Jump to content
Sign in to follow this  
Zluke

GH.pl

Recommended Posts

Ciekawa domena jak i pomysł zagospodarowania, jeśli na prawdę chcesz sprzedać tą domenę dołączyłbym tą licencję i aplikacje no bo co chcesz z nimi potem zrobić, prowadzić to samo pod inną domeną ? Domena ma PR i ruch który jest niejako "przypisany" do tej domeny i użytkownicy wchodzą tam bo wiedzą co znajdą. Próbowałbym domenę wystawić na allegro lub Sedo.

 

Myślę że nawet "goła" domena może być warta więcej niż te 50k które ustawiłeś jako KT, zwłaszcza dla jakiejś galerii handlowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GH.pl

 

Wystawiona na aukcję w AM domena GH.pl - proszę o Wasze wyceny

Tak gwoli formalności - domena ta wystawiona jest przez Ciebie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skrót jest bardzo komercyjny

 

Hmm, a jak komercyjnie rozwinąć skrót GH?

 

Jak dla mnie komercyjne dwuliterowe skróty to np. PR (public relations) czy IT (information technology), a tak GH to zwykła dwuliterówka (nie jest żadnym popularnym skrótem). Wydaje mi się, że taką domenę będzie można sprzedać za te 15-30 tys. zł (dla firmy, która używa GH jako skrót swojej nazwy, a widać w G, że takich firm jest trochę), ale trzeba będzie się bardziej uzbroić w cierpliwość, bo na aukcji będą licytowali głównie domainerzy i mogą tyle nie zaoferować. Obstawiam z dużą pewnością, że na aukcji to ta domena się nie sprzeda, ale jest to dobra reklama oferty sprzedaży tej domeny i mogą się pojawić jakieś solidne oferty po aukcji.

 

Poza tym jak można obstawiać 10-12 tys. zł skoro aukcja - http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1342823 startuje od 12 tys. zł i mniej nie będzie? ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wcześniej było 10k ;)

zresztą i teraz nie powiedziane czy ta oferta na 12k się znajdzie :)

 

Już są oferty i na 10k i na 12k (nie zwróciłem uwagi, że aukcja jednak startowała od 10, a nie od 12 - mój błąd), ale myślę i tak, że cena minimalna jest ustawiona dużo wyżej (pewnie na ok. 30-40 tys. zł).

 

Tak gwoli formalności - domena ta wystawiona jest przez Ciebie ?

 

A to przecież nie ma wpływu na wartość domeny, poza tym założyciel tematu już oferował tę domenę na sprzedaż - http://di.pl/topic/88937-ghpl (opcjonalnie razem z zawartością, która znajduje się pod domeną) czyli można domniemywać też, że reprezentuje firmę od tego oprogramowania na GH.pl i tu chyba problemu żadnego nie ma. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×