Jump to content
Sign in to follow this  
radek143

ynternet.pl

Recommended Posts

Myślę, że jedno Y na początku to stanowczo za mało. Trzeba było zainwestować w yyynternet.pl, bo ten słowotwór przynajmniej z czymś się kojarzy: Yyyreek!! (kosmiczna nominacja) <_<

Jak już robić sobie jaja, to przynajmniej niech to będą Kosmiczne Jaja <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem tu nowy i sam się nie znam...czytam, patrzę, zwiedzam, ale muszę powiedzieć, że jesteście mistrzami ciętej riposty.... :) Wstawki z (y) są bezbłędne :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to pomysł jest rewelacyjny - Polski internet w którym gromadziła by się cała nasz narodowa "ynteligencja" (widoczna np. w komentarzach na onecie, yt) - ynternet.pl

Może ma to nawet szanse zaistnieć jako klon kwejka...

Domena do zagospodarowania, kompletnie niesprzedawalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

przepraszam za ot, wiem że dorzucam posta ale ostatnio czym gorsze domeny są dawane do wyceny tym więcej odpowiedzi..o czym tu dyskutować..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to o tyle dobre że każdy czytając zapewne zrozumie że lepiej kupić domenę z giełdy ( lub użytkownika ) niż rejestrować takie cuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
przepraszam za ot, wiem że dorzucam posta ale ostatnio czym gorsze domeny są dawane do wyceny tym więcej odpowiedzi..o czym tu dyskutować.

 

Ninje ocenia się najłatwiej.

 

Jest to o tyle dobre że każdy czytając zapewne zrozumie że lepiej kupić domenę z giełdy ( lub użytkownika ) niż rejestrować takie cuda.

 

Trzeba przy tym zaznaczyć że tylko nieliczne są coś warte. Z palca jest naprawdę ciężko coś sensownego zarejestrować.

Edited by coolos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że domena wywołała poruszenie. Wiadomo, że nie jest to bardzo dobra domena na pierwszy rzut oka, ale wierzę w jej potencjał.

A ruch - kilkanaście wejść na miesiąc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że domena wywołała poruszenie. Wiadomo, że nie jest to bardzo dobra domena na pierwszy rzut oka, ale wierzę w jej potencjał.

A ruch - kilkanaście wejść na miesiąc.

 

Obye te pogrubyone rzeczi syę wikluczają. Ale żiczę powodzenya w sprzedażi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak to ktoś wcześniej napisał - tylko do własnego zagospodarowania, sama domena ynternet.pl jako półprodukt jest niesprzedawalna, i niestety bez potencjału panie radku:]

Share this post


Link to post
Share on other sites

O gustach się nie dyskutuje;) pożyjemy, zobaczymy

 

Tu nikt nie pisze o gustach tylko o domenie nic nie wartej :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×