Jump to content
gregor64

rezerwacja domeny, ktora mialem w notesie

Recommended Posts

Napiszę krótko...Zawsze zapisuję sobie datę i czas sprawdzania domeny,tej też...16.12.2012 godz.12.33 sprawdziłem domenę bezlichwy.pl,była wolna..zapisałem do notesu i na tym poprzestałem..dzisiaj postanowiłem sprawdzić stan niezarejestrowanych domen z notesu...ups!

 

NAZWA DOMENY: bezlichwy.pl

typ abonenta: osoba fizyczna

serwery nazw: ns103.ovh.net.

dns103.ovh.net.

utworzona: 2012.12.16 13:54:10

ostatnia modyfikacja: 2012.12.16 13:54:10

koniec okresu rozliczeniowego: 2013.12.16 13:54:10 Niczego nie sugeruję,nikogo nie oskarżam,niczego nie zarzucam...tak się tylko zastanawiam...

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

morał z tej bajki jest prosty. Po 1 na wszelki wypadek nie ma co sprawdzać dalej domen tam gdzie sprawdzałeś swoją, a po drugie zawsze lepiej zarezerwować sobie domenę gdy myślimy nad jej zarejestrowaniem. Nic nie kosztuje a zabezpieczy domenę na czas przemyślenia decyzji.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy gdy wpisywałeś adres do swojego notesu żaluzje były szczelnie zasłonięte? Podejrzewam sąsiadów z lornetkami ;) W domenach 1,5h to eony, może ktoś się zainspirował tym samym źródłem (artykuł na jakimś popularnym portalu promujący ww. frazę?) i postanowił ubiec konkurencję ;) Na pewno nie był to inwestor skoro za miejsce rejestracji wybrał OVH...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×