Jump to content
DD

eLekarze.pl - nowy serwis Onetu

Recommended Posts

az dziwne ze nie kupili e-lekarze.pl :) do kompletu...

Ja myślę, że po prostu nie było ich stać ;)

 

To za ile poszła eLekarze.pl? ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Az dziw, ze jeszcze nikt nie napisal, ze onet zainwestowal w taka ninje.No bo jak to?! eeeeee lekarze? eeeelektroniczni lekarze? ;) E jest ponoc passe :P Czyzby teraz ci, co uwazaja takie domeny za bezwartosciowe, przegladali swoje portfolia i cieszyli sie, ze jednak jakies eeee maja w swoich zbiorach? ;)

Edited by empireus
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Az dziw, ze jeszcze nikt nie napisal, ze onet zainwestowal w taka ninje.No bo jak to?! eeeeee lekarze? eeeelektroniczni lekarze? ;) E jest ponoc passe :P Czyzby teraz ci, co uwazaja takie domeny za bezwartosciowe, przegladali swoje portfolia i cieszyli sie, ze jednak jakies eeee maja w swoich zbiorach? ;)

 

Jak dla mnie domeny "e" oraz "e-" to przyszła alternatywa dla pełnych domen... oczywiście powinno być brane odpowiednie słowo kluczowe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Az dziw, ze jeszcze nikt nie napisal, ze onet zainwestowal w taka ninje.No bo jak to?! eeeeee lekarze? eeeelektroniczni lekarze? ;) E jest ponoc passe :P Czyzby teraz ci, co uwazaja takie domeny za bezwartosciowe, przegladali swoje portfolia i cieszyli sie, ze jednak jakies eeee maja w swoich zbiorach? ;)

Bo to nie ważne jest kto kupuje i co, tylko kto sprzedaje :P

Swoją drogą - to fakt, ninja do kwadratu...

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie próbowałem znaleźć, ale nowa wyszukiwarka di.pl jest do d.... ;) Poddałem się i napisałem nowy wątek.

 

Jak się komuś chce, to proszę o połączenie tematów.

 

EDIT: Wchodzi jeszcze w grę możliwość, że po prostu nie umiem szukać :P

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie próbowałem znaleźć, ale nowa wyszukiwarka di.pl jest do d.... ;) Poddałem się i napisałem nowy wątek.

Pisałem już kilkukrotnie o tym, że po zmianach wyszukiwarka na forum działa fatalnie i czasami łatwiej jest znaleźć wątek w Guglarce.

Ale zdarzają się tez inne "kwiatki", np. po wejściu w profil niektórych użytkowników widzimy, że ma xx założonych tematów i xxx postów ale żadnego z nich nie widać.

 

[/OT]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kontentu na di.pl szukam obecnie wyłącznie za pomocą "site:di.pl słowa klucze" w Google.

Dzięki za tip. Zdecydowanie najlepszy sposób.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

echhh...nie lubie się skarżyć ale po zmianie forum to jakoś tak nie poręcznie mi się poruszać. Na początku myślałem że to kwestia przyzwyczajenia ale nie. Zdecydowanie UX starszej wersji bardzie mi odpowiadał :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale zdarzają się tez inne "kwiatki", np. po wejściu w profil niektórych użytkowników widzimy, że ma xx założonych tematów i xxx postów ale żadnego z nich nie widać.

 

[/OT]

 

To pewnie dlatego:

 

Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 27-październik 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×