Jump to content
Sign in to follow this  
seobasf

Prosze o wycene hn.pl

Recommended Posts

za eksperta sie nie uwazam ale z tego co widze na forum to taką dwuliterowa hn.pl wycieniaja na xx.xxx :) czyli powyzej 10tys

 

litery blisko siebie na klawiaturze, wiec sadze ze warta duzo wiecej niz 10 tys.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są osoby na allegro które dają za 2 literówki ok. 20-25 tysięcy lub więcej w zależności od nazwy, pr, istnienia, pozycji w google, istnienia w google, itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena będzie warta jak wymyślisz dla niej rozwinięcie :) wiesz jakby to było hp.pl to by zmieniało postac rzeczy...

 

a hn?? hmm..

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.HN.pl <- handel nieruchomościami

Strzał w 10-tkę! :)

 

Domena warta na dzień dzisiejszy 15k w górę /|\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strzał w 10-tkę! :)

 

Domena warta na dzień dzisiejszy 15k w górę /|\

ciekawe czy własciel ma zamiar sprzedac domene czy serwis postawić?a moze sam sie zająć handlem nieruchomościami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ruch na hn.pl zapewne nie ma nic wspólnego z handlem nieruchomościami, także nie wiem, dlaczego właściciel miałby z tego względu robić taki projekt. Jeżeli miałby nieruchomości.pl to sprawa wyglądała by już inaczej (konkretny ruch type-in).

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

nieruchomości.biz

ciekawośc mnie ogarnia ale jedak ktoś z foum wycenił na ponad 10 tys ta domene wiec jest wartościowa i to róznie bywa w takich przypadkach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak ją zdobyłeś?? tak po prostu była wolna czy za pomocą jakiegoś programu?? A może trzymałeś ją z 5 lat?? Bo jest naprawdę fajna :) (Hurt Nasion- ale hurtownia nawozów penie więcej Ci zaoferuje...)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak ją zdobyłeś?? tak po prostu była wolna czy za pomocą jakiegoś programu?? A może trzymałeś ją z 5 lat?? Bo jest naprawdę fajna :) (Hurtownia Nasion)

 

Mam ja od dawna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×