Jump to content
Sign in to follow this  
waniawp

Posrednicy-Nieruchomosci.pl

Recommended Posts

Posrednicy-Nieruchomosci.pl

 

Witam,

 

Proszę o opinie na temat kompletu domen

 

 

Posrednik-Nieruchomosci.pl

 

Posrednicy-Nieruchomosci.pl

 

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko mi się wypowiadać w temacie tych domen, bo przez prawie 5 lat pracowałem w branży pośrednictwa nieruchomości (praktycznie do połowy tego roku). Mimo wszystko jak dla mnie te domeny szału nie robią, chyba bym ich nie zarejestrował...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi podoba się l.p.

Większość znanych końcówek zajętych w wersji z "-" jak i bez, ale tylko .pl zagospodarowana, to może martwić.

Wyceny się nie podejmę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do niej. Faktycznie wiele końcówek zajętych, ale... domena ma jakiś dziwny, negatywny wydźwięk. Nie wiem czy tylko mi czy wam też, pośrednik kojarzy się dość negatywnie. Chyba lepiej unikać pośredników z wiadomych względów...

Poza tym czy ktoś szukając nieruchomości w sieci będzie szukał wpisując hasło "pośrednik nieruchomości" ? Raczej nie. Prędzej wpisałbym nieruchomości bezpośrednio albo coś w tym rodzaju.

Mnie domeny się nie podobają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

Poza tym czy ktoś szukając nieruchomości w sieci będzie szukał wpisując hasło "pośrednik nieruchomości" ? [...]

 

Miesięczne wyszukiwania lokalnie w trybie ścisłym 1 000 dla frazy "pośrednik nieruchomości" a więc ktoś jednak szuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do niej. Faktycznie wiele końcówek zajętych, ale... domena ma jakiś dziwny, negatywny wydźwięk. Nie wiem czy tylko mi czy wam też, pośrednik kojarzy się dość negatywnie. Chyba lepiej unikać pośredników z wiadomych względów...

Poza tym czy ktoś szukając nieruchomości w sieci będzie szukał wpisując hasło "pośrednik nieruchomości" ? Raczej nie. Prędzej wpisałbym nieruchomości bezpośrednio albo coś w tym rodzaju.

Mnie domeny się nie podobają.

 

zgadzam się w 100% - klienci raczej będą szukać fraz typu "nieruchomości bezpośrednio" i "oferty bezpośrednie"

 

#nieruchomoscibezposrednio.pl

#ofertybezposrednie.pl

 

do pośrednika chodzi się raczej z konieczności, gdy samemu jest ciężko znaleźć kupca lub oferta, której się szuka jesty tylko w ofercie biura nieruchomości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×