Jump to content
getsoft

videorekrutacja.pl

Recommended Posts

videorekrutacja.pl

 

Coraz modniejsze i myślę, że kwestią czasu jest, że w przyszłości coraz częściej do rekrutacji pracowników będzie się używało video-konferencji. Stąd videorekrutacja.pl - niestety, ale domena pisana przez "w" - została zajęta przez kogoś z Warszawy ;) i nie chce sprzedać tylko "wydzierżawić", heh. Oceńcie, może zdobędę w. z opcję, albo się dogadam kto wie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ma ją domainer lub osoba bardziej świadoma to z opcji nie wpadnie(chyba, że masz szczęście).

 

Chyba bym się podpisał pod tym co napisałeś, że stanie się to normą, bo po co jechać taki kawał drogi jak można pogadać na kamerce, oszczędność czasu dla obu stron( chyba, że szefowie-wzrokowcy chcieliby ocenić ambicje kobiet:). Jednak myślę, że mogłoby być to w jakiś sposób nowatorskie i lepiej byłoby postawić na jakiś brand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wideo rekrutacje już od dłuższego czasu są popularne. Tylko tak się zastanawiam czy nie lepiej było zarejestrować np. wideorekrutacja.com.pl (wolna) niż kombinować z "v" ? Wydaje mi się że to troszkę psuje całość wyglądu tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×