Jump to content
Sign in to follow this  
wojmasz

odszkodowania.eu

Recommended Posts

2.600 zł

 

pewnie większość z Was spodziewała się większej kwoty ?

Pewnie trochę tak, ale biorąc pod uwagę prawie całkowity brak sprzedaży polskich keywordów w rozszerzeniu *eu, to byłbym z tej sprzedaży w miarę zadowolony.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.600 zł

 

pewnie większość z Was spodziewała się większej kwoty ?

 

Dobra kwota. Jakbyś dał domenę do wyceny to obstawiałbym 2-3 K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.600 zł

 

pewnie większość z Was spodziewała się większej kwoty ?

 

A jak wyglądały negocjacje ?

 

Biorąc pod uwagę kto jest KK to pewnie trochę trwały... czy raczej szybka sprzedaż ?

 

Nie wiadomo też, czy kancelaria adwokacka kupiła domenę dla siebie, czy kogoś reprezentowała...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że można było wyciągnąć więcej z tej domeny, ale jak jesteś zadowolony to gratulacje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widząc nazwę domeny, jako że jestem pośrednio związany z branżą, liczyłem że to będzie naprawdę wysoka sprzedaż.

Mam nadzieję, że jesteś zadowolony z transakcji, kupujący pewnie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okazja dla kupującego. Niestety, w mojej opinii oddałeś dobry adres za garść orzechów, w dodatku nawet nie tych łuskanych...

 

No tak - tylko ktoś jeszcze oddał taniej, bo pamiętam, że ta domena była jakoś ostatnio do kupienia w pakiecie (i wyszło chyba za nią 200 albo 300 zł).

 

Nic tylko szukać okazji (bo to chyba druga sprzedana domena z tego pakietu po basen*eu) - gratuluję sprzedaży. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, za ile domena została kupiona nie ma znaczenia. Kontynuując sprzedaż w takiej formule należałoby uznać, że sprzedaż za 200 pln domeny kupionej za przysłowiowe 10 pln jest szczytem możliwości i maksymalną nirwaną dla sprzedawcy. W tym przypadku do czynienia mamy z top generykiem bogatej branży który, bez względu na rozszerzenie i cenę nabycia, zasługuje na więcej niż 5 stówek Euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To, za ile domena została kupiona nie ma znaczenia.

 

Nie zgadzam się kompletnie z tym. :) Oczywiście, że ma znaczenie - często kluczowe, a cena sprzedaży jest często wypadkową wielu czynników (jak na przykład obecna sytuacja finansowa czy planowane inne zakupy domen lub też odpowiedni kupiec w odpowiednim czasie - na co trzeba czasem czekać długo, a może nie zawsze można czy ma się tyle cierpliwości), nie tylko wartości domeny.

 

Inną sprzedażą (z punktu widzenia sprzedawcy) byłaby sprzedaż za kwotę 2600 zł kupionej za 2000 zł, a inną sprzedaż za kwotę 2600 zł domeny kupionej za 200 zł. Tak samo jak można porównać sprzedaż domeny kupionej za 2000 zł na aukcji, a zarejestrowanej z opcji. Poza tym to mimo wszystko nie jest domena .pl - mimo, że fraza "odszkodowania" (tu pewnie macie rację) zasługuje na więcej.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.600 zł

 

pewnie większość z Was spodziewała się większej kwoty ?

 

Ja rowniez gratuluje sprzedazy!

 

Pewnie trochę tak, ale biorąc pod uwagę prawie całkowity brak sprzedaży polskich keywordów w rozszerzeniu *eu, to byłbym z tej sprzedaży w miarę zadowolony.

 

Sebastian

alpine5

 

Tak jest! Rzecz bardzo dobrze ujeta.

 

 

Ja powiem tylko tyle:

UCIEKAJCIE Z DOMEN EU PRZY PIERWSZEJ OFERCIE Z KTORA MOZECIE ZYC!

Share this post


Link to post
Share on other sites

no niestety tak to jest że jak wchodzi w gre rozszezrenie inne niż pl, to zaraz wartośc domeny spada a tak w zasadzie nie powinno byc bo słowo kluczowe jest i robot google to czyta, wiec dla przeglądarki wartośc domeny jest taka samama przy pl i eu, bo eu jest zakfalifikowana do domen krajowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tyle już pisano na tym forum o tym, że polskie keywordy w końcówce .eu są nic nie warte itp, że wypada tu tylko pogratulować przyzwoitej sprzedaży - już bez marudzenia i spekulowania, że mogłoby być lepiej <_<

 

Gratuluję więc osiągniętej kwoty!

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×