Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

autosugestia.pl

Recommended Posts

autosugestia.pl

 

Witam,

 

niedawno otrzymałem od KK ofertę na ww. domenę opiewającą na równo średnie XXX. Wysłałem kontrofertę udzielając 30% rabatu, ale cisza. Co myślicie o tej domenie, na ile byście ją wycenili i za ile rozstali z nią bez żalu?

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się że dla "KK" odpowiednią ceną byłoby te 3 500 PLN... Natomiast w aukcji bądź transakcji D2D - kwota ~1000 PLN nie byłaby niczym zaskakującym.

Domena bardzo dobra na kurs MLM i takie jest zapewne jej jedyne komercyjne zastosowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KK czyli psychologa czy dealera samochodów?

 

Nie wiem, a może jakiś hipnozer... :D

 

NIESTETY Premium.pl wciąż nie podaje żadnych informacji o kliencie składającym wiążącą ofertę na naszą domenę... :/ Chyba zostawię tylko pole "Kontakt ze sprzedającym", bo wtedy Premium.pl przedstawia klienta wzdłuż i wszerz... ;)

 

Jakbym miał jakiekolwiek informacje, choćby adres e-mail to zapewne doszedłbym kim jest tajemniczy KK i wiedział jak dalej negocjować... Jedynie po dacie rejestracji, która nastąpiła w tym samym dniu co złożona oferta mogę domniemać, że to KK.

 

 

Adelard dzięki za wycenę i podanie możliwego komercyjnego zastosowania, bo sam miałem z tym problem.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, a może jakiś hipnozer... :D

 

 

Może nawet sam Kaszpirowski ;-)

 

Zgadzam się z przedmówcą i również nie schodziłbym poniżej 3k.

Ładna oferta takie średnie xxx na początek i dobrze wróży to dalszym negocjacjom, powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×