Jump to content
Sign in to follow this  
Corso

wyprzedaże.pl

Recommended Posts

wyprzedaże.pl

 

Witam !

Mam na sprzedaż domenę wyprzedaże www.wyprzedaże.pl

W cenie 500 tys. złotych. Co myślicie o cenie czy jest ktoś zainteresowany ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co myślicie o cenie czy jest ktoś zainteresowany ?

 

No ja mogę napisać tylko, że domena kupiona na MeetDomainers 2011 w cenie 3000 zł (pamiętam, że ją licytowałem, ale nie wygrałem) i jeżeli jest ona wystawiona teraz za 500000 zł (nie wiem nawet czy dobrze przepisałem zera) to dobry dowód, że domeny zyskują na wartości z czasem. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdzie mogę znaleźć kupca do niej najlepiej ?

 

Za dobrą cenę czyli kilkaset - kilka tysięcy zł w wielu miejscach, to forum jest też dobrym miejscem.

 

Za 500 tys. zł nie znajdziesz łatwo albo nawet w ogóle - sam byś kupił taką domenę (z polskim znakiem czyli IDN)? Pod samym wyprzedaże.pl nie można zbytnio postawić serwisu - trzeba by mieć do kompletu wyprzedaze.pl, tę drugą byłoby dużo łatwiej sprzedać. No a najbardziej wartościowy byłby komplet wyprzedaze.pl + wyprzedaże.pl

 

A piszę takie podstawowe informacje, bo wiem, że pewnie Hepi zleciło Tobie sprzedaż tych domen (ostatnio szukali na oferia.pl i zlecenia.przez.net osób do sprzedaży domen). ;) I nie jest to taka łatwa sprawa jak wygląda (nawet jeśli domena jest dobra, a wyprzedaże.pl jest - to i tak im wyższa cena tym trudniej sprzedać, im niższa tym łatwiej).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze wyprzedaż.pl A ile byś był w stanie zaoferować za te dwie domeny np. ?

 

Zapraszam do działu "wycena i opinia" bo to nie dział na tego typu pytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Corso, jesteś jednym z wykonawców z tego zlecenia? http://oferia.pl/zlecenie/item420471-atrakcyjny-zysk-az-40-sprzedaz-profesjonalnych-domen ?

Napisałeś posty na di - społeczności inwestorów, nie jesteśmy KK na te domeny, użytkownicy tutaj mogą dalej nimi obracać ale w kwotach do kilku tys. zł (przeważnie).

Wyprzedaże.pl - max. 8 tys. PLN i to pod warunkiem że delirium się zainteresuje :)

 

Myślę że Hepi oczekiwało od ciebie dotarcia do klientów końcowych - dużych firm, spółek giełdowych, z dojściem do osób decyzyjnych z dużym kapitałem a nie najprostszych rozwiązań - te domeny wiszą w internecie już od dłuższego czasu z dosyć dobrymi cenami typu 2600 PLN za zloto.biz i nikt ich nie chce, zastanów się dlaczego.

Edited by Adelard
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

500k, dobre sobie :-D

 

Domena jest b.dobra, ale jak już wspomniał kolega Thomaso tylko i wyłącznie z nidn do kompletu. Bez tego nawet 1/10 tej ceny nie osiągniesz.

 

Jeśli mogę coś poradzić to spróbuj sie dogadać z abonentem wyprzedaze.pl i wtedy próbuj je sprzedać jako komplet.

Szczerze jednak wątpie w uzyskanie tak wysokiej kwoty, ale do odważnych świat należy ;-)

 

Waniawp: to nie jest domena kolegi, a więc do działu "wio" się nie kwalifikuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze wyprzedaż.pl A ile byś był w stanie zaoferować za te dwie domeny np. ?

 

Do 1000 zł (zresztą tak samo jak odpowiedziałem na PW).

Mało? Bo jak każda osoba zajmująca się domenami będę się starał tanio kupić drogo sprzedać (większość tylko takich osób znajdziesz na tym forum). ;) Gdybym prowadził serwis z wyprzedażami pod wyprzedaze.pl i byłby on rentowny - myślę, że wydałbym więcej na domenę wyprzedaże.pl, chyba, że ona by kosztowała np. 500 tys. zł (wtedy bym nie kupił, bo mogłyby to być np. roczne lub kilkuletnie zyski netto z serwisu i wtedy byłoby to już bez sensu).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu rodzi się pytanie czy Corso jest abonentem.

Myślę że tu admin powinien się zastanowić co z tym fantem zrobić.

 

Nie musi, bo nie ma w regulaminie zapisu zabraniającego sprzedaży nie swoich domen. Nie można ich dawać tylko do wyceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×