Jump to content
Sign in to follow this  
ramirez

ESTETYCZNA.PL

Recommended Posts

ESTETYCZNA.PL

 

Za chwilę zostanie wystawiona na dropped, aukcja czeka na akceptację. Domena dostępna w dziale zdrowie.

Koniec aukcji poniedziałek o 20:00.

 

Wystarczy wbić w Google "estetyczna" by przekonać się o przeznaczeniu i zastosowaniu tej domeny. Kliniki Medycyny Estetycznej posiadające długie domeny w stylu medycynaestetyczna.pl dadzą wiele za tą domenę, a jest ich trochę. Nazwa jest krótka i posiada ruch kilkudziesięciu wejść w miesiącu. Wartość jednej operacji, tylko jednej operacji przeprowadzanej w tych klinikach - ma wartość ceny tej domeny lub jej wielokrotność a ta branża będzie się rozwijać bardzo szybko.

 

Ludzie chcą być piękni i chcą poprawiać swoją urodę stąd popularność medycyny estetycznej i powstających klinik jak grzybów po deszczu jest tak duża.

 

Za cenę jednego zabiegu powiększenia piersi można kupić tą domenę.

Dla Klinik przeprowadzających setki operacji rocznie ta domena to żyła złota.

 

Dodatkowym zastosowaniem tej domeny może być serwis z bielizną czy inną konfekcją damską - taki jak istniejące delikatna.pl, dyskretna.pl czy intymna.pl ESTETYCZNA.PL - jest dobrą nazwą również dla takiego sklepu internetowego. Jednak jej głównym przenaczeniem jest medycyna i to ta najdroższa na rynku.

 

Cena domeny jest bardzo niska, bo i pilnie potrzebna gotówka. Posiadając firmę na pewno pogonicie ją za krotność tej ceny którejkolwiek z klinik Medycyny Estetycznej.

 

dzięki za uwagę i powodzenia w licytacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze to nie dzial wycena, bo bym sobie pojezdzil... ;) ;)

Powodzenia w sprzedazy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, ze to nie dzial wycena, bo bym sobie pojezdzil... ;) ;)

Powodzenia w sprzedazy. :)

 

no to jedziesz ;) wal z grubej rury, pozwalam, jedź łosto.

 

ale puki co ubiegnę Cię.

 

Uważasz pewnie jako expert od medycznych domen że estetyczna.pl jest domeną gorszą niż medycynaestetyczna.pl

 

tak jak pewnie za gorsze uważasz intymna.pl od bieliznaintymna.pl czy dyskretna.pl od bieliznadyskretna.pl czy

delikatna.pl od bieliznadelikatna.pl? ;)

 

powodzenia w wycenianiu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę uważasz że moja estetyczna.pl jest gorsza od Twoich:

 

MedycynaEstetyczna.org.pl

Chirurgia-Estetyczna.com

Chirurgia-Estetyczna.com

Chirurgia-Estetyczna.com.pl

Chirurgia-Estetyczna.com.pl

Chirurgia-Estetyczna.net.pl

Chirurgia-Estetyczna.net.pl

Chirurgia-Estetyczna.org

Chirurgia-Estetyczna.org

Chirurgia-Estetyczna.org.pl

Chirurgia-Estetyczna.org.pl

Chirurgia-Plastyczna.biz.pl

Chirurgia-Plastyczna.biz.pl

ChirurgiaEstetyczna.biz

ChirurgiaEstetyczna.biz

ChirurgiaEstetyczna.org

 

proszę Cię...

 

 

pozdrowionka w dniu urodzin :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcesz zebym dostal bana? :) To nie odpowiedni dzial, ale niech tam, moze admin przymknie oko z racji moich urodzin.

 

 

Medycyna estetyczna nie ma nic wspolnego z operacjami, o ktorych sie rozpisujesz. ;)

Medycyna estetyczna to akurat bezoperacyjne metody leczenia. Pomylilo ci sie z chirurgia estetyczna, czy tez chirurgia plastyczna.

