Jump to content
Sign in to follow this  
Grzesiek86

$ -> paypal

Recommended Posts

Witajcie,

mam konto walutowe w Alior sync i chciałbym wysłać $ do paypala. Orientuje się ktoś może czy da się coś takiego zrobić?

Albo jak wypłacić z paypala $ na konto walutowe w Polsce. Z tego co próbuję zrobić wynika, że paypal zamieni najpierw te USD -> PLN, a następnie mój bank PLN -> USD, więc taka operacja nie opłaca mi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

mam konto walutowe w Alior sync i chciałbym wysłać $ do paypala. Orientuje się ktoś może czy da się coś takiego zrobić?

Albo jak wypłacić z paypala $ na konto walutowe w Polsce. Z tego co próbuję zrobić wynika, że paypal zamieni najpierw te USD -> PLN, a następnie mój bank PLN -> USD, więc taka operacja nie opłaca mi się.

 

Hmmm sporadycznie korzystam z PP, aczkolwiek o ile dobrze pamietam, to byla mozliwosc ustawienia glownej waluty i wg niej odbywaly przeliczenia. Czyli wybierajac $ nie bedzie to przeliczane na Euro. Niech mnie ktos poprawi jesli sie pomylilem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak z wpłatami własnymi, ale mam w paypalu ustawionych kilka sald walutowych i jeśli mi ktoś wysyła euro, to wchodzi na saldo EUR, dolary na saldo USD, funty na GBP, a złotówki na PLN. Podobnie jeśli płacę w dolarach, to ściąga z salda USD, w euro z salda EUR itd. Przeliczenia odbywają się jedynie wtedy, gdy chcę zapłacić w dolarach, ale na saldzie USD nie ma wystarczającej kwoty, wtedy "dociąga" np. z salda EUR - oczywiście jest informacja o tym przy płatności. Z wypłatą też nie wiem jak jest, bo nigdy nie wypłacałem - jest w ogóle taka możliwość (kiedyś nie było)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wypłatą też nie wiem jak jest, bo nigdy nie wypłacałem - jest w ogóle taka możliwość (kiedyś nie było)?

 

Jak najbardziej jest możliwość wypłaty środków na rachunek bankowy. Można sobie ich nawet kilka zdefiniować ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadzwoniłem do nich i okazuje się, że nie jest możliwa wypłata, ani wpłata USD.

Gdyby ktoś miał wolne 1300$ na PP to zapraszam do kontaktu.

Interesuje mnie wymiana PLN na USD po kursie z walutomatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Zadzwoniłem do nich i okazuje się, że nie jest możliwa wypłata, ani wpłata USD.

Gdyby ktoś miał wolne 1300$ na PP to zapraszam do kontaktu.

Interesuje mnie wymiana PLN na USD po kursie z walutomatu.

 

Jak nie ma? Podepnij kartę z konta bankowego do konta PayPal. Co prawda kursy nie są rewelacyjne przy przeliczeniach ale zawsze to jakieś wyjście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×