już to przerobiła w pierwszym okresie swojej styczności z domainingiem.

Z całym szacunkiem jeśli domena (nawet wraz z "portalem") znajdzie chętnego za xxx to będę w ciężkim szoku. Wystawienie jej na AM z ceną 99 tys.zł to dobry żart, biorąc pod uwagę nieograniczone prawie możliwości rejestracji na rynku wtórnym tworów typu wezgratis.pl, maszgratis.pl itp. itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawienie jej na AM z ceną 99 tys.zł to dobry żart

 

Niezła przebitka :D

Sprzedałem tę domenę na Last Minute w lutym za około 100 pln a dziś już warta 100 000. Magic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

99 tys. zł? zafrajer.pl - cena 0 złotych. Za podsunięcie tego pomysłu proszę przysłać 50 tysięcy złotych na moje konto bankowe, numer podam na PW. ZaFrajer.pl - płacąc mi 50 tysięcy oszczędzasz 49 tysięcy. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×