Jump to content
greenpear.pl

Kupon z domenami .pl w premium.pl

Recommended Posts

Witam, do sprzedania kupon z Premium.pl na domeny z końcówką .pl. Wolnych domen do rejestracji 81, proszę podawać cenę netto jednej domeny jak i również całego pakietu.

 

Sprzedaję bo nie mam jak tego wykorzystać.

 

Wystawiam FV.

 

 

 

Kontakt:

Skype: greenpear.pl

E-mail: biuro@greenpear.pl

gg: 2362024

Tel. kom 695 709 414

post-10331-0-67331300-1358716163_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tej miniaturze jest napisane, że to kupon na 100 domen regionalnych. Jeśli to prawda to ma on trochę ograniczoną przydatność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jeśli on jest też na zwykłe pl-ki i to był tylko przykład to chętnie kupię taki kupon.

 

Mogę zaproponować 5 zł netto za domenę czyli 405 zł netto za cały kupon. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz spojrzałem do regulaminu:

 

http://premium.pl/promocjaZWD/regulamin.html

 

I tak jest napisane:

 

8. Kod „100 domen .pl” może być wykorzystany wyłącznie przez Użytkownika, który go otrzymał.

 

Jesteś na 100% pewny, że ten kod zadziała na innym koncie (u kogoś komu sprzedasz ten kod)? Bo z tego punktu by jednak wynikało, że nie zadziała i taka sprzedaż nie miałaby wtedy sensu.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz spojrzałem do regulaminu:

 

http://premium.pl/promocjaZWD/regulamin.html

 

I tak jest napisane:

 

 

 

Jesteś na 100% pewny, że ten kod zadziała na innym koncie (u kogoś komu sprzedasz ten kod)? Bo z tego punktu by jednak wynikało, że nie zadziała i taka sprzedaż nie miałaby wtedy sensu.

 

 

Nie widziałem tego, ale mogę w każdej chwili wystawić FV na 81 domena nie za kupon i przenieść do tego który kupi ten kupon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widziałem tego, ale mogę w każdej chwili wystawić FV na 81 domena nie za kupon i przenieść do tego który kupi ten kupon.

 

No tak - dobry pomysł na wypadek, gdyby ten kod z kuponu jednak nie zadziałał u nabywcy.

 

EDIT: sprzedane :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×