 

Jesli mowimy o zastosowaniu dla medycyny, oczywiste jest, ze domena estetyczna.pl jako gola domena jest gorsza domena niz medycynaestetyczna.pl, czy chirurgiaestetyczna.pl, tak samo jak plastyczna.pl jest gorsza niz chirurgiaplastyczna.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naprawdę uważasz że moja estetyczna.pl jest gorsza od Twoich:

 

MedycynaEstetyczna.org.pl

Chirurgia-Estetyczna.com

Chirurgia-Estetyczna.com

Chirurgia-Estetyczna.com.pl

Chirurgia-Estetyczna.com.pl

Chirurgia-Estetyczna.net.pl

Chirurgia-Estetyczna.net.pl

Chirurgia-Estetyczna.org

Chirurgia-Estetyczna.org

Chirurgia-Estetyczna.org.pl

Chirurgia-Estetyczna.org.pl

Chirurgia-Plastyczna.biz.pl

Chirurgia-Plastyczna.biz.pl

ChirurgiaEstetyczna.biz

ChirurgiaEstetyczna.biz

ChirurgiaEstetyczna.org

 

proszę Cię...

pozdrowionka w dniu urodzin :)

 

Widze, ze spodziewales sie jakiegos ataku. A mi chodzilo o merytoryczna dyskusje, ktora mogla by ci pomoc w sprzedazy. ;)

 

BTW, zapomniales o kilku innych, m.in.

 

ChirurgiaPlastyczna.pl

ChirurgiaEstetyczna.com

ChirurgiaEstetyczna.com.pl

 

Ja nie sprzedaje akurat swoich, po prostu nie zostawiam zbyt wielu mozliwosci konkurencji z mojej branzy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli mowimy o zastosowaniu dla medycyny, oczywiste jest, ze domena estetyczna.pl jako gola domena jest gorsza domena niz medycynaestetyczna.pl, czy chirurgiaestetyczna.pl, tak samo jak plastyczna.pl jest gorsza niz chirurgiaplastyczna.pl.

 

No ale... na plastyczna.pl świetnie sobie radzi pewna klinika ;) a na hirurgiaplastyczna.pl... zaledwie jakiś parking... :)

 

zapewne kogoś komu własnie się wydaje ze ta domena jest lepsza ;)

 

zaś jeśli chodzi o sprawy majtkowe, a jest to dobry przykład bo też przymiotnik to nie sądzę aby dla biznesu 'majtkarskiego" poniższe domeny były gorsze:

intymna.pl radzi sobie więcej niż rewelacyjnie, zaś domena bieliznaintymna.pl jest wolna, pewnie zaraz ktoś złapie po tym poście, powodzenia "jest tego warta, piersi zarobią kupe"

podobnie jak ze sklepem dyskretna.pl i wolną domeną bieliznadyskretna.pl

czy sklepem delikatna.pl i wciaż domeną bieliznadelikatna.pl

 

ech... tyle powiem ;)

 

dzięki za wycenę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No ale... na plastyczna.pl świetnie sobie radzi pewna klinika ;)

zapewne kogoś komu własnie się wydaje ze ta domena jest lepsza :)

 

Gdyby tak bylo to nie korzystali by z adresu mailowego w subdomenie chirurgia.plastyczna.pl .;) ;)

 

zaś jeśli chodzi o sprawy majtkowe,[...]

 

Co do majtek, to sie nie wypowiadam, bo sie nie znam. Jednak intymna.pl to serwis, a my mowimy o golej domenie. Przypuszczam, ze do majtek tego typu domeny bardziej pasuja. ;)

 

 

Mam nadzieje, ze troche pomoglem w kwestii merytorycznej we wczesniejszym poscie. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie sprzedaje akurat swoich, po prostu nie zostawiam zbyt wielu mozliwosci konkurencji z mojej branzy. ;)

 

konkurencja jest po to byśmy z każdym dniem stawali się lepsi, doskonalsi, mądrzejsi. Dlatego dziękuję Ci ze jesteś :)

 

W imieniu konkurencji dziękujemy Ci za 20-literowe domeny w branży chirurgii i medycyny estetycznej ;)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
konkurencja jest po to byśmy z każdym dniem stawali się lepsi, doskonalsi, mądrzejsi. Dlatego dziękuję Ci ze jesteś :)

 

W imieniu konkurencji dziękujemy Ci za 20-literowe domeny w branży chirurgii i medycyny estetycznej ;)

 

pozdrawiam

 

Mialem na mysli oczywiscie konkurencje z mojej "pierwotnej" branzy, a nie domeniarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×