Jump to content
netstel

Airlines.pl

Recommended Posts

 

Tylko czekać na odpowiedniego klienta

 

Może to trochę potrwać bo i rynek specyficzny. Ale warto czekać na odpowiednią kwotę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyciąga moje oko ta domena jak się pojawił ten wątek... Mam mieszane odczucia; głównie dlatego, że może być bardzo ciężko o zdecydowanego klienta. Niemniej mam wrażenie, że jest tu potencjał na targetowanie w 6 cyfr w zł polskich. Ale tak samo jak tę kwotę, jestem sobie w stanie wyobrazić LOT, który w swojej pysze nawet nie spojrzy na tę domenę... Czyli? - chyba "domenowa klasyka" - trzeba trafić na właściwego klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Perełka?

Branża lotnicza trochę w recesji :) będzie lepiej to będzie i lepsza cena. Teraz to jak sprzedawać w dołku ?

Wyceny będą rosły z czasem, a domena bardzo atrakcyjna.

Edited by marekdt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz to jak sprzedawać w dołku ?

 

Musisz trochę składniej komponować zdanie, bo nie wiadomo czy pytasz czy twierdzisz. Powiedzmy, że pytasz. Dołek jest, faktycznie, bo nam go wmawiają między innymi rządzący tym światem(instytucje finansowe i etc.). Odpowiadając na Twoje pytanie i przechodząc do meritum to jeśli chodzi o domeny, raczej nie obawiałbym się o domeny, bo jeśli KK zależy na domenie to zapłaci za nią tyle ile będziemy żądać(patrz punkt, że nie będzie to cena iście futurystyczna).

 

Domena fajna pod portal pośredniczący w sprzedaży lotów, których zresztą nie brakuje. Nie mniej jednak domena w tym przypadku mogłaby sprawić, że adres zapadłby w pamięć odbiorcom. Trzeba byłoby tylko go dobrze wypozycjonować, bo wpisywanie w pasek www może sprawiać problemy dla mniej wtajemniczonych. Ujęcie słowami:"chyba "domenowa klasyka" - trzeba trafić na właściwego klienta." ma tutaj swoje uzasadnienie w 100%. Myślę, że SEDO byłoby dla tej domeny właściwym miejscem, gdybyś nie chciał czekać:)

 

Pozdrawiam,

 

# biletlotniczy24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm nie wiem czy tylko mnie nie urzekła ta domena? Owszem średnie-wysokie xxxx zł do osiągnięcia ale celowanie w wysokie xx xxx zł czy nawet w xxx xxx zł to nie wiem czy aby nie zbyt optymistyczne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też uważam, że nie jest to topowa domena. LOT na pewno jej nie kupi, zresztą po co im ona? Bilety można spotkać już pod bardzo wieloma domenami związanymi z lotami. No właśnie, lotami. A tutaj mówimy o bardziej o liniach lotniczych. Ja nie widzę tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja również myślę, że niektórzy nieco zapędzili się z wycenami. Wg mnie domena średnia i nie piszę tego z zazdrości, że mi się opcja nie zrealizowała, a komuś tak. Średnie 5x mało prawdopodobne, 6x to jakiś kosmos, ale życzę sprzedaży nawet za milion bo z pewnością wszyscy by na tym zyskali.

Nie rozumiem po co LOT miałby kupić tę domenę skoro posiada najlepszą dla nich domenę lot.com, chyba z nudów bo sensu w tym nie ma.

 

moja wycena: wysokie x.xxx PLN, przy dużym szczęściu niskie xx.xxx

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×